Új privát üzeneted érkezett!

Mátékám lázas....... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jobbulást Máténak! Remélem, mára már lement a láza! Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


kurvára elegem van a gyerek dokiból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tegnap 38 ma reggel 39.5 volt a Máté láza....adtam láz csillapítót és elvittük a dokihoz.....addigra csillapodott a láza...ilyet szól minek vittük ha nem is lázas........ :x ......mondom neki de az csak kapott csillapítót.....meg nem kel rögtön rohanni elég ha 2-3 nap mulva megyünk láz esetén........a jó édes anyját azt!!!!!!!!!!!1. kis baba van..2. influenza járvány van...de ne rohanjak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Szerintem a gyerekdokinak is orvosra van szüksége :evil: Mikor a csapból is az influenza csöpög már lassan, akkor nem foglalkozik veletek! Főleg, hogy ott van egy pici baba is!
Sztem váltsatok orvost, ez nem normális!

Nekem tegnap írt fel a doki clostyt, jól emlékszem, hogy te is szedted?
Vendég
 


igen szedtem a clostyt.....és a 3. clostys hónapba sikerült Barni!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem, nálunk is sikere lesz! Előtte kivizsgált a doki, vagy csak felírta?
Vendég
 


előtte megnézett mindíg uh-val...kiderült hogy nem érnek meg a petécskéim.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Engem nem vizsgált meg a doki, két hónapja volt rákszűrés, oszt annyi. Nem is mondta. :roll:
Csak most nem tudom, hogy merjem-e így szedni, vagy előtte vhol bulizzak ki egy uh-t? Nőgyogyim biztos nem csinál (szte felesleges). :roll:
Vendég
 


ha most nem is vizsgál nem gáz..de azt ne hagyd hogy a closty szedése alatt se nézzen uh-val......mindíg nézzen középidőbe..hat e egyáltalán meg ne legyen ciszta tőle.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ezt nem mondta, hogy menjek vissza, csak akkor menjek, ha vmi tünetem lesz (hasfájás pl) :roll:
Vendég
 


engem minden középidőbe megnézett uh-val.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reggel voltunk a gyerekekkel dokinál....Máténak hörghurutja van...........kapott antibiotikumot....a kicsi már kezd jobban lenni de még szívni kell az orrát!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Hogy vagytok? Gyerekek meggyógyultak már?

Én hétvégén disznóvágáson voltam anyóséknál, előtte-utána anyunál, holnap is megyek...
Vendég
 


Szia!!!!!!!!!!
Máté már egész jól van!!!!!!!!már játszik és dalolászik is!!!!!!!éééééééésssssss 2 napja nincs láza már!!!!
jaj akkor bizti készült finom házi hurka is??!nyamiiiiiiii.....
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!!!!!!!!!!!
tegnap apitól meg kaptam álmaim telefonját!!!!!!!!!!!!!!!!
ja és voltunk méreckedni.Barni már 5340 gramm és 60 cm:)....az oltást nem kaphatta meg mert még beteg:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És milyen telót kaptál?

Jobbulást továbbra is!

Itt baromi hideg van, ki se dugom az orrom, ha nem muszáj :roll:
Vendég
 


Szia!!!
én kénytelen voltam kimenni..levelem jött....de pucoltam befele:)

Samsung corbyt kaptam:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért én is voltam kint, kutyának enni adni, meg mi ugye fával fűtünk, és kell azt is behozni. De felöltöztem nagykabát, kesztyű, stb :lol:

Jó kis teló :wink: Nekem két nokia van, de a számát sose tudom megjegyezni :oops:
Vendég
 


Barnika ma 3.hónapos!!!!!!!


mi is fával fűtenénk...de meghalt a kazán.....:(.most villany radiátort használunk a szobába......remlem hamar meg csinálják a kazánt.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog hófordulót Barninak!

Na, villannyal sose fűtenék, max vészhelyzetben. Baromi drága :? Nekünk egy szobában van konvektor, de azt csak este használjuk, amúgy meg kandalló.
Vendég
 


most mi is csak a szobába használjuk..meg fürdés előtt.de utána ott ki is kapcsoljuk........
sajna más lehetőségünk nekünk nincs........gyerekek miatt meg muszály valamivel fűteni még megjavul a kazán.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:58-kor.
Vendég
 


jaj ne...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nagyon sajnálom.....őszinte részvétem!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:58-kor.
Vendég
 


gondolatba veled vagyok!!......nagy ölelés:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Előre is:

Kép
Vendég
 


Szia!!!!!!!!!!!

Ma Barni meg kóstolta az alma-barack babkaját.....nem győztem kanalazni..nagyon ízlett neki!!!!!!!!!!!!

neked is nagyon boldog és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,
Orális és anál szexet,
A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálok Barninak az evéshez! Ügyi!

Jók ezek a szövegek :lol:

Hol szilvesztereztetek? Mi itthon, barátokkal, bátyámmal.
Vendég
 


itthon voltunk.....de életem legszarabb szilvesztere volt....api hazajött 7-kor......evett majd lefeküdt..mondta felkel...aha...baszott felkelni....nagyon haragszom rá...........se koccintás semminem volt......mondtam neki mikor felkelt jövőre nem érdekel..én elmegyek bulizni...ő itthon rohadhat............

bocs hogy így kifakadtam de ilyen pocsék újéve soha nemvolt még............ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Nyugodtan fakadj ki, sajnálom, hogy így alakult. Egyedül én is rosszul éreztem volna magam.
Vendég
 


mizu?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Tegnap olvastam, párom gépezett, így nem jöttem. Ma már ő dolgozik, nekem meg kéne vmi melót keresni, de szokásosan nincs semmi.

Nektek hogy telt a hétvége?
Vendég
 


a szokásosan telt.............ma már ment Máté is végre oviba.....4 hét után.......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hiányzott Máténak az ovi?
Vendég
 


nagyon hiányzott neki...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Nem baj, ha néha bekukkantok ide is?
Kitty: Te aza a Kitty vagy, aki tavaly indította a 2009-es topicot?! Mert akkor szia! :lol: Csak látom, hogy később regeltél...
Mizu, látom próbálkoztok! Részvétem az Anyukád miatt, remélem egy baba hamarosan jobb kedvre derít.
Most hogy áltok babaprojekttel?

Kép
nyuszifül16
 
 


szia Nyuszi..jöhetsz sűrűbben is!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó Nita, ha van kinek írni, akkor osa!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, de nem sok időm van netezni, mindig beosztom melyik nap, melyik topikba írok :lol: :?

Nyuszi
örülök, hogy jöttél! És tényleg gyere sűrűbben!
Szerintem én még nem gratuláltam a kisfiadhoz, így most megteszem! Beni Benjámin?
Miket csinál már? Szopizik?
Igen, én indítottam anno a topikot, csak utána töröltem magam, de újra regisztráltam pár hónappal később.
Még nem tudom, hogy ez a hónap bejött-e, nem merek még tesztelni, de hétvégén, vagy jövő héten sort kerítek rá (amikor majd bejutok a városba, mert itt falun nem veszek, mert akkor félórán belül az egész falu tudni fogja :? ).
Amúgy ez a hónap Clostis volt, így nagyon reménykedek!

Nita
hogy vagytok? Barni mekkora már? Gratulálok a 4. hónaphoz! :D
Vendég
 


Kitti drukkolok hogy siker koronázza ezt a hónapot!!!!!!!!
nekem is a closzty segített hogy legyen Barnika!!!!!!
majd 26-án megyünk méreckedni és kiderülnek a méretei..de súllyra tuti sokat hízott mert a karjaim érzik........ :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
remélem, hogy összejön most. Jövő héten tesztelek, mert már tűrhetetlen az állandó wc-re járkálásom. Pedig nem iszok sokat, először gondoltam, hogy felfáztam a hétvégén, de annak már el kellett volna múlnia, ha meg ennyire durva lenne, fájna a vesém is, de nem fáj. Meg iszok gyull. csökkentő gyógyteát. :roll: Már kíváncsi vagyok, mi lehet... :roll:
Vendég
 


:lol: Én is elmetnem a gyógyitárba., mert azt hittem fel vok fázva, és közben babó volt... :wink: Szal++++++++++++++++++++++

Kép
nyuszifül16
 
 


Kitty +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi, Nita, köszi, de negatív lett sajnos :(
Vendég
 


a fene egye meg!!!!!!!!!!!!
de sebaj akkor is sikerülni fog!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Tudom, hogy sikerülni fog, nem adjuk fel :wink:
Hétfőn megyek egy másik dokihoz, most jelentkeztem be.
Tegnap beszélgettem mamával, és neki is pont ugyanez volt, hogy állandóan gyógyszerrel hozták meg a mensijét (43 éves koráig, mert akkor vették ki a méhét, mert találtak rákos sejteket).
Szóval én ezt örököltem, de a jó hír, hogy mamának is lett két gyereke, pedig akkor még nem is volt ennyire fejlett az orvostudomány :wink:

Ti hogy vagytok? Nem vagytok betegek, remélem?
Vendég
 


Szia!!!!!!!!!!
jó hír hogy mamádnak is lett két szép gyereke.......NEKED IS LESZ!!!!!!!!!!!
jól vagyunk köszi.......gyerekeknek picit folyik az orruk de nem vészes..más bajuk nincs......jó kedvűek.))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Örülök, hogy jól vagytok! Méreckedés megvolt?
Bízom ebben az új dokiban, remélem, ő már rendesen kivizsgál.
Vendég
 


6310 gramm és 64 cm.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: