Új privát üzeneted érkezett!

Trinky,
nekem a mensim a tulstimukor zakkant meg, elotte is és egy par honapja mar megint visszaallt a 28 naposra es par naposra (3-4). Szoval ezen sem mulik semmi, mert hiaba tokeletes a ciklusom, ha a baba meg mindig varat... :roll:
Lazulok, lazulok... 8)

28-a?? Hjajjj mindjart itt van. Nagyon szoritok!!!! ++++++++++


Ilonka,
hajra szurik!!!! Remelem nem lesz nagyon gaz a beadas. Hogy is van ez? hetente kell 1 db?? Es osszesen mennyi?

Tucsi,
te hanyadiknal tartasz?
katata
 
 


Kata!
Ha minden igaz, akkor csütörtökön kapom a másodikat.
tücsökbogár
 
 


athiz, a hátsóm várakozó állásban.
Mennyire elérhetetlen a saját házikó? Ha az én férjem egyszer nyer a lottón, hú mimindenre fogom én azt költeni!
Remélem hamarosan teljesülnek a kívánságaid!

katata, 10 naponta kell és 5 szurkából áll egy kúra.
Csak lazán, jól csinálod! Ugye milyen hamar itt lesz az április!
És mennyi minden fog akkor történni, karámot kell majd építsünk a sok zebrának!
bbilona
 
 

 
 

zelem, már bent csücsülnek a csodaszép embrikék?


athíz, nagyon cukik a skaccok, hát látom, elevenek lehetnek :P

pandi, reni, sokat alszanak a babák, ugye?

úgy hiányolom tamart, jucmucot sapé, te sem jössz sűrűn...és andi teljesen eltűnt, olyan rossz érzés ez...

Kép
kicsiboris
 
 


tücsi, nincs mit :wink: remélem minden megoldódik :lol: és kitartást a szurikhoz, fáj egyébként?

trinky, drukkolok, hogy 28.-a jó kis nap legyen neked!!!

ilonkám, akkor neked is lesz egy-két tűnyomod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


borka Kép

Kép
kicsiboris
 
 


milyen pangás van...

Kép
kicsiboris
 
 


boriska:
hogy mekkora szemei vannak Borkának..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


boriskam :D

jolesik,hogy hianyolsz koszi! en babazok ezerrel, most is itt tologatom egy kezzel a babakocsit...jol vagyunk, de sajnos sok almatlan ejszakaink is vannak...ha elalszik nappal akkor vagy alszom en is vagy a hazimunkakat csinalom. szoval nem egyszeru de nagyon boldogok vagyunk! ha netezek akkor csak olvasni van lehetosegem de sokszor azt sem...nagyon szep a kislanyod!

puszi mindenkinek! ja, es szoritok mindenkinek, hogy babasodjon minel elobb!! :D

merlegen... :lol:

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmucom :P de jó, hogy jelentkeztél :!:
köszi a dícséretet!
de édi ez a baba :wink: hát igen, asszem ez a kialvatlanság itten kísért jónéhányunkat :D :D :D :D de hát ezt szerettük volna :twisted: :twisted: :twisted: és mi már a tesón gondolkodunk :roll: :roll: puszika és gyere ahogy tudsz!!!

zel :?:

Kép
kicsiboris
 
 


Borka baba nagyon tüneményes,azzal a gyönyörű kék szemeivel! Falnivaló! :wink:
Igen, a srácaim iszonyú elevenek, rettentő nehéz velük.

Jucmuc, Davide bébi is imádnivalóan aranyos, ahogy kuksizik a mérlegről, h most "mi a fenét kell itt csinálni?"-gondolja. :lol:

Ilona, na, túlélted? Egy lyukkal már több van rajtad, igaz? :shock: :twisted:
Sajna a ház egyenlőre nagyon is elérhetetlennek tűnik, ahhoz legalább egy dédimamának meg kéne halnia, h mi vmit is el tudjunk kezdeni. :roll: Ilyet meg nem kívánok, mert kedvelem az illetőt. Úgy fest, nálunk is csak a lottóötös, stb. jelentene kiutat. :twisted:

Zeléknek további drukkok és babaragacsok!+++++++++¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Üdv
athiz
 
 


Ja, még akartam írni arra, h milyen fárasztó az éjszakázás, stb. a babákkal. Képzeljétek el u.ezt akkor, amikor már mondjuk kettő van! Amikor még csak Szili volt meg, úgy éreztem az első hónapokban, h ezt nem tudom, h fogom túlélni. De túléltem, idővel könnyebb lett, legalábbis addig, amíg nem lettem várandós Endivel. Na, onnantól megint nehéz volt, pl. még a 9. hónapban is fociztam Szilivel, stb, de mindez semmi nem volt ahhoz, ami Endi születésétől van. Kész gyötrelem! Nem is tudom, h bírja az, akinek ennél több babája van (és itt azt értem, amikor kicsi a korkülönbség)? De lehet, h én is bevállalnám hármaskát, csak elképzelhető, h a sárgaházban kötnék ki a végén. :lol: :lol:

Persze minden pénzt megérnek a kis bocikák, és az ember akkor is imádja őket, ha mindent megtesznek azért, h bosszantsanak, és azért is, h nehogy pihent, és szexi kis feleség lehess újra, mint annak idején.

Pusz
athiz
 
 


jucmuc, nagyon aranyos kis manó, és már milyen nagy :shock: Jó hallani, hogy boldog kismama vagy, így kell ezt csinálni. Azért 6 hetesen még sokminden megengedett.

kicsiboris, olyan jó hogy sorra rakjátok fel a képeket a kis gyönyörűségekről!
Bizony jó lenne némi hír az eltüntekről, biztosan más topikban kalandoznak, vagy egyszerűen nem érnek ide.

zelem, ugye jól vagy?
bbilona
 
 


athiz, jó olvasni ahogy az égetnivaló kölykökről írsz. Olyan sokan szenvednek otthon a gyerekekkel.
A lottóötöst megbeszéltük :-)
Dédi? De jó a te gyerekeidnek, hogy ismerhetik a dédit :D

Lyukak a férjem és az én faromban, kibírtuk, várjuk a beteljesülést!

Pusza!
bbilona
 
 


Jó bizony, h ismerhetik, sajna az én családomból már nem ismerhetik, az én 2 nagyikám elég hamar meghalt, anyum anyuja 18 éves koromban távozott az élők sorából, apu apukáját pedig nem is ismertem. Szóval örülök, h még itt a párom nagymamija, sőt a másik dédmami is még él, most húsvétkor is itt lesz, úgyhogy ez jó dolog. Habár már túlzottan nem tudnak játszani a déduncsikkal, de azért szeretik a fiúk őket, és fordítva, és ez a fontos!
athiz
 
 


Sziasztok,

A nevem Ildikó. Nagyon reg kb.1 éve irtam még , akkor az érdekelt kinek hányadikra sikerült az inszemje, mert én most megyek a 4-re és már félek hogy ez sem fog összejönni.
A 2-ik sikeres volt de sajnos 11 héten elhalt-az okot nem lehet tudni.Tudom hogy sokat jelent a hozzáálás is de ennyi sikertelen élmény után nem nagyon van pozitiv hozzáállása az embernek.
Ami most érdekelne az hogy ki van-volt aki a Söte I-re járt????Nem tudom mit tegyek mert sokan azt tanácsolják menjek át a Kaáliba ott nagyobb a sikerességi ráta, mások meg azzal nyugtatnak hogy itt is vannak elég hamar sikerek.
A baj az hogy nekem minden beavatkozás pénzben kerül mert nem magyar állampolgár vagyok és ez ilyen ütemben haladva(ennyi sikertelen beavatkozás után) oriási költséget jelent+az út+a szállás.
Szóval ezért kérlek benneteket segitsetek...ha tudtok tapasztalatokat erről a klinikáról irjátok le, nagy segitségemre lenne a döntésben hogy váltsak vagy sem.
Köszönöm előre is segitségeteket
Ildikó
puluildiko
 
 


Ildikó:
Hát klinika terén nem tudok segíteni, én a Sote II-re jártam.
Egyébként anno nekem a 3. sikerült, a 8-9. héten elment. Aztán kicsi lányunk a 6. inszemre sikerült. Emlékszem,hogy az én mélypontom is a 4. inszem környékén volt, abba is akartam hagyni, Anyu beszélt rá az utolsó inszemre, és lám lám, milyen igaza volt :)
Szóval csak azt tudom mondani, hogy muszáj kitartani, majdcsak megsegít valahogy a Jóistenke!
Nem lehet valahogy tartózkodási engedéllyel ideiglenes lakcímet szerezned?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ildikó,
A Kaáliban is fizetős, tehát a pénz szempontjából nem járnál jobban. Én oda jártam és maximálisan elégedett voltam mindennel, szóval csak ajánlani tudom, bár nem hiszem, hogy inszemnél sokat számít az, hogy hol csinálják :roll: inkább lombiknál, mert ott több dologra kell figyelni. Persze ez az én véleményem.

Athiz,
Nagyon helyes a két kispasi :wink: :lol:

Boris,
Borka szemei... :lol: Apa készíti a puskát?
Vendég
 


Ildikó, igaza van a lányoknak, mindegyik fizetős, és bízni kell. A Kaáli is jó, meg van még pár jó meddőségi, ki erre, ki arra esküszik, én a SOTE-t nem komálom, én átpártolnék, de ezt neked kell eldöntened!

Panda, köszi. A puskás szövegen jót mulattam. :lol:
athiz
 
 


Ildikó!
Szerintem nem mindegyik fizetős. Legalábbis nekem nem kellett fizetnem az inszemekért, csak a gyógyszerköltséget. Én Tapolcára jártam és azt sajnos nem tudom, hogy a ti környéketeken van-e olyan hely, ahol nem kell fizetni, de érdemes utánajárni.

Ilonka!
Gratula a lukhoz a seggeteken. :lol: Remélhetőleg a következőkben már egyszerűbben mennek majd a dolgok.

Kismamik!
Olyan jó, hogy megosztjátok velünk a pöttömök képeit, így legalább gyönyörködhetünk. Köszönjük!!!!!
tücsökbogár
 
 


Tücsi,
csatlakozom hozzád, én is köszönöm, hogy megosztjátok velünk ezeket a csodás babaképeket. Nekem nagy öröm, mikor lehívom az oldalt és rám mosolyog egy csöppség. :D

Ildikó,
külföldiként szerintem mindenhol kell fizetned sajnos, ha nincs magyarországi biztosításod. Ne csüggedj, ha egyszer már sikerült, akkor tuti fog megint!!!!
katata
 
 


Ildikó!
Bocs, hülye vagyok, azt nem néztem, hogy nem mo-n élsz.
tücsökbogár
 
 


Hát lányok nem semmi egy éjszakám volt, nem kívánom senkinek. Szóval tegnap elmentem nődokihoz a vérzésem miatt és én balga megkérdeztem, hogy mi minden válthatja ki ezeket a tüneteket. A hormonzavartól a vetélésen át eljutottunk a méhen kívüli terhességig, sőt az uh felvétel alapján ez tűnt a legvalószínübbenk, mert látott valami árnyékot a kürtőnél. Én persze teljesen kikattantam. Abban maradtunk, hogy ma reggel ismét megnéz a kórházban, mert ott érzékenyebb a berendezés, de ha méhen kívüli, akkor azonnali operációra készüljek. Én már annyira nem voltam magamnál, hogy amikor megkérdezte hogy szedek-e valamilyen gyógyszert, teljes meggyőződéssel rávágtam, hogy nem. Arra pedig, hogy lombikosok vagyunk, meg még donorosok is, csak annyit mondott, hogy már sokmindent látott. A férjecském - ugye aki sokkal ralistább nálam - nyugtatgatott, hogy biztosan nem terhességről van szó, de én teljesen bepánikoltam. Az is csak a férjemnek jutott eszébe, hogy véralvadásgátlót szedek, így ma kis papírkával a kezemben mentem újra uh-ra. Szerencsére az az árnyék amit látott, az csak egy ér volt, a vérzészavaromat meg nyugodtan okozhatta a véralvadásgátló gyógyszer. Szóval ha nem pánikolok be tegnap a dokinál és nem felejtem el azt is hogy fiú vagyok-e vagy lány - nemhogy azt hogy milyen gyógyszert szedek - akkor valószínűleg könnyebb éjszakánk lett volna otthon.
tücsökbogár
 
 


oh édes Istenem tücsökbogár, hogy te miket produkálsz! Csúcs, hogy minden rendben. Hogyan lehet, hogy csak most zavar be? Besokallt a szervezeted?
Egyébként mindig ilyen vészmadár az orvosod?
bbilona
 
 


Nem, sőt magától nem is mondta volna, de én erőszakoskodtam, hogy minden lehetőséget tudni akarok és persze én az örök optimista egyből a legrosszabbra gondoltam. Tudod, a tehességem valószínűleg azért nem sikerült a múlt évben, mert mindig elhittem és belenyugodtam abba, hogy bizonyos aggasztó jeleket nem kell komolyan venni - bár ne tettem volna - és azóta kicsit megváltozott a hozzáállásom.
tücsökbogár
 
 


Ja, hogy az első kérdésedre is válaszolja, igen, lehet hogy már nagyon elege van a szervezetemnek ebből a gyógyszerből, ráadásul hétfőn még emelték is ismét az adagot. De én még reménykedek abban, hogy ápr. végén tényleg abbahagyhatom.
tücsökbogár
 
 


Tücsike, szegénykém, :cry: rettenetes lehetett. Magamról tudom, h milyen az, amikor a doki beközli nyersen a dolgokat, de szerencsére minden okés úgy tűnik, úgyhogy nyugodj meg, és koncentrálj a szép dolgokra! Például erre: Kép
athiz
 
 


Athiz, Köszi!
Igen, akkora kő esett le a szívemről, hogy majd eltörte a lábam ujját.
tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, na így legyen okos az ember lánya, ha túlaggódjuk az a baj, ha meg nem hát akkor meg az :roll: Minden jó ha jó a vége.
Miért kellett megint emelni az adagot? Nem tudják, hogy nem te vagy a kísérleti nyúl? Nem estél kétségbe?
bbilona
 
 


tücsi, először is én köszi, hogy örülsz a képecskéinknek!

aztán meg: ez nem semmi, mik vannak...azért a doki nem egy magabiztos valaki...még jó hogy nem operált meg.....na ezen is túlvagyunk most aztán csak nyugodtan, semmi pánik, okkés :?: :!: :idea:

zel????? baromira kíváncsi vagyok ám mi van veled??????

Kép
kicsiboris
 
 


Tücsi,
huhhh, ez azért elég durva lehetett. Még jó,hogy jól végződött.

Ilonka,
holnap mész dokihoz?

Zel,
én is nagyon várom a híreket!!!!
katata
 
 


tücsökbogár, akkor megvan a második lyuk is? Jó sok minden történt itt veled a két nap alatt.

katata, nem tudok menni, már egy hete nálam is beütött a ménkű, folyamatosan barnázok, még görcsölök is hozzá, szóval nőgyogyi csúszik.
Te hogy vagy? Készülnek a háztervek? Van valami észlelhető hatása a szernek amit kapsz?

mágnes apukád? Meggyógyultatok?

zel, ugye minden O.K.?

Lányok, többiek hová lettetek??
bbilona
 
 


Tücsökbogár:
hát el tudom képzelni mennyire be lehettél parázva! Nem unatkoztál!

Ilonám:
Hát fogjuk rá ,hogy meggyógyultunk, kicsit még köhög Panna, de szerencsére csak nappal, és néha. Nekem még az orrom vacakol.
Most félek is kicsit, mert megyünk haza hétvégén, Nagyiméknál leszünk, mert Aput átszállították a városukba. Nagyapám pedig beteg, most tart kifelé belőle. Nagyon nem hiányzik, hogy Panna újra elkapja, de látni akarom Aput is! Szóval nem tudom mit csináljak...

Egyébként Apu mostmár kap pépes ételeket, tornáztatják, de igazából nagyon lassan gyógyul. Na de a lényeg, hogy gyógyuljon..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Fura, h így eltűnt Zel, de reméljük, nincs baj, csak pihizik!

Ilona, ezek a görcsök+barnázás nem vmi jó! Gyorsan mondd neki, h hagyja abba! :wink:

Mágnes, apukád biztosan mindent megtesz, h mihamarabb felépüljön, de nem lehet könnyű most neki! Csak érezze, h szeretitek, és mellette álltok, ez a legfontosabb (persze ezt biztos megkapja).
Látom, ma kellett tesztelned a vonalzód szerint. Megvolt? :D
athiz
 
 


Ilonka,
háztervek készülnek, de végleges még nincs. Nem egyszerű, nem beszélve az árakról. :roll:
Gyógyszer hatása remélem megvan, én semmi különöset nem tapasztalok. Az lenne a legjobb tapasztalás, ha zebrát tesztelnék. 8)
Akkor jövő héten mész orvoshoz? Nincs változás a bigyóval ott??
katata
 
 


Köszi lányok, szerencsére már lenyugodtam, úgyhogy alig várom, hogy a mai nap vége legyen a melónak, aztán ebben a három napban minden rossz élményt kitörlök a fejecskémből.

Ilona!
Na, ez még hiányzott neked is így húsvét előtt. Azért lehet, hogy utána kéne járni a dolognak - mondom én, aki teljesen beparáztam, de szerencsére nem lett komoly baj, úgyhogy biztosan te is megnyugodnál, ha tudnád hogy mi ez a vacakolás.
Igen, megvan a második szurka is. Bár bevallom, hogy az első után semmi tünetem nem volt, ma reggelre meg jól megfájdult a hátsó felem, de sebaj, ez biztos azt jelenti, hogy hat a szuri.

Kata!
Hát az építkezés és a tervezés nem egyszerű dolog, az biztos, de szerintem megéri. Mi majdnem egy évet töltöttünk a tervezéssel, de ha most állnánk neki, akkor is ilyen házat építenénk.
Nagyon szurkolok a zebrás tapasztaláshoz!

Mágnes!
Az a lényeg, hogy apukád jobban van, ha lassan is, de biztosan gyógyul. Biztosan segíteni fog neki az is, hogy már a családja közelében lesz. Remélem, hogy Annácska nem lesz újra beteg, neked pedig jobbulást kívánok! Vigyázzatok magatokra!
tücsökbogár
 
 


mágnes, hát én mostmár semmitsem értek. Nem úgy volt, hogy hazaköltöztök, amíg édesapád fel nem épül? Na de ez nemis fontos, a lényeg hogy gyógyulgat. Menni fog az csak, legyetek nagyon türelmesek, apukád a nyárom már labdázhat Annával.

tücsökbogár, csak legyen meg a hatása. Mivel immunerősítő, így nekem már az is ok, ha nem leszek beteg ebben a vacak időben. Nekem utána kb 5 percig igen fájt, majd tegnap este nem tudtam ráfeküdni és most is fájdogál, de ezt azért bőven túl lehet élni.

katata, az építkezés nem egy könnyű feladat, és mindennek olyan nagyon felment az ára, hogy elképesztő. Kíváncsi vagyok milyen házikót terveztek, ha megvan felteszed?
Orvoshoz nem akarok menni amíg ez a mensi szerűség el nem múlik, majd meglátjuk. Bigyó, ott sajna megvan, de továbbra sem fáj.

athiz, beszélek vele :D
bbilona
 
 


csajok, drukkolok mindenkinek itt a topikban
és boldog húsvétolást kívánok
, vasárnap elutazunk, kedden jövök :wink:
Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de jól esett kicsit punnyadni. Lustiztam, sétáltam. Meg hagyom a seggem a komasszonyomnak szétlőni.. a progiszurival.

Hétfőn mentünk beültire. Kicsit vártunk, aztán végre bejutottunk. Irány az UH. Na csóválta is drbácsi a fejét rendesen. Petefészkeim kicsit nagyobbak lettek és 43 mm folyadék gyűlt össze. Még azt is megkérdezte, hogy nem akarom-e inkább most a fagyasztást, és , majd a köv ciklusban legyen a beülti. Természetesen, nem akartam, inkább mentem a műtőbe a két kis picurkánkért. Akik 150-200 sejtesek voltak akkor. A beültetés baromi jó hangulatban telt. A doki megjegyezte, hogy mindig az ilyen vékony lányokkal van a baj. Ezt jól kielemeztük. Aztán, hogy még jobban viduljunk, gyorsan eldugtam a méhszájamat. Egyszer csak belépett az egyik biológus, aki nagy röhögve annyit kérdezett, hogy tudom-e, hogy az ikreket egy napos eltéréssel kell megszülnöm. Mondtam neki, hogy oké, de hogy is lesz az pontosan, az egyiket vissza kell tartanom majd? Na ekkor meglett a méhszájam, a nagy röhögés közben. És akkor a biológus elmesélte, hogy nem kell semmi praktika, mert az egyik embrió az első napi megtermékenyítésből maradt, a másik a második turnusból. Így az egy nap különbség adott. Na próbáljatok meg azzal a bigyóval a nunciban nagyokat röhögni! Ja, és az egyik picikénkre kértünk hatchinget.

Kb ennyi. Próbálok majd jönni, de nézzétek el, kicsit jól esik a háttérben maradni!

Puszika!
zel
 
 


Ilonám:
Nem költöztünk haza, 2 hete voltunk otthon másfél hetet, de közben haza kell jönni intézni az itthoni teendőket is.
Most megint maradunk egy hétig.

athiz:
Hát kellett volna tesztelnem, de nem merek még. nem jött meg, de még csak 2 napja, szóval ez nem nagy szám. :)

zel:
Azért miléyen jó, hogy ilyen lazán vetted (látszólag) a procedúrát:) Ezek nagyon boldog kis babócák lesznek, ha már ilyenkor is a te nevetésedet hallották :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


zelem, hát te nem vagy semmi csaj!! én nagyon fogom sajnálni ha kevesebbszer jössz, úgyhogy csak gyere-gyere :P
nagyon sőt iszonyatosan drukkolok nektek! húú de klassz is lenne........vigyázz magadra meg légy vidám és boldog, az csak segíthet! pusszancs!

mágnes nagyon szupi, hogy gyógyul apud, veled vagyok lélekben, ezek nem könnyű hónapok, de meg is lesz az eredménye ahogy azt ilonka olyan kedvesen írta, lesz ebből még labdázás :!:

pfúúú és annyira izgi....tesztelned kellene? húúúú én már 5ször is teszteltem volna..... :twisted:

Kép
kicsiboris
 
 


Boris: de nem merek ! :oops: Attól félek, ha negatív lesz, elkedek reménykedni, hogy korán teszteltem, és akkor megint jön a csalódás.. Egyébként nincs is itthon tesztem.
Remélem Apu tényleg gyógyulgat, és nem vett a fejébe semmi hülyeséget, nem lepődnék meg rajta, amilyen makacs... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kép

zel, nem hazudtoltad meg önmagadat, lazán jól csináltad. A petefészkeid reméljük rendben lesznek, és ha egy nap korkülönbség lesz, hát legyen :wink: Hogy jut eszébe valakinek ilyet mondani nem is értem, de nemtudom lefagyasztani a vigyort a képemről olyan viccesen hangzik.

kicsiboris, jó pihenést, sok locsolót Borknak! Ezt is irigylem tőletek lányos anyukák, várhatjátok a locsolókat, nekem már olyan cikis, hogy jönnek a 3-4 éves fiúcskák és a vén szatyrot kell locsolják, sehol egy formás kiscsaj.

mágnes, aha akkor már kezdem összerakni. És akkor a bölcsivel most hogy áll a dolog? De jó lenne, ha tesztelned kellene, mint egy álom :D

Áldott ünnepeket csajok!
Kép
bbilona
 
 


mágnes, milyen hülyeséget?
A teszt dolgot megértem, én is ilyen nyúl béla vagyok, még tuti várnék pár napot. De akkor aztán lesz nagy öröm! Remélem!
bbilona
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok, Sok locsolóval!!!
Képzeljétek voltunk Annával allergia vizsgálaton.
Biztos páran emlékeztek, hogy ekcémás születése óta, ezért szerettem volna megtudni, hogy allergiás-e valamire. Vérvétel volt és hálistennek semmire nem allergiás. Kaptunk testápolót és egy steroidos krémet (gyulladás esetére).

Ági! Nagy drukk hogy valami szépet láss megint a teszten!
Örülök hogy apukád lassan, de gyógyulgat!
Zel! Neked is sok drukk! Pihizz sokat!
bgyöngyi
 
 


Pár friss kép Annáról :)
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1206127901.8467.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1206127945.3955.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonám:
bölcsibe beírattuk, májusban dől el, hogy felvették -e, addig még agyalok megoldáson....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kellemes Ünnepeket kívánunk! :)
[url][url=http://www.glitter-graphics.com]Kép[/url][/url]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, tudom, sokszor írtuk már, de most annyira ellágyultam a képektől :!: olyan szép sőt gyönyörűséges artca van Annátoknak, a 3. képen olyan mint egy bombázó :wink:
jól van, csak várjunk azzal teszttel akkor még egy kicsinykét...de aztán kedden ez legyen az első :oops: :lol:
és ne is gondolkodj apuddal kapcsolatban ilyeneken........... :!:

ilonka, nagyon kedves vagy, és hidd el neked is lesz kicsi formás leányzód, ezért imádom ezt a topikot, most olyan büszke lettem Borkára attól amiket írtál :lol: :lol: :lol:

zel, te csak pihengess és húsvétolj, de tudod, csak lazán ahogy eddig :wink:

gyöngyike, na végre, olyan régen nem jöttél!! NEKTEK IS SZÉP HÚSVÉTOT KÍVÁNOK! és nagyon jó ez az eredmény, akkor néha kenegetni kell a pici bőrét és minden okés lesz, szupi :!:

tizu: hogy vagytok? tamar? sapé drága, odry, nektek is szép ünnepet :!:

Kép
kicsiboris
 
 


Boriskam! :D

Draga vagy köszönöm! :D Mi is szeretnenk minel elöbb majd hugicat Davidenak! :D Most egy kicsit össze kell szednem magamat fogyni stb. aztan kb. egy ev mulva ujbol belevagunk.

Athiz! :D

Köszike! :D Hat igen, ezen mar sokat filoztam en is. El sem tudom kepzelni mi lesz majd egy masik csecsemö + egy ket-harom eves...most meg csak le tudok dölni nappal amikor Davide alszik de amikor mar kettö picid van... :lol: Biztos nagyon kemeny de mindent megernek ezek a gyönyörüsegek! :D

Ilonka Draga! Köszönöm szepen! :D Valoban nagyon gyorsan nönek ezezk a picik! Mar most mondjak a baratnöim, hogy par honap mulva pakolhatok mindent el egy meteres magassagban. :lol:

Zel! :D

Orülök, hogy megvolt a beültid, en most csak annyit mondok ez alkalommal SIKERULNI fog! :D Erzem.

Lanyok!

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?