Új privát üzeneted érkezett!

Nita: itt is gratula! :)
Anda: szia itt is!
Zsuzsa: most látom, te is csepeli vagy? Én is!

Kép
németh
 
 


Németh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Íme Nitacska tesztjei:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszönöm itt is a feltett teszteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Itt is nagyon szívesen!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Itt is nagy gratula! Látom, nem reggel csináltad a tesztet. Milyen csíkos lett volna, ha reggel csinálsz! :D

Anda! Üdvözöllek itt is.

Németh! Sok cisztád lett. Az unokatesóm felesége sok cisztával küszködött, s május elejére van kiírva a kisfiúkkal. Ezt kívánom neked is! Milyen teát iszol?

Kuzsanna! Piri kerüljön el!

Hát csajok, ha én babás voltam, akkor a tegnapi veszekedés után biztos nem maradok az. Az egyik szomszéd, akiről tegnap írtam, megfenyegetett, jobb lesz, ha vigyázok magamra. Nem vagyok egy veszekedős típus, de azért nem hagyom magam, és harsogott a ház az üvöltésemtől. Úgy felhúztam magam, hogy fél 12-kor még nézegettem. Ha van babóca, remélem ezt kibírja.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki ha egészséges a bab márpedig az akkor kibír minent!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Úgy legyen. Olyan jó a vonalzód!

Kép

Kép
kiriki
 
 


köszi :oops:
na megyek aludni.jóklegyetek!pusza.
jóéjt!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt! Én is megyek, Született feleségeket nézni, előtte még fürcsi. Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Szerintem is .... ha egészséges (tuti az!!!!!), akkor kibírja!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindenkinek szép hétvégét! :D

Kép
anda81
 
 


Szia Anda itt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép hétvégét mindenkinke!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki: persze hogy kibírja! Ne hülyéskedj! Ne is idegeskedj emiatt.
Egy cisztám van, vagyis remélem már csak volt. Jaj, nagyon jó lenne, ha én is terhes lennék! Málnalevél teát iszom, pé után meg kezdem a palástfüvet.

Kép
németh
 
 


Palást jóóóóóóóóó nagyon :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást. A málnalevél teát már több helyről hallottam, én cickafarkot iszom. Pé. után pedig palástfüvet. Azt viszont nem tudom, hogy ezeket meddig kell inni? Nem kell közben-közben szünetet tartani?

Jó hétvégét mindenkinek! Olyan jó idő van, hétágra süt a nap, igazi kiránduló idő. Sajna mi nem tudunk kirándulni, mert férjecském ma is dódozik du.

Kép

Kép
kiriki
 
 


hát én nem tudom, hogy kell-e szünetet tartani :roll:

Itt eső nem esik, de nem is nagyon süt a nap, csak valahol a felhők mögül.... meg nagyon nagyon fúj a szél :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt, anyuci!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na tessék! Lassan vége a napnak a Napocska meg csak most dugja ki az orrát! :evil:

Kép
anda81
 
 


sajna csak most süt ki mikor nyugovóra tér!de majd holnap biztos kárpotól minket!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én sem tudom, hogy kell-e szünetet hagyni, ez eszembe sem jutott még.

Kép
németh
 
 


jó reggelt mindenkinek!!!!!!!

Ezer ágra süt a nap!!!! Tessék kimenni levegőre!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Még mindig vérezgetsz/barnázgatsz? Mikor tesztelsz?

Én ma reggel egy kicsit vérezgettem, s tegnap óta a hasam is fáj. Azt hiszem piri bejelentkezett. Pedig még ráérne.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Hozzon mindenkinek örömet a napocska és a meleg! :D

Kiriki:
Még ne add fel a reményt! Drukkolok!

Kép
anda81
 
 


sziasztok sajna nem jók a hírek.a doki lát petezyákot meg szikhólyagot is de össze esve meg be van vérezve a petezsák,szerdán megyek vissza hátha!de valószinű ezt a babát is elvetélem :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: már írtam a másikban is, hogy hátha nem biztos azért még ez, nem? Melyik nap voltál dokinál?
Kiriki: :cry:

Kép
németh
 
 


Nita!
Én is írtam már a másik topicba, de itt is leírom: VELED VAGYUNK! KITARTÁS!

Kép
anda81
 
 


Nita! Csatlakozom a többiekhez, ne csüggedj!

Kép

Kép
kiriki
 
 


németh tegnap voltam dokinál!
köszönöm a drukkokat!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Itt is..... kitartást neked!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép nbapot mindenkinek!

Nálam hajnalban Niagara beköszöntött :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nita:
Druuuuuukkkkkkkk itt is!

Zsuzska:
Piri monnyon le!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nah, majd a következő hónapban! :D

Kép
anda81
 
 


Zsuzska: :cry: De nehogy szomorkodj!

Kép
németh
 
 


zsuzsa ugye nem szomorkodsz?nem szabad! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Mgjöttem a hétvégéből!

Zsuzska! :(

Nita! Másikban irtam. szerintem se add fel!
kislibus
 
 


lányok megpróbálom nem feladni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Jaj, mit hallok. Ne keseredj el, majd a következő hónapban.

Ettől félek, én is, még mindig ugyanaz a helyzet. Főleg, ha cipekedek, ha pihizek, akkor barnázás/vérezgetés nincs. Ennyire előtte nem szokott jelentkezni. :cry:

Nálunk olyan vihar van. Csak úgy csattog, dörög. Félelmetes. Szerencsére nem kell kimennem, kint félek egy kicsit ilyen időben.

Szia Kislibus! Szerintem én még nem üdvözöltelek, ha igen, akkor még egyszer.

Nitácska! Itt is kitartást kívánok neked!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki köszi.mára lépek.jóklegyetek.pusza!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Totál kivagyok borulva. Az sem tett jót a lelkemnek, hogy nemjött babó, de azon túl vagyok. Erre tegnap baromira összevesztünk kolléganőmmel és egész nap bőgtem. Ma meg elmentem vérvételre és két szót nemtudtam beszélni az orvosommal, mert csúszásban voltak. Sőt, időpontot sem adtak, majd csak akkor kapok, ha máj. 13-án megyek progi kontrollra. És akkor talán máj. végére már lesz is időpontom :cry: :cry: :cry:
Szóval a lelkem a béka feneke alatt van.... egész nap bőgök :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska: ó ne már! Nem tudod őket felhívni máskor, hogy esetleg előbb kapjál időpontot? De ne sírj!

Kép
németh
 
 


Sajna nemkapok, direkt rákérdeztem ma..... inkább a munkahelyemn történtek akasztottak ki nagyon.... de már összeszedtem amgamat....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ismerős. De soha nem éri meg a mh-i dolgok miatt kiakadni. Persze tudom könnyű mondani.

Kép
németh
 
 


Tudom.... de tudod mi ketten vagyunk és nagyon szar így dolgozni....elég erőteljesen elgondolkodtam azon, hogy áthelyeztetem magamat...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ennyire komoly a dolog? Tudom milyen szar, mert én is volt, hogy reggel összeordítottam a kolléganőmmel aztán fél 5-ig egy szobában kellett ülnünk, ráadásul még néha egymásra is voltunk utalva. :evil: Nem tudok semmi okosat mondani erre.

Kép
németh
 
 


Hát délre iskerült eljutnom oda a tegnapi utállak és akkor sem fogom megérteni-sajnálom magamat-tól, hogy tulajdonképpen megért engem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Ne keseredj el se a mhi veszekedés miatt, sem a doki miatt. Miért nem adtak előbb időpontot? Az még messze van. Ez az egészségügy, :twisted: csak az ember lánya beteg ne legyen! A vérvételre miért kellett menned? A kolléganőddel előbb-utóbb talán meg tudjátok beszélni a dolgokat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


zsuzsa remélem már megnyugodtál!
Próbáld meg a mhi dolgokat nem hazavinni!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Annyit gondolok rád, remélem holnap jó híreket fogsz kapni.

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: