Új privát üzeneted érkezett!

szia melcsi.
tehát a születési dátumom a következő:1986.06.26

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok nitácska!Ma estém szabad,mert a aférjem szerda esténként focizik!
De nem csigázlak,itt a táblázat! :lol:
2008.02.26. reggel 6:34 lány 4 :arrow: rizikós
2008.03.27. hajnal 2:18 fiú 2 :arrow:
2008.04.25. este 8:13 lány 1 :arrow: tuti
2008.05.25. délelött 11:25 fiú 1 :arrow: tuti
2008.06.23. este 11:30 lány? 4 :arrow: nem biztos-rizikós
2008.07.23. reggel 8:38 lány? 1 :arrow: nem biztos
2008.08.21. délután 3:36 fiú 1 :arrow: tuti
2008.09.19. este 9:38 lány 1 :arrow: tuti
2008.10.19. hajnali 4:12 fiú 0 :arrow: tuti
2008.11.17. hajnali 12:33 lány 1 :arrow: tuti
2008.12.16. este 11:32 fiú 3 :arrow: közepes

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Ezek elég jók szerintem,2 olyan eset van,amikor nagy szám van (4),de abból az egyik nektek nem lényeges,mivel parkolóórán vagytok! :lol: Remélem tudtam segíteni :D Jó éjszakát csajok!Megyek a nagylányommal nézni a Szilajt! :lol: Most ez a kedvenc meséje(pacis) :lol: Naponta csak 2x látom :oops: Ez elött minden nap Némó nyomában voltunk :lol: Most nemrég volt a váltás.

Kép

Kép
melcsi82
 
 

 
 

szia melcsi köszi a táblázatot. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A Szilajt nem ismerem. A Némoban a búvártól nagyon fél a nagyobbik fiam, bezzeg a cápáktól nem :) . Nálunk csak a rövidebb rajzfilmekhez van türelmük a fiúknak (Mentőosztag, Sam, a tűzoltó, Thomas a gőzmozdony ...)

Megnéztem a Jónás naptárt, de valamit elszúrhattam, mert két sor után azt írta ki nagyon sok sorban, hogy 2038.01.01. G 0. Remélem ez nem azt jelenti, hogy harmadik gyerekre majd 67 évesen lesz esélyem :o :? (bár az legalább biztos lány lenne :) )! :!:

Na megyek, mert itt van három gyerek és nemsokára öten lesznek.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


a szilaj nagyon szép mese,már többször is láttam.a némot a kisfiam imádja ,valamikor arra alszik el.
jónásmódszernél elírhattál valamit,kizártnak tartom,hogy 67 évesen szűljél gyereket.előbb is lesz még babád hidd el datolya.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
köszi a bíztató szavakat! Sajnos nem tudom, mit írhattam el. Kipróbáltam a tesóm születési dátumával is és azzal tökéletesen működött.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok Csajok!

Nekem 4-én volt a lányos Jónás napom, akkor meg is tettünk minden tőlünk telhetőt. :wink: Az én számításaim szerint 8-án van pé. ráadásul a lány-fiú nézet szerint szintén lányt jósolnak erre az időszakra. Hááát, nem tudom mi tévő legyek. Ha most is bevetjük a kiskatonákat, akkor nem tudom meg, hogy a Jónás segített, vagy a naptár módszer... :?

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Datolya: Akkor biztos vmit elírtál,próbáld meg még 1x :D Nálunk először a cápától félt a Hanna,de már megbarátkozott vele!Van Némós bögrénk-ágynemünk-óránk! :roll: Egyébként az egyik barátnőm fiának is a kedvence a Thomas a gőzmozdony-fiúkat ez köti le!
Nitácska: A Hanna először sírt a Szilajon(érzékeny a lelke),de másodszorra már minden ok volt!Hanem tudjátok min sírt nagyon: a Jégkorszakon!valamikor Karácsony tájékán adták le és az én lányom végig sírt,hol a kisbabáért,hol a mamutért,de elkapcsolni nem engedte a mesét!Alig vártam,h vége legyen :oops:
Gyurmi: Az a biztos,ha ma is csináljátok!Kit érdekel,h a Jónás hozta-e vagy a rendes peteérés,csak már legyen nem?!
Virág: Hogy vagytok :?: Remélem már gyógyuló félben :!: :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Melcsi: köszi a segítséget. :) Megcsináltam én is a naptáram. :)
Köszi már kicsit jobban vagyunk. Sajna ma Kende fél órát aludt. Azóta tiszta nyügi. :(

Datolya: köszi a jó kívánságot. Én is remélem a mensivel távozik a ciszta is. Most nem tudok mást csak várni.

Nálunk a Charley és Mimmó a sláger. Napi ezerszer megy. Na meg a Noddy kalandjai. :) Hosszabb mese még nem köti le őt, csak az ilyen rövidkék.

Megyek is, mert itt ugrál körülöttem.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


melcsi megkérhetlek,hogy a barátnőmnek is megcsináld a jónásos táblázatoz:
születési adatai:1987.09.03 17 óra 05 perckor született.

van egy film gyerekek is nézhetik nagyon szép egy ló felépüléséről szól. suttogó a film címe,akárhányszor látom mindíg sírok az elején,mondjuik én lómániás vagyok talán azért is szoktam pityeregni.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:Megcsinálom a barátnődét is!Jézusom fiatalabbak vagytok,mint a nagyobbik húgom!Ő 85-ös,de fősulira jár,úgyhogy mostanában nem lesz unokatasója a Hannámnak :cry:
Han készen vagyok megírom :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


köszi melcsi ari vagy ezer köszönet. :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska itt a barátnődé:
2008.02.16. 17.16 fiú? 0
2008.03.17. 2:11 lány ? 1
2008.04.15. 0:23 fiú 1
2008.05.15. 0:16 lány 2
2008.06.13. 13:55 fiú 2
2008.07.13. 5:14 lány 2
2008.08.11. 21:54 fiú 5
2008.09.10. 15:22 lány 3
2008.10.10. 8:44 fiú 3
2008.11.09. 0:55 lány 2
2008.12.08. 15:05 fiú 3

Kép

Kép
melcsi82
 
 


meli köszi szépen,hogy megcsináltad.sok puszi érte. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkivel oké minden. Néha azért jelentkezzetek be! Én most úgy érzem magam, mintha egy lufi lenne a hasamban, irtóra fáj a fejem és hányingerem van, de nem merek gyógyszert bevenni.
Sajnos most nem is telik tőlem több, úgyhoy mindenkinek jó éjt!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi,
drukkolok!

Melcsi,
nem tudom, mit írhattam el. :( Kipróbáltam hugom születési dátumával is és azzal tökéletesen működött. Az én adataimmal meg úgy csinál, mintha bekerülne egy végtelenített ciklisba és nagyon sokszor ugyanazt a lehetetlen dátumot köpi ki. :o :shock: Egy dátummal működött jól, amikor azt állítottam be, hogy az 1999-es évet nézze (akkor volt egy vetélésem, ki is jött a 6-os rizikófaktor).

Nitácska
a Suttogót én is láttam, nagyon szép film, de annyira szomorú, hogy másodszorra nem jutottam túl az elején.

Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya:én se nézem túl sűrűn épp az eleje miatt.

gyurmi:megy a drukk. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gyurmi!Most vagy influenzás vagy vagy babás!Én az utóbbinak drukkolok :lol:
Datolya: Ez nem semmi!Küldd el nekem a szül-i dátumod,megpróbálom megcsinálni!Látod,hogy bejön a rizikófaktor!!!Nekem augusztusra ígér 5-öst!Remélem addig teherbe esek!

EBBE A HÓNAPBA NEM JÁRTAM SIKERREL!6 NAPIG 36,8 VOLTAM,MA REGGEL VISSZAESETT 36,6-RA :cry:

Jól van csajok!Nálatok mindent bele! :lol: Jövő hónapba megpróbáljuk megint :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


szép jó napot lányok.mindenki jól aludt az éjszaka?
ma nem tudom mért de nagyon rossz kedvem va,kicsit hisztis vagyok ma. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma megjött. Kilőve ez a hónap is. :(

Nitácska: a suttogó filmet én is láttam. Bőgtem is rajta.

Gyurmi: jobbulást neked! Hajrá középidő!

Melcsi: amíg nem jött meg ne add fel. Lehet a beágyazódás miatt esett le a hőd. Szóval még nyugi!!!! Drukk!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág,ne keseredj el ,mert megjött,ott lesz a következő hónap és akkor tuti sikerűlni fog aza babóca. :lol:
A Suttogón nem lehet nem sírni. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Már lelkileg olyan fáradt vagyok, hogy már bőgni se tudok rajta. Ez van ezt kell elfogadnom. Ez volt a 10. sikertelen ciklusom. :( Azért nem adom fel, de már nem is küzdök annyira.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nem lehet azért nem sikerűl mert nagyon szeretnél már babát?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát lehet. De ezt csak az égiek tudják, hogy miért nem jön a babó. De most már nem fogok görcsölni rajta, ha jön akkor jön, ha nem nem. Az élet megy tovább :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


jól mondod kisvirág.figyeld meg akkor leszel babás amikor a legkevésbé számítasz rá.
:roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi
Amíg nem jön meg, ne add fel. Egy-két tizednyi ingadozás belefér (mondom én, aki soha nem hőmérőzött :wink: ).
Születési dátumom: 1971.07.22. 11.45.am.

Virág,
nagyon sajnálom. :(

Gyurmi
, drukkolok tovább!

Nitácska,
elmúlt már a rossz kedved?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya:kicsit jobb a kedvem de nem mult el még teljesen a rosszkedv :wink:
még mindíg fáj a petefészkemnél :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya: Én nem tudom,hogy Te milyen mágikus napon születtél,de nálam is 2038-at adta ki jó sokáig,de volt egy ablak,amit x-eltem és ez jött ki:2008.02.07. 5:14 fiú 1
2008.03.07. 18:47 lány 2
1902.01.09 ezt nem folytatom :roll: :lol:
Nitácska: én hét közepén voltam így!
Virág: Sajnálom,de most legalább eltűnnek a ciszták nem?Egyébként már én is belefáradtam!Tavaly júniusba volt az esküvőnk,azóta próbálkozunk és semmi :cry: Szegény párom !Most fogott tegnap egy nagy fogast (nagy pecás) és azt mondta,h biztos azért sikerült mert babás vagyok! :? Mert amikor a Hannát vártuk,akkor egy szép harcsát fogott! :D Egyébként szerintem is ott fenn döntik el,hogy mikor jön!IMÁDKOZZUNK lányok :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csajok képzeljétek esténként tüzelek :lol: 37,7-37,6 mindig a hőm-em!Örül is Apa,mindig tolatnom kell én vagyok a kiskifli :oops: :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nitácska,nem lehet,h peteérésed van azért fáj a petefészked :?: :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 01600_.png
Virág nézd meg a diagrammom4Nekem jelölt itt is peteérést a ciklus.hu-n!Az már más kérdés,hogy aznap az ovu tesztem negatív lett :cry: De én ezt nem értem!Abba a 3 napban mindig volt csík a T helyén majdnem olyan mint a C-n,elötte se semmi+utána se semmi!Most nem tudom hogy volt-e pé-em?!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi:nem tudom,hogy pé-sem volt-e,lehet.mostanába kell dokihoz mennem kontrollra is.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska: jobb kedved van már? Lehet a peteérés miatt fáj a hasad. Nekem is szokott középidőbe.

Melcsi: hát remélem, hogy a mensitől elmúlnak azok a dögök. Lehet jó jel, hogy fogott halat a párod. :) Jót mosolyogtam a kiskiflin. Már évek óta mi is ezt mondogatjuk. :)
Megnéztem a hődet. Szerintem vagy 10. napon volt péd, vagy pedig ahová a vonalat tette.
„Abba a 3 napban mindig volt csík a T helyén majdnem olyan mint a C-n” ezt a mondatod nem igazán értem. Akkor 3 napig + volt a teszted??? Mert, ha olyan csík van a T-nél mint C-nél akkor + a teszt. Ezek melyik napon voltak? Mert akkor volt péd és utána ovud.

Többiek hogy vagytok?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:lehet attól fájt de azelőtt én soha nem éreztem,ezért is kételkedem,hoggy mi is van :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem péd van ;) Lehet eddig is volt, csak nem figyelted magad ennyire. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:lehet igazad van :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág!Azokon a napokon a T helyén is volt csík+a C-nél is,de T-nél halványabb!A teszt leírása erre azt írta,h negatív,de utána is néztem pár napig meg elötte is 1-2 napig és akkor nem volt a T-nél semmi!Szerintem csak erölködötta tüszöm,de nem volt ovum :cry:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: Figyi az is lehet, hogy neked reggelre lett volna + a teszt. Hallottam már olyat, hogy valakinek reggel volt + és este -. Szóval lehet hogy ez van nálad is. A következő hónapban szerintem próbáld ki, hogy ha este halvány csíkod van, akkor másnap reggel is csinálj egyet. Meg aztán este... Egyébként melyik márkát használod?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

olvastam az elöző 3 oldalt és én is szeretnék csatlakozni egy olyan oldalhoz akik most ismerik meg egymást (a többi forumba elég nehéz bekapcsolodni)

Zsebi!
Ami közös bennünk én is 79-es vagyok.láttam a te üzid az első.

Nitácska!
remélem már jól vagy és nem sok van a következő probálkozásig.

Éva!
Neked sincs még babád mint ahogyan nekem se de hajrá.

Picur,Gyurmi,Kisvirág,Melcsi és Datolya.
Rólatok is elolvastam az infókat és sok sikert kíánok mindenkinek mihamarabbi pocakodást.

Üdv Anita

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!
Ugyan én egy másik topicba szoktam írogatni, ahová Kisvirág is, de lehet nálunk is csak tavasszal köszönt be a gólya.

Melcsi
Bocs, hogy beleszólok, de valószínű azért volt két napig olyan a teszted, mert az LH hormon fel és leszálló ágát kaptad el.
Úgyhogy arra a két napra nyugodtan írjál be +, mert lehet egy drágább teszten erősebben meg is jelent volna a csík. Nekem is így volt ebben a ciklusomban.
Néztem a görbédet, szerintem nagyon jó. A pét szerintem jó helyre tette a program. A hőleesésed után remélem felment a hőd. Ez a leesés utalhat arra is, hogy akkor épült be a baba.
Amúgy pár napja már nekem is olyan magas a hőm, mint neked. Nem tudom mitől lehet. Én egy enyhe megfázásnak tulajdonítottam, de lehet, valami van a levegőben ha nálad is ez van. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi!

Megcsináltam a jónás naptárt magamnak és csak 1 hónapban 1 napot jelöl meg.Nem tudom mit jelent a B és G.Pontosan mára ír B 11:41 pm 2 rizikó.Hát nem tudom ez mit jelent?
Kérlek válaszolj ha tudsz Köszi

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok :P

Én is itt vagyok ám,csak egész hétvégén olyan rossz kedvem volt,hogy inkább nem jöttem,mert nem akartam elrontani a hangulatot.Ma sem vagyok a helyzet magaslatán,valószínűleg azért mert pár nap múlva meglátogat a mikulás :cry:

Gyurmi!
DRUKK,DRUKK!Remélem,baba van a dologban,s nem valami fránya vírus.

Viri!
Sajnálom,hogy megjött,de új hónap,új lehetőség!!!Amúgy teljesen igazad van,ha nem jön a baba,akkor is megy tovább az élet/de mindannyiunknak,így Neked is jönni fog :P

Anita!
Nemcsak az közös bennünk,hogy 79-ben születtünk,hanem a nevünk is,ugyanis engem is Anitának hívnak :P Üdv köztünk,örülök,hogy idetaláltál.Mesélj magadról valamit!Mióta próbálkoztok?
Egy aranyos pocaklakót kívánok Neked is :D
zsebi79
 
 


Szia Lilla :P
Örülök,hogy te is csatlakoztál hozzánk,s mielőbbi babásodást kívánok Neked is :P
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Bellanitta: üdv köztünk. És drukk holnapra. Látom mentek a Kaáli-ba. Kicsit beleolvastam más topikba. Nem semmi ami veled történik. De drukk, hogy holnap jókat mondjanak és hamar babás legyél.
A jónásba a B-boy, a G-girl. :) Én is sokat töprengtem rajta :)

Lilla: szia itt ;)

Melcsi: na ezt akartam mondani amit Lilla is. Lehet kikerülte a teszted a rendes +-at :)

Zsebi: úgy látszik mindenkin egy kicsit a depi elhatalmasodott. Lehet ha jön a tavasz másképp látjuk a dolgokat :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Remélem Kisvirág,hogy igazad lesz!!!!!!
zsebi79
 
 


Én is megcsináltam a Jónást.
Januárba pont azon a napon voltunk együtt, mikorra írta, bár az még nem a termékeny napjaim közül való volt. A 2-es rizikófaktor az még jó? Ja, és amúgy lányt írt.
Azért jó lenne, ha összejönne, mert februárra már 3-ast írt. Az már veszélyes ugye?

Kép
p__lilla
 
 


Viri
Nagyon drukkolok neked. Annyira szeretném, hogy Kendének kistesója legyen. De ne is gondoljatok a babára, és akkor biztos sikerülni fog. Tudom nehéz, amikor az embernek ilyenkor csak azon jár az agya, de meg kell próbálni. Vígasztalódjatok Kendében, mert ő egy csodálatos kis baba. És előbb-utóbb jön a kistesó. De reméljük inkább előbb.

Amúgy itt már mindenki élesbe megy?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: köszi a drukkot. Én is remélem előbb jön a tesó :)
Ha jól emlékszem Zsebi, Picur, Nitácska és Datolya vannak parkoló üzemmódba :) Jól emlélszem csajok?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla: épp azt nézem, hogy te Valentin nap reggelén csinálhatnál apának egy szép kis + tesztet. De legkésőbb szombaton a névnapodra! Hú de drukkolok nektek!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: