Új privát üzeneted érkezett!

Eladó sorba került a Jane Powertwin csúcskategóriájú iker babakocsink! Csak mi használtuk, újonnan vásároltuk. TNagyon szép állapotban adjuk át az új gazdáinak! Strata hordozókkal használtuk, de azt már eladtuk.... Az alapkocsi sportülésekkel: 100 000Ft. A két starta hordozó hozzá: 30 000 Ft. Ha egyben viszi valaki: 120 000 Ft. Kérésre e-mailben küldök képeket.....a Részletek itt:  INNOVATÍV KÉTGYERMEKES BABAKOCSI Pro-Fix system: egy kézzel történő ráhelyezése és levétele a hordozóknak. Huzat és kupola anyaga vízlepergető és szélálló. Lélegző textíliából! A Jane PowerTwin babakocsi iker, és közel egykorú gyermekek számára is ideális. Powertwin a gyártó honlapján:  A tolókaron elhelyezett tárcsafék használata jelentősen megkönnyíti a nehéz terepen való közlekedést. A beépített Pro-fix rendszer által könnyedén a vázra helyezhető szükség szerint 1, ill. 2 db starata hordozó. Rendkívül könnyen kezelhető, egyszerű összecsukni, kinyitni. Powertwin tulajdonságok: Hátsó kerekei két rugózási pozícióba állíthatók Elől tárcsafék Pro-Fix system: egy kézzel történő ráhelyezése és levétele a hordozóknak Huzat és kupola anyaga vízlepergető és szélálló. Lélegző textíliából! Felfújható, nagy kerekek Tolókar négy pozícióba állítható Hozzárögzíthető a STRATA hordozó TECHNIKAI ADATOK: SÚLY: 11.530 kg Huzattal: 13,75 kg MÉRET KINYITVA: magasság x szélesség x kereszthosszúság: 128 x 60 x 101 cm MÉRET ÖSSZECSUKVA: magasság x szélesség x kereszthosszúság: 96 x 60 x 49 cm TARTOZÉKOK: 1 pumpa, 1 esővédő fólia, 1 kosár, 2 tető. RENDELHETŐ KIEGÉSZÍTŐK: Cumisüvegtartó, Gumibelső,testvérfellépő, Ritzoo ülőbetét, Napernyő, KIds Zone pelenkázó táska, , Nest Plus lábzsák, Tartozékok: Esővédő, pumpa, bevásárlókosár Súly: 11, 5 kg
beka3
Budapest XI. kerület
 
 


Szia.
Megvan még a babakocsi?
Képet esetleg tudnál felraknj róla?
Timi
 
 


Szia Timi!

Már eladtam a kocsit testvér kocsinak vitték, így maradt még egy jane hordozóm belőle, ha az más szetthez kellene.....

Üdv: Ági
beka3
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Köszönöm. Egyben kellett volba.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: