Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eladásra kínálom kislányom és kisfiam kinőtt ruhácskáit, olcsó áron. A ruhák zömét csak mi hordtuk, de van olyan is, amit örököltünk vagy használtan vettem, de azok is szép állapotban vannak.

Kislány egyelőre 86-92-es méretig van, kisfiú pedig 74-esig. De folyamatosan teszem fel őket, ahogy kinőjük vagy megunjuk...mivel elég sok rucink van, mindet nem is hordjuk. Évszakonként átválogatom a szekrényt, úgyhogy érdemes többször benézned.:)

Ha jól tudom, nem az összes ruhát raktam fel, van pár, miatt még fényképeznem kell. De ha érdekel konkrétan valami, lehet olyanom is van, csak kérdezzetek, és azokat előkeresem.:)

A ruhákat, mivel vidéki vagyok csak postázni tudom, annak díját még számoljátok hozzá. Természetesen, aki több mindent venne, egyezkedhetünk :) Rugalmas vagyok :)

0-2 kg-s csomagig ajánlott levélként szoktam elküldeni, 2-20 kg-ig pedig standard csomagként. Ennek díja 1050.-. Az ajánlott levelekét pedig itt láthatod:

POSTAI DÍJSZABÁS 2011. január 1-től.

100 grammig - ajánlva 385Ft elsőbbségiként 200Ft simán 160FT
250 grammig - ajánlva 420Ft elsőbbségiként 255Ft simán 195Ft
500 grammig - ajánlva 580Ft elsőbbségiként 425Ft simán 355Ft
750 grammig - ajánlva 810Ft elsőbbségiként 705Ft simán 585Ft
2000 grammig - ajánlva 960Ft elsőbbségiként 920Ft simán 735Ft

Bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok rá. A ruhákat, ha kell, lecentizem, ha akarod, csinálok új képet is róla. Priviben is kereshettek, de ide is írhattok.

Köszönöm, hogy benéztetek!:)

Ja, a ruhákat itt találjátok: :)


http://picasaweb.google.com/100697332065271392629


Egy kis ízelítő!


Kép


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2011.11.23 17:49-kor.

Kép

Kép
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:08-kor.
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:08-kor.
 

 
 

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:09-kor.
 


Szia!92-es méretű ruháid vannak fennt a galériába?Melyikek azok,megírnád!Köszönöm!

Kép
Kép
 
 


Szia!

Ne haragudj, hogy csak most írok. Mindkét gyerek egyszerre lett beteg, és kicsit el vagyok havazva. De ígérem, hamarosan pótolom, és aláírom a ruhák alá az árakat és méreteket is. Van pár 92-es is, de még csak most nőttük ki azt a méretet, van, mai még jó is.. Most 98-104-et kezdjük.

Legkésőbb hétvégén mindenképpen jelentkezem még.

Addig is köszönöm az érdeklődést és a türelmet...

Szió!

Kép

Kép
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:09-kor.
 



Köszönöm!Körülnéztem...nagyon szépek a ruhák,még várok egy kicsit,hogy többet egyszerre le tudjak foglalni! :)

Kép
Kép
 
 


Szia!

Foglalni már most is lehet, szívesen elteszem neked őket későbbre. Már két újabb megrendelés is van, azokkal még frissítenem kell, mert van, ami este óta foglalt lett, alá kell még írnom. Ha tetszik valami, szólj időben, nehogy elvigyék.

Köszönöm, hogy benéztél.:)
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:10-kor.
 



A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:10-kor.
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:12-kor.
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:11-kor.
 


Szia!

Kiskavics, érdekelne h az "ízelítős" mappádból van már vmi eladásra?Elsősorban a c&a-s,cherokee felsők érdekelnének, v nadrág, illetve kesztyű ha van.92-98 méretű.

köszi a választ, üdv,Tünde

KépKépKép
 
 


Szia!

Igen, már nagyon sok minden van azok közül is, amit kinőttünk, illetve eladó. Mert azt hiszem, többet vettem meg jó előre, mint amennyit igazán ki tudunk használni, így egy pártól szívesen megválnék.

A vicc az egészben ,hogy nem férek hozzá az albumomhoz. Sőt ,valamelyik kép nekem meg sem jelenik.:( Üres fehér a keret csak.

Megpróbálok egy új albumot létrehozni, talán úgy sikerül. MEg még bővítem a listát, mert olyan ruhánk is van eladó, ami fenn sincs a képeken.

Addig is esetleg írd meg ide a fotók számát, amelyik ruha érdekel. Ha rámész a képre, fölötte van egy szám (pl. 228/68. fotó). Onnan tudni fogom, melyikre gondolsz. Ha épp olyat írsz, ami nekem rossz, akkor majd egyeztetünk.:)Igen, kesztyűm is van eladó. Fotózom azt is.

Ha sikerülne a héten, ide is feltenném a ruhák képeit. Talán egyszerűbb lenne, s többen is látnák.

Addig is köszönöm az érdeklődést!

Kép

Kép
 


Szia!

Nekem meg sajnos számok nincsenek, de minden képet látok:(
Ha megvan az új album, v ide sikerül betenni, akkor jelentkezem.
Amiket feljebb írtam, olyanok érdekelnek,(nadrág, felső, pulcsi, kardigán,c&a,cherokee, esetleg next)) ami szép állapotú, folt és bolyhosság mentes és az árak:)
esetleg jöhet mail címre is:
e.lengyel@enternet.hu

Köszi,Tünde
 
 


pl az elefántos pulcsi, a bézs nyakánál cipzáras kötött, a rascall feliratos, a szörnyecskés kék felső, a kékes ingnyakú felső,a tevés narancs színű,a next zippes kardi, -van egy derekán kötős, széles gumis,drapp kord nadrág. szóval ilyesmik, ezek méretei, ára, állapota.

köszi megint!:)

KépKépKép
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:13-kor.
 


Ja, ne haragudj... most látom, a fiúruhákat kérdezed... Nem is néztem a vonalzósat...:( Mi még csak a 80-86-ot hordjuk, így a 92-98 méret még csak ezután jön. De összeszedem azokat, amiket "nélkülözni" tudunk..:) S hátha találsz köztük kedvedre valót.
Azt nem ígérem, hogy holnapra meglesz, mert nyűgös mindkét pici (náthásak, köhögősek, stb..) De legkésőbb vasárnapig kész leszek, ígérem.

Kép

Kép
 


Semmi baj,nem is szoktam fent hagyni a vonalzót, ha idegen helyre írok, véletlen volt.
tényleg én sem néztem h akkor tulképp a fiad kisebb, mint az enyém:)
azért ne vedd el a fiadtól a ruhákat:))

üdv,Tünde
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2011.12.07 08:53-kor.
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiskavics 2012.01.03 15:14-kor.
 


Szia! Írok privit.
 


Szia!

Nem kaptam meg.
 
 


Szia!

Ne haragudj, teljesen tönkrement a gépünk, most készült el. Talán már minden működik. Gondolom a ruhák már nem aktuálisak...

Azt írtam privátban, hogy ne haragudj, a nagyobb ruháktól mégsem válok meg, mert egyszerűen nem tudtam választani, melyiket adjam el. Mikor megvettem őket, azért tettem, mert megtetszettek, nagyon. S hiába van több mint kéne, egyszerűen nem tudom, melyik ujjam harapjam.:( Sajnálom, ne haragudj, de csak azokat adnám el egyelőre mégiscsak, amiket kinőttük.

Lívi
 


Sziasztok!

végre jó a gépünk, működik a picasám is.Így már meg tudjátok nézni az eladó ruhákat.

Kisfiú ruci van egyelőre több, zöme, szinte 99 százaléka 74-80-as. Nagyon olcsón adom őket, mert nem meggazdagodni szeretnék belőlük, hanem csak megszabadulni tőlük.:)

Kislány ruhám egyelőre kevesebb van, mert szinte mindet elvitték már.

Ma kezdtem el frissíteni az albumokat, méretekkel és árakkal. REmélem, ezután már minden simán működik, és folyamatosan teszem fel eladó játékainkat, ruháinkat, és mindent, ami nekem már nem kell, de másnak hasznos lehet.

Köszönöm, ha benéztek. Bármelyik ruhát szívesen lemérem, centizem, ha kell elteszem akár 1-2 hétig, vagy fizuig.

A ruhákat máshol is hirdetem, így ha tetszik valami, ne késlelkedj, nehogy lamaradj róla.

Írhattok privátban is, vagy ide a topikba! Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok!


És akkor itt tudjátok megnézni a ruhákat!

https://picasaweb.google.com/100697332065271392629

Szeretettel várlak titeket!:)

Kép

Kép
 


Nézzetek be, töltöttem pár filléres dolgot is.:)

https://picasaweb.google.com/100697332065271392629
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron