Új privát üzeneted érkezett!

Ismerjétek meg ezt a nagyszerű terméket, melyben a kis örökmozgóknak, a hagyományos járókákkal szemben óriási tere van. Őrzi a babát akár háziállattól, a háztartás veszélyforrásaitól: pl. kandalló, tv, számítógép stb. miközben ajtajának köszönhetően önnek szabad mozgást biztosít. A babakerítés használható kertben, lakásban járókaként is. A babakarám óriási mérete miatt ikreknek is ideális. Rendkívül sokoldalú felhasználhatóság: a rendelkezésre álló tér formájához igazítható, a falhoz rögzíthető. Variálható, akár az elemek külön-külön is felhasználhatóak, így ajtórácsként is fixen le lehet zárni egy-egy szobát, lépcsőlejárót.

A babakerítések összeszerelése nagyon könnyű és gyors. Csak az egyes elemeket kell összeilleszteni s a talpakat feltenni. A hat-nyolc elemből egy ajtóként funkcionál, de fixre is tehető. A termékek kiváló minőségű BÜKK fából készülnek (sok hasonló termék fenyőből készül és könnyen törik, sajnos még a rudak is ebből vannak). A babakerítés nem lakozott így egészségre ártalmatlan. A rudak szálkamentesre vannak kezelve.

KERTBEN IDEÁLIS JÁTÉK TEREP !!!

A babakerítések, babakarámok az EU összes biztonsági előírásának megfelel. Garancia fél év.



Alapanyaga: bükkfa
Minden elem körülbelül 90 cm hosszú és 70 cm magas
Elemek súlya: kb 1,5 kg

A termék falhoz rögzíthető, illetve sokszögben is felállítható. Egyes elemeket a másikhoz képest kb. 45 fokos szögben lehet kihajlítani.

8 részes babakerítés tartalma:

7db kerítés elem, 1 ajtós elem
8 db kerek talp gumírozva
szerelő csavarok, fali rögzítők

A termék rendelhető 6 és 8 elees változatban egyaránt.

Árak:

[b]8 elemes, sima szétcsavarozható babakerítés:19.900,-
6 elemes,sima:17.500,-
[b]8 elemes ÖSSZECSUKHATÓ[/b](Az egyes elemeket egy kb 5,5 cm-es csuklópánt köti össze, melynek segítségével szétszedés nélkül is kis helyen elfér a kerítés.):20.5000
6 elemes összecsukható:18.500,-
8 elemes FEHÉR színű(A fehér bevonat miatt kültérben is ajánlott, ugyanis egy kis eső, vagy a lecsapódó pára nem tesz kárt benne. A festés egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz.):21.500,-
[b]6 elemes FEHÉR színű:19.500,-


Kép Babakerítés 8 elemes

Kép

Kép A sima babakerítés csatlakozása

Kép Összecsukható csatlakozása

Kép Összecsukott babakerítés

Kép Talp

Kép Fehér babakerítés [/img]
moncsa05
Budapest X. kerület
 
 


Kedves moncsa05!

Érdekelne egy 6 elemes összecsukható babakerítés. Hogyan, milyen módon lehet vásárolni, elhozni vagy hozatni a terméket?

Üdv
kismoti
kismoti
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia!

Érdekelne egy 8 elemes fehér babakarám! Hol tudnám megrendelni?
Ez is létezik összecsukható kivitelben?
Elég sürgős lenne :)

Köszönöm a válaszod,
Zsófi
 

 
 

Szia!
Érdekelne 8 elemes összecsukható fehér babakarám.Hogyan lehet megvenni, elhozni, és mennyibe kerül?
Sürgős lenne.
Köszönöm válaszod
Kata
szokykata
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok,

Tud valaki segíteni a hírdető elérésben?

Előre is köszönöm
Attila
 
 


Aktuális még a hirdetés? Engem egy olyan hatelemes érdekelne, amit falhoz is tudunk rögzíteni és ezzel a teret kettéválasztani... Szászi Júlia
szaszij
gyergyó u 3
 
 


Szia!
Érdekelne 8 elemes, összecsukható, festetlen babakarám. Hogyan lehet megvenni, szállítani, és mennyibe kerül?
Sürgős lenne.
Köszönöm válaszod előre is.

Üdv: Rita
 
 


Üdv!
Ez a hírdetés él még? Nagyon szeretnék egy 8 elemes fehér, összecsukható babakerítést!
Köszönöm
Niki
 


Szia!
Érdekelne 8 elemes, összecsukható, festetlen babakarám. Hogyan lehet megvenni, szállítani, és mennyibe kerül?
Sürgős lenne.
Köszönöm válaszod előre is.
András
 
 


Szia! A 8 elemes fehér babakarám érdekelne. Hogy tudom megrendelni? Köszi, Adri
 


@moncsa05:
Szia! Engem érdekelne a fehér 8 elemes babakerítés! Hol tudom megrendelni?
 
 


Kedves Moncsa!

Én a 6 elemes, fehér színű babakerítésbe szerettem bele, de nagyon!  


Milyen módon lehet hozzájutni? Írd meg, kérlek, hogyan rendelhetném meg!

Nagyon szépen köszönöm! 
Maya

maya15329499@gmail.com

 
 


Kedves Eladó!

Egy 8 elemes összecsukható babakarámot szeretnék vásárolni, natúr színben. Lehet hozzá plusz kerítés elemet vásárolni? Hogyan tudok hozzá jutni és mennyi idő múlva?

Válaszodat köszönöm!

Üdv,
Kriszti

email: zolyomi.kr@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron