Új privát üzeneted érkezett!

volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uranico 2012.06.08 12:05-kor.
 
 


Káros szenvedélyektől mentes fiatal győri kismama vagyok, egy hónapos kisbabával. A felesleges anyatejemet ingyen odaadnám szükség esetén. Érdeklődni a 06703150540-es számon lehet!
kissangel
Győr
 
 


volt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ahajnal 2011.06.23 21:43-kor.
ahajnal
Szeged
 
 

 
 

ANYATEJ ELADÓ BP-TŐL 30 km-re Sülysápon.

Március 21-én született a babám, 40 liter tejem van fagyasztva, sterilizált üvegekben, friss tejcsi is van folyamatosan, napi több mint 1 liter. Az egész család káros szenvedélyektől mentes. Szükséges vizsgálataim megvan.

30-522-6470

svadrienn@freemail.hu
 
 


Anyatej eladó székesfehérvári kismamától. Tudok adni fagyasztva (steril tejgyűjtő zacskókban) és frissen is. :)
Réka: 20/4329215
 
 


ANYATEJ ELADÓ!!! Kecskeméti kismama steril lefagyasztott 2-3 liter anyatejjel rendelkezik! Tudok adni frisset is! Szükséges vizsgálataim megvannak!
Tel.: 30/3192970
noylepke
Kecskemét
 
 


ANYATEJ ELADÓ!!!

Kiskunfélegyházán regisztrált tejleadó anyától fagyasztott anyatej eladó!
Időnként-főleg hétvégén friss is, kb. napi 2 dl,mert ilyenkor nem tudom bevinni Kecskemétre leadni az Anyatejgyűjtőbe.
Káros szenvedélyektől mentes vagyok, kisfiam 3 hónapos múlt, szépen fejlődik a tejcsitől. 3,45-ös születési súlyát mostanra 6,2-re tornázta fel a tejcsitől.:-))
Hétközben a fagyasztottat Kecskeméten a Reptérre el tudom juttatni.
Ár megegyezés szerint!
 


Fagyasztott anyatej eladó. A vizsgálataim megvannak, mert a mai naptól a szegedi anyatejgyűjtő állomásra is visszük a tejcsit. Káros szenvedélyektől mentes vagyok! Akit érdekel írjon. lui84@citromail.hu..... ha komolyan érdekel, megadom a számom is, és egyeztetünk!
lui84
Röszke
 
 


Hódemezővásárhelyen anyatej eladó!
Kisfiam 2012. november 19.-én született 3730 grammal, és a 2 hónapos védőnői vizsgálaton 6000 gramm volt.
Egészséges életmódot folytatok, nem dohányzom, és a hasfájós kisfiamnak megfelelően táplálkozom. Pharmaton Matruelle terhesvitamint szedem.
Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal vagy frissen naponta 3-5 dl. Pár héten belül TB finanszírozással is, vizsgálatok folyamatban vannak!

Érd: 06703359455
noraa1984
Hódmezővásárhely
 
 


Kedves Érdeklődők!

MISKOLCON anyatej eladó!!! (~200ml/medela steril tasak).

Fagyasztva több liter elérhető, egészséges nem dohányzó anyukától.

Érdeklődni e-mailben: t.f.evelin@gmail.com
 
 


sziasztok!Anyatej eladó viszonylag nagy mennyiségben fagyasztva és frissen is tudok adni egy kisebb mennyiséget. Ha vkit érdekel írjon bátran a következő e-mailre: hadory92@gmail.com
kicsidorinka
Dunaföldvár
 
 


sziasztok!Anyatej eladó viszonylag nagy mennyiségben fagyasztva és frissen is tudok adni egy kisebb mennyiséget. Ha vkit érdekel írjon bátran a következő e-mailre: hadory92@gmail.com
kicsidorinka
Dunaföldvár
 
 


Sziasztok anyatej eladó fagyaszva Békésen, nagy mennyiség! 15-18 liter, sterilen fejt, steril anyatejgyűjtő tasakba, 350-ml /tasak. Étkezésre vigyázó, káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok 6 hetes babával. A tejadáshoz minden szügséges vizsgálattal rendelkezem, viszik is tőlem a friss tejet, de a fagyasztottat nem fizeti ki a tb.  Árban megeggyezünk.  írj bátran mucii1@freemail.hu
duszkamelinda
Békés
 
 


Fiatal, kétgyermekes Anyukától napi 6 dl friss Anyatej eladó, folyamatosan vihető a X. kerületben. Már az első gyereknél is több tej volt, találtunk is tejtestvért, akikkel azóta is jó barátságban vagyunk. Hasonlót szeretnénk most is. :) Figyelek a táplálkozásra, vitaminokat szedek, a higiénia és sterilitás nagyon fontos számomra. Aventes pohárban és steril tejgyűjtőzacskóban is vihető, fagyasztva is van jelenleg 5 liter. Írj bátran: elena.mamami@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Debreceni kismama vagyok. 2014.10.25. szültem a kisfiam. Napi 4-5 dl friss tejet tudnék adni, vagy igény szerint sterilen fagyasztva. Nem dohányzom, alkoholt nem fogyasztok, káros szenvedélyektől mentes vagyok. Szükséges vizsgálatokat elvégeztem.
Ha valakit érdekel: bgizus82@gmail.com tel:70/636-0754
 


Anyatejet keresek nemrég született pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 


Anatej leado vagyok ervenyes egessegugyi papirokal van plusz pagyasztot tej steril uvegekben erdeklodni ang377@ freemail.hu.
angi377
Morahalom
 
 


Még mindig keresek!!!

Anyatejet keresek nemrég született koraszülött pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 


Sziasztok!

Egy kozel 3 honapos kisfiunak vagyok a karos szenvedelyektol mentes anyukaja es fagyasztott anyatejemet szeretnem eladni, steril anyatejes zacskokban, kulon melyhutoben tarolva 20-30 liter kozotti mennyisegem van jelenleg, de naponta fejek hozza egy literrel Pilisvorosvaron. Ha erdekel kerlek irj privatban, vagy hivj a 06-26-332-003-as szamon napkozben.

Koszonom,
Marina
marina28
Pilisvorosvar
 
 


Sziasztok! 
Korrigált 3 hónapos kisfiamnak keresek anyatejcsit Debrecen és környékéről. Tel:06303121289
Fagyasztott nagyobb mennyiség is érdekel. 
Köszi
Timi
dddrrr
Debrecen
 
 


Sziasztok!
KECSKEMÉT és környéke,hivatalos anyatejleadó vagyok,minden papirom megvan!Van fagyasztott tej is nagy mennyiségben,es naponta friss is.
(2hónapos a babám)
Tel:0630/2842159
Anett
anett15
Ballószög
 
 


Sziasztok! Anyatej eladó! Egészséges életmódot élek, nem dohányzom, nem iszom. Egészségesen táplálkozom. Ha érdekel? esty910212@gmail.com címen keress meg!
esty910212
Alsónémedi
 
 


Kedves Anyukák!

Februárban szültem, és a kezdetektől többlet tejem van, amit 100-250 ml-es adagokban steril zacskókban lefagyasztottam. Amikor elkezdtem a tejet eltenni, nem az eladás volt a célom, hanem az a családunkra jellemző általános jelenség, hogy valószínűleg nagyon rövid ideig tudok majd szoptatni. Szerencsére nem így lett, és mostanára annyi tej összegyűlt, hogy nincs több hely a fagyasztóban. Jelenleg az első 3 havi adagot, kb. 10-15 litert kínálom eladásra.
Rólam annyit, hogy káros szenvedélyektől, gyógyszerektől mentes, magamra és környezetemre igényes, tudatos életmódot és a táplálkozást folytató sportember vagyok.
A tej valószínűleg jó minőségű, mivel a kislányom eddig minden hónapban több mint 1 kg-ot gyarapodott.
Teljes lelki nyugalommal, és jó szívvel ajánlom a tejet annak tudatában, hogy a szoptatás és a fejés során nagyon körültekintően jártam el, mind a higiéniát, mind a sterilizációt illetően.
A 20/8077-229 telefonszámon elérhető vagyok.

Üdvözlettel,
Réka

eperhab
Csákvár
 
 


Eladó frissen fagyasztott anyatej 210 ml zacskóba vannak lefagyasztva de szinte majdnem mindegyik tele van.nem cigizek nem iszom. 3 hónapos a kisbabám Május 23- án született.a szoptatás és a fejés során nagyon körültekintően jártam el, mind a higiéniát, mind a sterilizációt illetően.
Te. 30/5320647
E-mail:novak-aniko@freemail.hu
abc1990
Bácsalmás
 
 


Sziasztok!

Tejtesót keresek 3 hónapos kisfiam mellé, akit steril körülmények között fejt, nagyon jó minöségü tejjel kínálnék. Egészséges életmódot folytatok, nincsenek káros szenvedélyeim, még a kávéról is lemondtam, hogy kicsi kincsünk a legjobbat kapja. :)
A tejet körültekintöen, steril tejtartó zacskókban, frissen fagyasztottam, hiszen a kisfiamnak tettem félre arra az esetre, ha idö elött elapadna a tejem. Szerencsére az ellenkezöje történt, gyorsan tele lett a fagyasztó. :D Friss tejet is tudok adni idövel.
A pici gyönyörüen fejlödik, a gyerekdoki is méltatta ezt a jóféle tejecskét. :)
Budapesti vagyok, ár és átvétel helyszíne megegyezés szerint! zs.dorcsi@gmail.com
 


Sziasztok! Szeretném fel ajanlani a fogyasztott tejemet! 
A kis fiamat még mindig szoptatok, így arra a tejre nincs szüksége, főleg h szoptatás mellett még mindig tudok félre rakni. 
De egyszerüen nincs szivem ki dobni!!!
Nincsenek szükséges papirjaim az eladáshoz, mivel ugy tudom, h a vizsgálatok pénzbe kerülnek, és mivel árulni nem szeretnék, így nem akarok a vizsgalatra pénzt ki dobni sem.
 
Így Szívesen el ajándékoznám!!!
Ha valaki állja a vizsgálati költségeket , akkor szívesen meg csinálom. 
Kb 25 l tejről lenne szó. 

kitira@freemail.hu 
 
 


Anyatejet keresek kislányomnak !

Sajnos nekem nagyon kevés a tejem de szívesebben adnék neki anyatejet a tápszer helyett vagy legalább a tápszer mellé !
E-mail:patricia.varga18@gmail.com
Köszönöm előre is !
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: