Új privát üzeneted érkezett!

volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uranico 2012.06.08 12:06-kor.
uranico
Püspökladány
 
 


volt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ahajnal 2011.06.23 21:50-kor.
ahajnal
Szeged
 
 


Anyatej eladó, fagyasztott állapotban steril patikai üvegekben. Havonta egyszer megyünk Gödöllő és BP keresztül. TEL: 70-287-5441
kbm84
Székesfehérvár
 
 

 
 

Anyatej eladó steril patikai üvegekben fagyasztva.

A szállítás megoldható M7-es vonalon Siófok-Székesfehérvár és Budapest között (BUDAÖRS, ÉRD, VELENCE, TORDAS, MARTONVÁSÁR...).

Tel: 70-2875-441


Anyatej eladó Szarvas és környékén. 20-294-31-49
elzacska
Szarvas
 
 


2013. december közepén született babám mellett felesleges anyatejem szinte ingyen felajánlom. A tejgyűjtő zacskó árát kérném csak cserébe. (20 db 1400 Ft volt)
Egészségesen élek, minden leletem negatív,terhesvitamint szedek. Valamint enyhe pajzsmirigy alulműködésre kell tablettát szednem, aminek az anyatejbe kiválasztódó mennyisége igen csekély, és így ártalmatlan a doki illetve a leírás szerint is. Kisbabám megszületéséhez/meglétéhez kellett szendnem, aki egészségesen született.
Jelenleg 26 zacskó/350 ml tejem van lefagyasztva. Budaörs környékén tudnám az átadást megoldani.
 
 


Anyatej eladó Dunavarsányban!!!
2014.01.17.-én született a kislányom. Másfél hét alatt megtöltöttem 20 db 120 ml-s anyatejgytáróló zacskót, 2 db 80 g-os Avent Via poharat, 1 db 0,5 l-es zárható zacskót, amit előtte hideg sterilizálóval kimostam, a 2. fél literest most csinálom. Igény szerint megbeszélhetjük, hogy neked milyen mennyiségekbe fagyasszak, ha van hozzá tárolód, de adok szívesen frissen is. A szükséges vizsgálatok sajna még hátra vannak, mert a védőnőm és a gyerekorvos rég foglalkozott ilyennel, ezért lassan halad az ügy. De! Nem dohányzom és egészségesen étkezem, problémamentes terhességem volt. Valószínűleg napi fél litert is tudnék most már adni. (Édesanyámtól örököltem, ez genetika szerintem) Örülnék ha házhoz jönnél érte, de ha ez nem megoldható, akkor Szigetszentmiklósra, Budapest, Pesterzsébeti (Soroksári) Auchan/Tesco áruházakig, Dunavarsány környékére hetente egyszer beviszem.
Írj nyugodtan.

Anikó
tyukedli
Dunavarsány
 
 


@gubka:


elfogyott
 
 


Sziasztok anyukák!
Anyatej eladó,Átvétel Budapesten,vagy akár Gödöllőn is.
Jelenleg 10 l körül van a mennyiség,ami gyarapodik.
Anyatej gyüjtő zacskóban tárolva,fagyasztva.
érdeklődni e-mail-en keresztül:)
első fejés 02.04.
anduska18@freemail.hu
anduska18
Isaszeg
 
 


Kedves Érdeklődők!

MISKOLCON anyatej eladó!!! (~200ml/medela steril tasak).

Fagyasztva több liter elérhető, egészséges nem dohányzó anyukától.

Érdeklődni e-mailben: t.f.evelin@gmail.com
 
 


Üdv Anyukák!

Terhesvitamint szedő, káros szenvedélytől mentes anyukától anyatej eladó Kecskeméten. 2014. 05.17-én szültem, így még "friss" a tej. Steril zacskóban tárolom.
Érd: 30/434-2863
gigi24
Kecskemét
 
 


sziasztok!Anyatej eladó viszonylag nagy mennyiségben fagyasztva és frissen is tudok adni egy kisebb mennyiséget. Ha vkit érdekel írjon bátran a következő e-mailre: hadory92@gmail.com
kicsidorinka
Dunaföldvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron