Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Eladnám már nem használt dolgainkat, hátha valakinek pont most kellenének :)

Az árak irányárak !!!!!!!!!!!!!


no akkor:

Bocimoci, azaz boci mintás Wheely bug.
http://www.wheelybug.com/ ,
http://www.wheelybug.com/products.html
Mini méretű, egy éves kortól használható. Zs kb egy fejjel magasabb az átlag vele egykorú babáknál, így neki már kicsi lesz mire érdekelné... egyébként meg nem igazán érdeklik a kismotorok és egyéb közlekedési eszközök.
egyszer vittük le a máltai jáccóra, de akkor sem használtuk, csak próBáltam ráültetni és gurigatni. ahhoz képest hogy ma vettem le a védőfóliát a kapaszkodórol, látok rajta némi fognyomot ez a gyerek az ágyunkról lerágta a zománcot, úgyhogy ezen már meg sem lepődtem... na mindegy
9e

Hauck disney járóka 110x110 cm (legalábbis ennyire emlékszem, de ha valakit érdekel, természetesen lemérem) összecsukható, hálós, az alja puha, olyasmi betét van benne, mint ami az utazóágyakban szokott lenni. Szép állapotban, saját táskájában várja új tulaját
10e

Nattou Wippe/Bouncer pihenőszék
Anyaga: fém
Fokozatmentesen dönthető háttámla
Fokozatmentesen dönthető lábtartó
Összecsukható
Hintáztatható, fixálható
levehető játékív 3 játékkal,
szűkítőpárna,
3 pontos biztonsági öv
Súly (kg) : 2,9
Terhelhetőség:12kg

kék-bézs színű
9e

Top Rider YS-88 etetőszék
Háttámlája és magassága 5 fokozatban állítható.
Ötpontos biztonsági övvel van felszerelve.
Tálcarésze több fokozatban állítható és levehető. 2 db tálca van.
Huzata PVC, könnyen tisztítható.
Kerekei bolygósak és fékezhetőek.
12e

A bergon hinta jó szolgálatott tett télen, amikor pici volt a lenti hidegben hintázni, de már élvezte volna a dolgot
5e

Beanstalk Bounce About ajtóra feltehető rugós hinta. Zsé IMÁDTA habár ezt sem használtuk 10nél többször. nagyjából kinőtte a rugóshintázást, mire megérkezett angliából.
5e

Meggy márkájú autósülés újszülött kortól 13 kg-ig használható. Régebbi darab, de a jelenlegi EU-s előírásnak megfelelő!
3e

A rácsoságyat még használjuk, de ha elvinné valaki, akkor áttérnénk a gyerekágyra.
Jelenleg a kiságy rácsa az egyik oldalán felül ki van csavarozva, és csak az alsó csavarok tartják. Az oldalsó rácsot így le lehet fektetni oldalra, nálunk ez a része be van csúsztatva a mi ágyunk alá, és össze van tolva a két ágy, így mellettünk is fekszik Zs, meg nem is. Persze, vissza lehet csavarni a felső csavarokat, ha valaki szeretné
Ez egy sima kis ikás ágyikó, adnék hozzá baldahin tartó vasat (talán megvan a baldahin függöny maga is), két rácsvédőt, egy ikeás müanyag rácsvédő sint, ami a rács tetjére kerül, hogy azt rágcsálja a gyerkő, ne a fát.
A kiságy tetején látszik, hogy már nem új, kopottas néhány helyen, de elég masszív, alhat még benne pár baba.
9e mindenesetül

kókusz matrac
7 e , ha az ággyal együtt elviszi valaki, akkor az egész hóbelebanc 14e

MEDELA Mini Electric mellszívó
Megvan a saját üvege, de szerintem hiigéniai okokból érdemesebb egy újat venni hozzá. Bármilyen alap cumisüveg használható a géppel! Nagyon jó kis gép, erős motorral, szabályozható erősségi szinttel, pulzáló szívással. AmikorZs az elején nem volt hajlandó cicizni két hónapon keresztül, meghaltam volna ennélkül a gép nélkül! Mindennap elmondtam a férjemnek és magamnak is, hogy életem legjobb befektetése volt!
12e

Elekrtomos gőz sterilizáló, jó pár üveg belefér, két szintes, alul az üvegek, felül a cumik, kisebb kiegészítők foglalnak helyet. márkájára fejből nem emlékszem és el van rakva a gép, de nem egy névtelen vacak. Ha valakit érdekel, előhalászom
6e

Cumisüveg melegítő, hálózatról és autóban (szivargyujtórol) is használható
2e

Angelcare ac 300 légzésfigyelő (2 lapos)
15e

Ha valami túl drága akkor írj és megbeszéljük

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron