Új privát üzeneted érkezett!

Sok szeretettel meghívjuk Önt és gyermekét egy igazi nagy kalandra a Fisher Price kis birodalmunkba!!

2008.09.19-én és 20-án az 1point4 fotóval egy új hagyományt indítunk el bemutatótermünkben, melynek lényege, hogy műtermi fotó készülhet az Ön gyermekéről egy igazán gyermekbarát és játékos környezetben.
Minden hónapban indítjuk ezt a kezdeményezést bízván, hogy a fotó, mint örök emlék mindenkinek örömet okoz és szülők, gyermekek is emlékezni fognak magára a fotózásra is.
Fotósunk Aradi Péter a Babavilág műsor ( TV2) és a Bébikurir magazin hivatalos fotósa aki egy egyedi és igen gyerekbarát technikával készíti a felvételeket segít nekünk, hogy az a rendezvényünk is olyan jó hangulatú legyen, mind az eddigiek.
Várunk hát minden kedves családot az 1.Jatsszvelem Baba- és gyerekfotózásra bemutatótermünkbe
( Bp. XIII. Visegrádi utca 55.alagsor 10) 2008.09.19-én és 20-án 10-16 óra között.
Hogy elkerülhessük a tolongást és hogy mindenki igazán jól érezze magát kérjük az érdeklődőket, hogy
telefonon vagy emailen jelentkezzenek!!
Telefonszámunk: 06-1-788-6258
Emailcímünk: jatsszvelem@jatsszvelem.hu
A várakozó családok az ingyenes játszóházunkban tölthetik el az időt!!!

Részletek:
- Az 1point4 fotó 5 db fotót készít gyermekéről amit CD-én átad Önnek mindösszesen 2500 ft ért.A képek profi minőségűek, bárhol előhivathatóak.
- Óránként 4 családot tudunk fogadni
- Mindenki aki regisztrál esélyt kap arra, hogy visszanyerje a fotózás árát.( Napi 1 családot sorsolunk ki,értesítés emailban.)
- Mindenki aki regisztrál 1 db 500Ft-os Jatsszvelem vásárlási utalványt kap a helyszínen,mely a későbbiekben webáruházunkban
( www.jatsszvelem.hu) történő vásárláskor beváltható.

Várjuk Önöket!

Kép

Vigházi Ildikó@Melinda és Aradi Péter
http://www.jatsszvelem.hu http://www.1point4.hu
 
 


A következő fotozás.

2008.10.17-én és 18-án

:D :D :D :D :D Kép
 
 


A következő fotózás 2009.05.30.-án szombaton lesz

:D :D :D :D [img]

Kép
 
 

 
 

A következő fotózás 2010. Április 17 – én. Anyák napi témával.

Kép

:D :D :D
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron