Új privát üzeneted érkezett!

Eladó ez a szuper praktikus babakocsi-hordozó!

Kis autóval rendelkezők, sokat tömegközlekedők és a praktikusságot kedvelők legjobb babakocsija :)
Adapter van hozzá, amit az utóba be kell kötni és a hordozó a babával csak egy kattintással behelyezhető!
A hordozó az adapterből kivéve a "kerék" részre helyezhető és a fogganyút beállítva azzal tolható!
Nekem ez nagyon jó volt, amíg a 2 nagyot reggelente elvittem oviba/bölcsibe, és ki-be szálltunk,nem kellett a hordozót állandóan kötözgetni. Én "rohangálós" babakocsinak hívom, pikkpakk betettem az adapterbe, odaértünk, kerekek a csomagtartóból ki, hordozó babástul rá, és már mentünk is!


A "kereke" a legkisebb autó csomagtartójába is elfér. Nekünk egy 3 ajtós kis autónk van, és bőven befér!
Van hozzá, újszülött szűkítő,esővédő és lábzsák is.
A kerekei bolygósíthatók és fixálhatók is.
Van etetőszék funkciója is,egy külön lábazat van hozzá és egy tálca. Tehát utazáshoz, nyaraláshoz, nagyszülőkhöz szuperjó, nem kell külön etetőszéket venni/vinni!
Mivel pillekönnyű ezért lépcső és egyéb akadály nem probléma. Kicsi is ezért pl. buszra szállni sima ügy. Kb a baba 10-12 hónapos koráig használható! Utána meg jöhet az esernyőre csukható babakocsi ;)


Képek:
A babát nem adom hozzá :)
Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Meg van még ez az!
Pl Avent tejgyűjtő kagyló, alig használt, adok hozzá egy zárható anyatejgyűjtő dobozt is! 1500ft
Kép


Tökéletes állapotban lévő kenguru. Baby Bruin a márkája. 3,5-9 kilóig használható.

Több féleképpen fel lehet csatolni ahogy az anyukának kényelmes...... 2500ft
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


A babakocsi és a kenguru elkeltek :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Jó napot kívánok!

Érdeklődnék,hogy eladó-e még a kerekes babahordozó,s ha igen mennyiért?

Válaszát köszönöm.

Tisztelettel:Paterila
paterila
Erdőkertes
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron