Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy fél csomag (29 db) Libero junior pelenka (12-22 kg) eladó (1200 Ft-ért, darabja így 40 Ft),
vagy elcserélem - Pampers Total Care vagy Sensitive, Midi és Maxi nagy-óriás vagy jumbócsomag függőleges baba-mama képekre (darabszám jelölés is rajta legyen!)

Ezenkívül elcserélném szintén a fenti képekre 28 db Gabi pontomat.

Tel: 20/9791-550
 


Eladó 5 db Monapel külső, M méret (5-10 kg-ig) 3000 ft-ért. monapel@freemail.hu
 


Eladnám megmaradt óriáscsomagos Pampers Total Care midi (4-9 kg) 68 db-os pelusunkat. Csak 5-6 db-ot tudtunk elhasználni belőle. Kép 2.000 Ft-ért elviheted. 1 csomag (bontatlan) Pampers normál popsitörlő utántöltőt is adok mellé. Kép XV. kerület.

neugebauer.cs@freemail.hu
 
 

 
 

Több vásárlónk kérésére megadjuk az új elérhetőségünk címét:
Továbbra is a legkedvezőbb árak,
bővült áruválaszték!
Babyfun Diszkont babyfun.fw.hu


Eladó 13 db használatba nem vett Monapel Praktika nadrágpelenka és 1 db Monapel légáteresztő külső, 800 Ft/db áron. Sajnos a babánk bőre nem bírta a textilpelusokatKép, így a maradékot szeretnénk eladni. Elérhetőség a profilomban.

KépKép
 
 


NOWOTEX pelenkabetétet keresek, legalább 3 csomag kéne, foltvarráshoz.
Ilyen a doboza:


Kép

Az is jó, ha valaki látott boltban, de az is jó, ha elfekvőben van otthon. Nem baj, ha bontott csomag!

Köszi!


Pampers pelenka eladó!
2-es mini new born 2-6 kilóig 80db-os.
3 csomaggal mardt meg ezt már sajnos nem tudjuk elhasználni. Csomagját 2300Ft-ért odaadnám.
Tel: 06 20 824 1779 (Budapesten lakunk)
 
 


Kedves Cili!

www.carolino-bebiteka.hu
(eldobható pelenkabetét, ugyanaz a minőség!)
vagy
hamzsabégi uti gyógyszertár- Szeretet patika Karinthy Színház mellett
Üdv
 
 


Köszönöm!!!!!!!!!!!!!


A Monapel pelusok elkeltek.

KépKép
 
 


Sziasztok

Megmaradt pelenkák féláron vihetők.
Helen harper 20-db 9-18-kg 500Ft
Pampers 9-18-kg 20db 800Ft.

Érd:0670-384-74-53
Belagyine@hotmail.com

Sziasztok
 
 


6 db. Poponella Ultra-fit mintás textilpelenka, a hozzávaló fehér flanel betétekkel (6 db) eladó. Kb. 2 hétig használtuk. Ár. 10.000,- Ft. Egy db kis szépséghibás Poponella külsőt ajándékba adok.

Tel:06-20-327-4556

Hintaló
 


Eladó 20db pempors pelenka 9-18kg.: 700Ft
20db helenharper pelenka 9-18kg.: 500Ft
9db uszó pelus 11kg: 500Ft
10db libero bugyis pelenka 13-22kg: 500Ft
Ha visszed az összeset akkor odaadom 2000Ft-ért

Érd: 0670-3847453
belagyine@hotmail.com
 
 


Sziasztok!

Monapel mosható nadrágpeleka, leszoktató pelenka, úszó pelenka kapható. Ugyanitt eldobható pelenkabetét is. A forgalmazók címe a honlapunkon megtalálható. Mivel magam is textileztem három fiammal, szívesen segítek ebben, akkor is, ha nem Monapelt használtok.Kép
www.monapel.hu vagy www.bababolt.com
 
 


Sziasztok!

Megmaradt pelenkák eladóak:

- Libero newborn 2 csomag(2*28db, 2-4 kg)
Ausztriából:
- Pampers newborn 1 csomag(28 db, 2-5 kg)
- Quality first 1 csomag(64 db, 2,5-6 kg)

Az egész együtt: 3500 Ft.-

Érdeklődni: Timi 0630/468-5019

Budapest

KépKép


Sziasztok!
Nézzetek be, megéri!!
http://www.gportal.hu/portal/pelus/
Pampers és libero betétes légáteresztős pelusok már 33 Ft-tól, ingyenes házhozszállitással.
 
 


Sziasztok!

Nézzetek be hozzám!

Mosható pelenkák (Bambinomio, Kushies, Monapel, Popolini) és más környezetbarát termékek kaphatók!

Ha kérdésetek van a pelenkákkal kapcsolatban, szívesen válaszolok. Háromgyermekes anyukaként nagy tapasztalatom van a mosható pelenkák használatában!

www.babanatura.hu

Kata
 


Szia Kata!
Mosható pelenkát szeretnék venni, de kicsit megzavart a bőség zavara:-), néztem a honlapotokat is, nagyon informatív, de egyre jobban nem tudom melyiket válasszam! tudnál nekem jó tanácsokat adni, mi alapján vásároljak?vagy van bolt, ahol mindegyiket kézbevehetem, vagy ott segítenek dönteni?
nagyon köszi a választ!!
simone
 


sziasztok
Keresek kamionról leesett pampers vagy liberó pelenkát.
OLCSÓN.mariann10@freemail.hu
 


<font color="ff0000">LIBERO pelenka 92db-os 3-6kg-os babára eladó,1-et vettünk ki belőle.ÁR:2000Ft.
Érd.:06-70-3-86-47-68
email:t-i.@freemail.hu</font>
 
 


Én Farkas Bogi vagyok Győrből és a győri topicból.

Hamarosan beíndítom új vállalkozásomat. Pelenkafutár és csomagküldő céget alapítok.

Ha érdekel benneteket, akkor a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu oldalon megnézhetitek a pelenkákat.

Ha mint munkalehetőség érdekel benneteket, akkor keresek pl. területi képviselőket is.
Jutalékos rendszerben (nem ügynöki, nem mlm munka) működne.
A munka a következő lenne:
Küldök szórólapokat annak aki foglalkozna vele, és mondjuk a terhesgondozóban, vagy forgalmasabb helyeken kiteszitek a szórólapot, amin a Ti adataitok lenne.
Aztán csak várni kellene a megrendeléseket, amit aztán Nekem adnátok le. A pelenkát én küldöm a megrendelőnek, Ti pedig jutalékot kapnátok a pelenka darabja után.
&Otilde;szintén megmondom, hogy nem egy nagy összeget lehet vele keresni, eleinte havonta csak pár ezer Ft-ot, de ebbe nem kell pénzt befektetni. Vagy esetleg a jutalékot vissza tudjátok forgatni a pelenkákba, így egy idő után akár a saját pelenkáitokat ingyen kapnátok.

Üdvözlettel: Farkas Boglárka, Győr

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Eladó:

MONAPEL Mosható nadrágpelenka
A méret patentokkal állítható (3,5 kg - 16 kg)
Használati útmutatóval, mosási tanácsokkal

9 db teljesen original (6 macis + 3 fehér) jóval áron alul 990 Ft/db (bolti ár 1390 Ft)
hozzávaló betétek
 
 


AKCIÓ!

A Bugyor Tudor Pelenkacsomagküldő és Futárszolgálat a készlet erejéig akciót tart az alábbi pelenkából:

MAXI Halacska mintás I. osztályú pelenka
Kép

Légáteresztő, derék és combgumírozott, kiváló nedvszívó pelenka

ÁR: 37 Ft helyett 35 Ft

Minimális rendelési mennyiség 100 db!

Bővebb információk: www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu

Farkas Boglárka

KépKép

KépKép
 


Eladó 9 db Libero úszópelus.
Ára:800Ft
Érd: priviben

KépKép
KépKép
 
 


A méret lemaradt bocsi :oops: Szoval 7-12kg-ig jó.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok


Egy különleges szolgáltatást ajánlok a ti figyelmetekbe is.
A pelenkák szuperek és nagyon jó áron vannak és házhozszállítják őket.
A pelenkák darabára 33 ft-tól
Rendeléseiteket nekem is leadhatjátok.
A honlap címe: http://gportal.hu/portal/manka-16
jó éjt mindenkinek
anna
 
 


Eladó egy bontatlan csomag 50db-os Libero Up&Go Maxi Pelusnadrág, 7-11kg-ig. Rokonoktól kaptuk, de nekünk ez még szükségtelen, mivel még csak 7hónaposak vagyunk... :? Kép

Irányár: 2.700 Ft


Jaaaa! Ez lemaradt:

Érdeklődni a vanessza@freemail.hu emil címen lehet!


1-2 hónap és jó lesz az! :o


Kedves Kismamák, Anyukák!

A Bugyor Tudor Baby Care, immáron webáruházzal áll rendelkezésetekre.

I. osztályú, kiváló minőségő, közvetlen a cseh gyárból érkező, magyar gyáron, magyar kézen nem átfuttatott, eredeti pelenkákat kínálok, valamint Prince Oliver bodykat, Florens bőr cipőket (győri cipőgyártótól), egyedi készítésű hálózsákokat, angolpólyát, bélelt nadrágokat, babahordozó kendőt, szoptatós párnát szuper áron.

Egészségpénztár tagoknak számlát tudok adni.
Az ország egész területén várjuk a megrendeléseket, és csak a pelenkáért fizettek, a postaköltséget átutalás esetén a cég állja. (Utánvét esetén csak a csomagdíj és az utánvét közti 550 Ft-os különbséget állja a vevő.)

IKER-AKCIÓ DECEMBERBEN, és egyéb, folyamatos akciók!

Látogassatok el webáruházamba és a honlapomra:
www.bugyortudor.hu

KépKép

KépKép
 


Eladó 2 bontatlan csomag Pampers New Baby - Mini (2) 3-6 kg pelenka.
A két csomag ára: 2 x 98 db : 5000 Ft.
Budapest, Zugló.
E-mail: kavicsgym@t-online.hu
 


Minden kismama figyelmében ajálom,nálam kaphato minőséges és olcso pelus,minitől-juniorig,valamint biopelus is kaphato mini-midi méretben.A pelusok nagyon jok,tapasztalatbol állitom mert én is a kisfiamnál ezt használom:Légáteresztősek,nagyon jo nedvszivo képességük van,gumirozottak,és többször visszazárhato tépőzárra van.A mini csak 34ft,és 75db-os,a midi 38ft és 66db-os,a maxi 63db-os és 39ft,a junior pedig 60db-os és 40ft.Probacsomagot is lehet kérni ami 30db-os.A biopelus az nem vegykezelt,és teafa levéllel bélelt,ami nyugtatja a baba popsiját,és bőrbarát mind a két pelus.Nálam még nem fordult elő,hogy a "trutyi"kifojt volna.Minden kedves anyuka érdeklődését várom,e-mail cimem:macko1983@gmail.com

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
 


monapel típusú mosható pelenka

sziasztok,

eladom egyszersem használt monapel típusú(monapel praktika) 20 db mosható pelenkámat!!! ezek kívül-belül 100% pamutból vannak, fehér színűek és van hozzájuk 3 db szintén fehér S-es külsőm(mona wrap) is!

a pelenka megtekinthető ezen az oldalon:http://monapel.hu/ Válaszd ki a monapel praktikát a pelenkatípusoknál, és ott elolvashatod a leírást róluk.
mi szerettük volna, de nekünk nem praktikus mert rengeteget utazunk, ingázunk külföld-itthon-rokonok között, így nem tudom megoldani az áztatást és a mosást, és utazás közben sem praktikus, akkor úgyis eldobhatót kell használnom!

a weboldalon ezek 1390.-/db kaphatóak, de én 1000.-/db adom, bár egyszer sem használtam csak kimostam.
a 3db külső a weben 1710.-/db, én 1400.-/db áron adom.

Az alábbi számon hívhatsz: 06-70/6161319 vagy emilben minden kérdésre válaszolok: banemoci@gmail.com Kép így néz ki!
 
 


Pelusok olcson!
postázom ha kell:200db 850ft szerintem érdemes kihasználni még postával ismár 30ft-ért kaphatok pelusok

Minősségi pelusok kaphatok: német és francia gyártmányuak minden métben: újszüttől-juniorig.
Moltex öko biopelus is kaphato ujszülött-mini-méretben.
Pelusok tulajdonsága:
-mindegyik légáteresztő
-gumirozott derék és comb résszel rendelkeznek
-rendkivűl jo nedvszivó képességüek
-biopelus tealevéllel bélelt,vegyszermentessen készül,nincs fehéritve,ezért nem okoz allergiát,és védi a baba popsit a gombátol és különössen jo az érzékeny bőrü ekcémára hajlamos babáknak.
-Bugyipelus(40ft/db minden méretben),uszopelus minden méretben kaphato olcson(80ft)
Árak:30ft-tol 38ft-ig:mini 33ft,midi 36ft,maxi 37ft junior 38ft!!!Popsitörlő is olcson kaphato:Vastag pamutos lapu,aloe verával,sensitiv,alkohol mentes,kellemes illatu 80db-os csak 400ft.
Minden kérdésre szivessen válaszolok.Tescos nejlonos pelus is kaphato,gazdaságos 100db-os kiszerelésben,minden méretben 30ft/db

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
 


Bontatlan Pampers 3-as, midi pelenka eladó

Eladó egy bontatlan 64 darabos Pampers Active Baby Midi (3-as méretű, 4-9 kg) pelenkacsomag.

Ára: 2600 Ft

Személyes átvétel a Stadionoknál.

Érd: legzoszerv@gmail.com
Kép
 


Sziasztok!

Bontott Pampers 3-as, midi pelenka eladó!!!!!!!!!!!

Eladó egy bontott 48 darabos Pampers Active Baby Midi (3-as méretű, 4-9 kg) pelenkacsomag. Sajnos mi már kinőttük.

Ára: 1.800,-Ft

Személyes átvétel Budapesten Óbudán vagy a Moszkva tér környékén.

Érdeklődni lehet: orosz.judit@t-online.hu email címen.

Kép
 


Sziasztok!

Pampers 3-as Midi pelenka elkelt.

Kép
 


üdv
Pampersz pelenka olcson elado 28db-os kiszerelésben maxi méretben 7-18kg-os babára most csak 42ft/db.
illetve aloe verás,fürdőbalzsamos pampersz strehes derékkal 1700ft 34db 7-18kg-ig.
pampersz törlőkendő 77db 550ft,vagy 72db 500ft.megéri nagyon!

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
 


Pampers pelus 3-6 kg-os, 98 db-os bontatlan csomag olcsón eladó! Ára csak 3200 Ft, így 32 Ft-ra jön ki darabja!! :) AJÁNDÉKBA ADOK EGY DM-es Johnson's baby fürdető kupont (-150 Ft kedvezmény)

Átvehető Székesfehérváron, Budapesten, Gödöllőn. Sárváron, Szombathelyen.

Tel: 20/9156-794

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Eladó 62 db Pampers Sleep & Play pelus maxi4 (7-18 kg) méretben. Bontott (eredetileg 68 db-os) csomag, nekünk megmaradt. Ára: 2700 Ft.
Kapcsolat: szkb kukac vipmail pont hu
(Déli pu. környékén lakunk.)
 
 


Kismamák figyelem!Minden pelus vásárlonak állom a postázást 100db fölött!!

Alana biopelus most maxi méretben 50db 40ft/db-áron kapható 9-18kg-os babára

Akciósan _Moltex öko biopelus is rendelhető minden méretben már 32ft-tól 40ft-ig(postázásnál 40-48ft-ig)

micro:2-4kg-os babára 41ft/db 75db-os csomikban
mini 3-6kg-os babára 42ft 75db-os csomagban
midi 4-9kg-os babára 43ft 66db-os csomagban
maxi 7-15kg-os babára 63db-os csomagban 45ft/db
maxi+ 8-16kg-os babára 63db-os csomagban 45ft/db
junior 12-25kg-ig 60db-os csomagban most ez is 45ft/db
junior 6-os 60db-os csomagban 13-30kg-ig 45ft/db
Van 100db-os zsákos kiszerelésü pamutos külsejü pelus is minden méretben 30ft(38,5ft postával),és nejlonos pelus is 27ft-ért(35,5ft postával)

pelenka alátét 60x60-as csak 75ft/db
Moltex úszopelenka minden méret 100ft/db
babylove úszopelenka 80ft/db minden méret
popsitörlő vastag pamutos lapú 2*60db-os csomag egyben csak 600ft.
Bugyipelenka UP and Go maxi,junior és junior 6-os méretben csak 58ft postával egyben.

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
 


Sziasztok!

Eladó 2 db Popolini PopoWrap M (egy fehér, és egy csiga mintás)
És 1 db Popolini TwoSize Organic S frottir pelenkabelső biopamut anyagból.

Részleteket és árt itt találtok:
http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... id=4072949
 
 


Bontatlan csomagos pelenkák eladók:

2 csomag Huggies Newborn (2) Mini 3-6 kg 66 db 2100 ft 31,82 ft/db

1 csomag Libero Baby (2) Mini 3-6 kg 90 db 2900 ft 32,22 ft/db

1 csomag Pampers New Baby (2) Mini 3-6 kg 98 db 3900 ft 39,8 ft/db

1 csomag Pampers Sleep & Play (3) Midi 4-9 kg 32 db 1250 ft 39,06 ft/db

Budapesten átvehető.

Ha érdekel, írj privit!
 


Sziasztok!

Eladó Babysitter típusú bugyipelenka large méretben (13-20 kg) 42 db-os. Ára: 1.000,- Ft/cs.

Telefon: 06-30-2417931 vagy írj privit
 


Bontatlan csomagos pelenka eladó:

1 csomag Pampers New Baby (2) Mini 3-6 kg 98 db 3900 ft 39,8 ft/db

Budapesten átvehető.

Ha érdekel, írj privit!
Kép
 


Kedves kismama társaim.A napokban találtam rá erre a lehetőségre,gondoltam megosztom veletek.Ezen a honlapon megtalálható Bogi pelenka (amit én nagyon ajánlok mindenkinek) ,rengeteg babatermék,háztartási,állatgondozási,egészségügyi termék és rengeteg más, természetesen HÁZHOZ SZÁLLÍTANAK. Én nagyon megvagyok velük elégedve : http://www.carmelshop.eu .
Remélem hasznos lesz számotokra.Minden jót kívánok.Gizu.
 
 


SUDOCREM 400 g-os nagyon olcsón - 3000 Ft-ért. (bolti ár kb 4500 Ft/ db)

Igazi csodakenőcs, ez a legjobb a baba popsijának, nem fog kipirosodni!
El is postázom ha kell - postaköltség 500 Ft.
email: orsi0605@yahoo.com[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1296831942.3428.jpg[/img] Sudo [/img]
 


hello!
Eladó pelenkák, jelképes áron.
Tesco-s pelenka,3-9 kg-os méretben, 53 db:20Ft/db áron
Babytime (penny márka) pelenka,3-9 kg 21 db: 30 Ft/db áron
Budapesti átvétellel.
buksibeka
Budapest XI. kerület
 
 


Csúcsminőségű, álomszép francia mosható pelenkák (P'tits Dessous és La P'tite Prairie) - többféle típus, gyönyörű színek, gyönyörű minták, kiváló alapanyagok:

www.monpetit.hu


Kérdezzetek bátran - akár a használattal, akár az aktuális szín/méretválasztékkal kapcsolatban is!
Várunk szeretettel!
MonPetit
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: