Új privát üzeneted érkezett!

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2010.08.10 21:23-kor.
 
 


Eladó egy használt, jó állapotú Avent Isis kézi mellszívó, pótalkatrészekkel.

Ár: 8000 Ft

Érd: 06709414849

Kép

Kép

Lara

KépKép
 
 


Eladó egy jó állapotú, tökéletesen működő, kézi Avent mellszívó, pótalkatrészekkel, tartozékokkal eredeti dobozában.
Ár: 8000 Ft (eredeti ár: 14990 Ft)
Tel.: 06 20 438 91 29

 
 

Sziasztok!

A picurjaim már nagyok lettek, eladnám feleslegessé vált dolgainkat.

Medela Harmony, egyszer sem használt (7.000 Ft), Medela Szoptanít, egyszer sem használt (6.000 Ft), Medela Lactaset, elektromos mellszívóhoz csatlakoztatható (3.500 Ft).

Az árak irányárak, ha érdekel valamelyik, üzenj! :lol:
n_csilla@citromail.hu

Medela Harmony:
Kép

Medela Lactaset:
Kép

Medela SNS Szoptanít:
Kép
 
 


A Medela Szoptanít elkelt.
 
 


Avent Isis kézi mellszívó tejtároló rendszerrel eladó.
A doboz tartalma: maga a mellszívó, 2 pótgumigarang, 2 újszülött cumifej, 3 steril szállító csavar és 5 db 180 ml-es pohár,tetővel.
Bármelyik aventes cumisüveghez is közvetlen csatlakoztatható.Nem használtam, de fel van bontva. Irányár: 10.000 Ft.


Kép

Kép


Érdeklődni: Némethné Éva 06-20/638-28-03
Vendég
 


Sziasztok!
Eladó egy keveset használt Avent Isis mellszívó (Via tároló rendszerrel). A pótalkatrészeket (szilikon membrán és csillagszelep) még csak nem is fertőtlenítettem (nem használtam). Tartozik hozzá 5 db 180 ml-es Avent Via pohár fedéllel (ezeket sem használtam), két újszülött etetőcumi (szintén használatlan).
Adok hozzá 2 db 260 ml-es Avent cumisüveget (két lyukú etetőcumival), melyet fertőtlenítettem aztán max 2* használtunk, valamint 2*2 db Avent eldobható melltartóbetétet.
Mindezért kérnék 10 ezer Ft-ot.

Érdeklődni: 70/9425399 vagy hriczo.marika@freemail.hu

Kép

 
 



Sziasztok.
Eladó egy MEDELA MINI ELECTRIC mellszivó, minden tartozékkal, eredeti dobozban. Hálózati adapterrel és elemmel is működik, állítható szíváserősségű. Bolti ár feléért. Ára: 10.000,- Ft
Érd.: krisznyi@freemail.hu
 


a 2006 November 10 Péntek - 14:07 hirdetett mellszivó elkelt
 


Eladó egy két hónapot használt Avent ISIS IQ UNO elektromos mellszívó.


Tartozékok:
- Hőszigetelt utazótáska
- ISIS mellszívó fej motorral és szabályozó fogantyúval
- 2 db tejtároló cumisüveg (125 ml, 260 ml)
- Elemtartó, adapter vezetékkel és fali dugasz
- Mellszívó fogantyú és mellszívó tető
- 2 db hűtő akku


ár: 26000 Ft.

Érdeklődni: 06/30-40-80-570
agnesdallos@gmail.com

Kép
 


Az általam hírdetett Avent elektromos mellszívó elkelt.

Ági
 


SZIASZTOK!

Elado egyszer használt mellszivo "CANPOL babies" sajnos nem voltrá szükségem.
Az ára a boltban 9000ft én 6700ft-ért adom,és ajándékba egy uj mellvédöt AVENT.

e-mail:kacsa80@freemail.hu -érdeklödni. küldök képet!
 
 


Eladó egy néhány alkalommal használt Medela kézi mellszívó, amit májusban vettem 4300 Ft-ért, most eladnám 3000 Ft-ért.
Akit érdekel hívjon: 06-30-9023-884 Kép
 
 


Canpol kézi mellszívó premium
2 hetet használt. 2007. áprilisában vásárolt.
* masszázspárnával
* műanyag tölcsérrel
*szívóerősség: 50-250 mmHg
* cumisüvegként is használható

Brendonban vásároltam. A kórházban láttammeg, hogy a tömítőgyűrű nem volt benne a csomagolásban. Sajnos a brendonban azt mondták, hogy nem bizonyítható, ők garanciában nem tudnak ilyet adni, venni meg nem lehetett.
Így a férjem egy szilikon karikát tett a helyére. Tökéletesen múködik, csak nem az eredeti tömítő van hozzá.
Illetve elméletileg van hozzá 2 db kiskanál, de az kivettem belőle és befogtuk.
A masszázspárnát nem használtam, csak elmostam. Még sterilizálva sem volt.
Fotózom az enyémet, ha van érdeklődő rá!
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=44

Bolti ára 8990ft
Én 5000ft-ra gondoltam + posta
Ajándékba adok hozzá laktoherb teát.

Vidéki vagyok, így csak postázni tudom!
Anikó

Kép

Kép

KépKép
 
 


Avent használt kézi mellszívó, 4 tejgyüjtő kagyló, mellvédő-krém, cumisüveg eladó

Mindez
csak 9000 Ft :lol: :lol: Kép

a href="http://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
 


Eladó MEDELA Mini Electric (elektromos) mellszívó szinte vadonatúj, úgy szív, mintha a baba szopizna, fájdalmatlan és egyszerű a használata, dobozában, tartozékokkal.
Ára: 17.000 Ft. (eredeti ár 19.990 Ft volt)
Érdeklődni: zoli3@enternet.hu email címen lehet, helyszín: Budaörs.
 
 


Kedves Mindnyájan,

Eladó Avent Isis IQ elektromos mellszívó jó állapotban, áron alul 17000 Ft-ért (Bolti ára 35000 Ft, UGYANEZEN ROVATBAN FELJEBB 26000 Ft...). Könnyen kezelhető, jóval hatékonyabb, mint a kézi.
Ajándékba adok 10 db Avent hozzátartozó fedővel rendelkező, a géppel összeilleszthető tejgyűjtő poharat, mely a gépről levéve egyenesen a mélyhűtőbe tehető és melyben a tej higiénikusan tárolható (nem kell a sterilitást veszélyeztetve másba töltögetni).
Amíg nem írom, hogy elkelt, él és írhatsz: privit v. e-mailt az egrileanyka83@yahoo.com címre.
Budapesten belül egyeztetett helyszínre viszem, távolabb postázom.
Megéri az árát!
ALKUDNI LEHET!!!!!!!!!!!! :wink:
Évi



Kép Avent ISIS IQ Kép A poharak

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Eladó kb. egy hónapig használt Medela bővíthető kézi mellszívó.

Kép

Ára: 4000 Ft

Érdeklődni a 20/463-8585-ös telefonszámon lehet.

Üdv. Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.Ára:14.000,-Ft

Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. Kép a mellszívó és alkatrészei, tartozékai

Kép
 
 


Sziasztok!

Eladó, egy kevés alkalommal használt kézi vezérlésű Avent Isis elektromos mellszívó.
Tartozékai:
hőszigetelt utazótáska
Isis mellszívó fej motorral és szabályozó fogantyúval
1 db 125 ml-es cumisüveg újszülött cumival
Elemtartó adapter, vezeték és fali dugasz
2 db hűtőakku + tasak


Ára: 19 000 Ft

Érdeklődni a 20/463-8585-ös telefonszámon lehet.

Kép

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Eladó egy Medela Harmony tipusu keveset használt mellszívó!A Brendonban vásároltam 12.000Ft-ért!Nagyon könnyű használni csak mivel nekem nincs már tejem így nem veszem hasznát!
Ár 9000FT!Ha érdekel írj!

Kép


Sziasztok!

Eladó egy Medela Mini Electric elektromos mellszívó és hozzá egy kézi mellszívó is, melyek egymással kombinálhatóak (az elektromosat kb. 1,5 hónapig, a kézit egyáltalán nem használtam). A tej beindulásáig a kézi szívó kíméletes, utána az elektromos változattal hatékonyan lefejhető nagyobb mennyiség is, a baba szopizását utánozza :) . Nagyon kényelmes, használható elemmel is vagy adapterről, állítható a szívás erőssége. Kép Pluszban van hozzá egy vadonatúj szelep és egy membrán. Ajándékba adok még egy új szilikonos komfortfejet, a valóban kényelmes használatért (Avent-hez hasonló és 6590 az eredeti ára), egy szűkítőt kisebb mellbimbóhoz, és 3 db anyatejtároló üveget. Így mindenestül 22.000 Ft-ért. Érd: 70-4274531, orsolyaszoke@gmail.com vagy priviben
 


Sziasztok!

Elkelt az elektromos mellszívó, de van még egy vadonat új Medela kézi mellszívó (amikor kaptam nekem már nem volt rá szükségem), szintén új szilikonos komfort fejjel (a fej eredeti ára 5690-., Aventhez hasonló), egy vadonatúj szeleppel és egy membránnal összesen 8000 Ft-ért, vagy 8500 Ft-ért postázom. Érd: 70-4274531, orsolyaszoke@gmail.com
 


éé
uranico
Püspökladány
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: