Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
testvéremék második örökbefogadott babájának keresek anyatejet. Az első babácska is anyatejen nőtt fel, a segítségetekkel. Remélem ennek a pici lánynak is jut majd tejecske. Előre is köszönöm!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Meso,
gondolom már nem aktuális az ajánlatod, de hátha van valaki, aki olvassa, és tud eladó tejcsit. Minden mennyiség érdekelne...

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Emőke!

Igen, feltétlenül érdekel. Megadom a sógornőm telefonszámát, légyszíves küldj neki egy SMS-t, és ő fel fog téged hívni, hogy megbeszéljétek a részleteket.
06-30-407-2427

Köszi szépen!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Fagyasztott anyatejet vennek, nagyobb mennyisegben is. Videkre is el tudok menni erte.
Elore is nagyon koszonom.
Aliz
e-mail: fialowsk@cs.elte.hu
 


Sziasztok!

Anyatejet szeretnék venni, 7 hetes a kisbabám, kevés a tejem. Tud valaki segíteni? Nem bírja a kicsi a tápszert, fontos lenne a tej.
06 20 238 3727
Üdv,
Ági
 


Sziasztok!

Anyatejet szeretnék venni, 7 hetes a kisbabám, kevés a tejem. Tud valaki segíteni? Nem bírja a kicsi a tápszert, fontos lenne a tej.
06 20 238 3727
Üdv,
Ági
 


Sziasztok! Még mindig ANYATEJET KERESEK 4 és fél hónapos kislányomnak. Sajnos az enyém elapadt, pár csepp van ugyan, de hiába fejem, napi 20 ml-nél többet, nem tudok kicsalni belőle. Kép Ha valaki tud segíteni, kérem írjon!!
 
 


Saci,
írj ide: virag78@axelero.hu Ha kell, tudom, hol kaphatsz anyatejet.

Virág
 


Anyatej ingyen elvihetö, steril zacskókban lefagyasztva. A babánk 2004. október 27-én született. Budapest, XVIII. kerület. 295-3820, 06-20-996-8589
 


Három hetes a kislányom. Elég sok tejecském van. Eladni szeretném. Újpalotán lakom, naponta jöhetsz a friss tejért. Egészséges vagyok, nem iszom, nem dohányzom (senki a családban), nem iszom szénsavasat. Van egy három éves, szintén egészséges fiam. Egy éves koráig csak anyatejjel táplálkozott.
Írj e-mailt, tegyed fel a kérdéseidet és válaszolok. Babaneten ritkán vagyok.
 
 


Steril zacsikban lefagyasztott anyatej ingyen elviheto a IX keruletbol. Kisfiunk 2004. oktober 29-en szuletett. Erdeklodni a noew@citromail.hu-n lehet.
noe
 


A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI NEVÉBEN TITEKET IS SZERETETTEL ÉRTESÍTÜNK!!!!

Muzsikával az újszülöttekért!

Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

ÜDVÖZLETTEL: A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI


Sziasztok!

Anyatejre lenne szükségünk!!!
Szívbeteg kisfiunak, 4 hónados.
Sajnos nem bírja a szervezete a neki való ételeket. Ma délelőtt mondta az orvosa, hogy vissza kell térni az anyatejre, ami nincs.
Mennénk érte, már ha lenne valahol.
70/ 3 840 846 agi@freemail.hu

Ági

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon sok anyatejem van, amit 5 hetes kislányom nem győz elfogyaztani, így ha valakit érdekel ez a napi 3-6 deci plusz tej, írjon egy mailt és megbeszéljük. Minden orvosi vizsgálatot elvégeztettem, nem iszom, nem dohányzom, nincs állat a lakásban. (Bp. IV. ker.)

picibogyo@vipmail.hu

Bea
 
 


Anyatejet keresek kisfiam számára!
Fagyasztott tej is érdekel.Bp.-en élünk, de bárhová elmennénk érte!
Köszönve: Móni
 


A március 9-ei hirdetésem már nem aktuális.

Titati/Bea
 
 


Újra tudnék valakinek anyatejet biztosítani, napi 200-300ml körül. Minden orvosi vizsgálatot elvégeztettem, nem iszom, nem dohányzom, nincs állat a lakásban. (Bp. IV. ker.)

Ha érdekel, írj egy mailt:
picibogyo@gmail.com
 
 


Szintén tudnék adni anyatejet, ha valakit érdekel.
 
 


Körülbelül 2 liter fagyasztott anyatejet tudok felajánlani, ha valakinek szüksége van rá.
Jelenleg 3 és fél hónapos a kislányom, már nem fogjuk felhasználni, mert bőven van utánpótlás és szívesen odaadnám annak, akinek jól jönne.
Ez még az első hetekből származó, értékes előtej, tele immunanyaggal.
10-12 zacskó, egyenként 150-200 ml.

Pomázról elvihető, pénzt nem kérek érte.

Üdv:

Dóra
 
 


Szennán - Kaposvár mellett - van egy anyukának teje, fagyasztott.

Zsuzsi
/06-20-422-70-35
 
 


Sziasztok!

Van jópár steril zacskóban lefagyasztott anyatejem, eladnám Pécsett.Az anyatejgyűjtő állomásra adok le naponta, így papírom van arról, hogy teljesen egészséges vagyok /HIV, széklet, bacik, Wassermann, tüdőszűrő....../Persze nem dohányzom, az én kicsim most lesz 5 hónapos.


06-30-622-4798
Bea

Bea és Annababa
Kép
 
 


Helló! Budapest XV. kerületi, káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok. A harmadik gyermekem július 9-én született. Hétfőtől az anyatejgyűjtő viszi a tejemet. Van nagyjából 4-5 liternyi fagyasztva. Nagy része medela zacsiban, de van fertőtlenített befőttesüvegben is.
Ha szükséged van rá, 3 csomag medela zacsiért odaadom. Írj emilt, és konkretizálunk!
 
 


Sziasztok!
Napi másfél literrel fejek, és rengeteg van lefagyasztva(kb 15L)javascript:emoticon
Ha valakinek kell kérlek szóljatok!Nagyon szívesen adom, sajnálom kidobni(két hete fejem, úgyhogy friss a fagyasztás).
Kérlek, ha van ötlet hol hirdessem, segítsetek!
Köszi [/img]

Anyatejet adnék!!
 
 


Kedves anyatejet keresők!

Tudunk segíteni, országos anyatejes adatbázissal!
A 6 éve sikeresen működő Eszter-lánc Anyatejmisszió (országos non-profit anyatejközvetítés) új elérhetőségei:

www.anyatejmisszio.hu
info@anyatejmisszio.hu
06-20-96 77 999 (csak hétköznap 9-17 óráig)

Ezen az oldalon keresztül nem áll módunkban válaszolni. Csak a megadott elérhetőségeinken keresztül regisztráljuk a hozzánk fordulókat.

Várjuk jelentkezésed!
Üdvözlettel,
Eszter-lánc Anyatejmisszió
 


[img]Anyatej%20eladó%20nagy%20mennyiségben%20megbízható%20helyről.%20Fagyasztott%20kb%2040liter%20,%20friss%201,5liter%20/nap.%20Összes%20szükséges%20vizsgálat%20megvan.%2006-30-3566440%20vagy%2006-30-4758827[/img]
 


Kriszta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gondka 2009.01.17 18:59-kor.
 
 


Kriszta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gondka 2009.01.17 18:59-kor.
 
 


Sziasztok!

5-6 liter fagyasztott anyatejet szeretnék eladni. 4 hónapja szültem, egészséges vagyok, vasat és multivitamint szedek. A Wasserman vizsgálatom megvan, ha szükséges, megpróbálom megoldani a többi vizsgálatot is.

Üdv: K
 


Budapesten lakom a XIII. ker.ben, kkati@cs.elte.hu a mailcímem. K
 


Sziasztok!

2 hónapos csecsemőmnek vásárolnék lehetőleg bevizsgált tejet.

Amennyiben rendelkezel számodra felesleges tejcsivel, és az be is van vizsgálva Te vagy a MI emberünk...:)

Kérlek jelentkezz: mazo76@citromail.hu- e-mail címen.

Köszönöm...
 
 


Sziasztok!
Elsősorban egri vagy környékbeli kismamát keresek, akinek szüksége van anyatejre. Természetesen bárkinek szívesen odaadnám.
A tejcsi lefagyasztott állapotban van, steril 2 dl-es üvegekben, dátumozva, 7 liternél járok (3 hete gyűlik, napi 4 dl). Jelenleg is adok le az anyatejgyűjtő állomásra, teljesen egészséges vagyok, káros szenvedélyektől mentes. Másolatok vannak nálam a vizsgálati eredményekről.
30/278-9243, 30/506-9500, gondka@vipmail.hu
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára gondka 2009.01.18 23:27-kor.
 
 


Anyatej eladó!

Friss és fagyasztott anyatejnek keresek kisgazdát,napi 4dl.
Steril aventes poharakban van eltéve ,feldátumozva.
A frisset pedig 2dl üvegekben adom.
Minden anyatejadáshoz szükséges vizsgálatom megvan.
Veresegyházi anyuka vagyok.
A TB fizeti a babád 8 hónapos koráig, így Neked semmibe sem kerül.
Vagy TB-n kívül 280FT/dl.

Elérhetőségeim: [b]06 20/ 517- 8197
1postalada@gmail.com
 


sziasztok!7hónapos babámnak sürgősen anyatejet keresek ezen a héten!!!
Cegléd környékén jövő héten műtenek és 4 napig nem szoptathatok viszont elegendő mennyiséget már nem tudok produkálni


Sziasztok!

Anyatejet adnék!!!! Nagyon sok van! 9 liter van a fagyasztóban, csak arra vár, hogy egy vagy akár több éhes száj eltűntesse!

Kép

Kép
 
 


Az anyatej elfogyott!!!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kislányom 10 hetes.
Napi 2-4 dl anyatejet adnék INGYEN!
Naponta öntök ki a csapba legalább 2 dl tejet és már nincs szívem nézni. Ha valakinek szüksége van rá, nagyon szívesen odaadom ha eljön érte. Zuglóban lakunk. AVENT-es poharakba gyűjtöm, szigorúan fertőtlenítem őket.
Itt Pesten 3 helyre kéne menni vizsgálatra, amire a kicsi mellett én nem vállalkozom, és van egy nagyobb kisfiam is...
Tiszta, jól szituált család vagyunk. Ha valaki így is vállalja, keressen meg: 06-1-787-4056
 


A tej éhes szájra talált. :-)
 


Sziasztok!

Felesleges fagyasztott es friss anyatej (naponta 3-4 dl)elado ! 80-125 ml kiszerelesbe. Anyatejadáshoz minden szükséges papírom megvan(AIDS,hepatitis,tüdőszűrő,Wassermann).
Szigetvariak vagyunk , Baranya megye .
Neked nem kerül semmibe,nekem a TB fizet érte . Vagy TB-n kívül megegyezes szerint .
bnatloz kukac freemali.hu

Udv Sz
 
 


Hali,

Ha neked is sok anyatejed van es Szigetvari vagy akkor gyujts Te is anyatejet . Ha osszejon a napi 2 l (tobb anyukatol) akkor kijonnek erte Pecsrol !

Udv Sz
 
 


Anyatejet vennék Baján vagy 50 km-es vonzáskörzetében. A babám május elején született, és sajnos nincs tejem. Ha vkinek van eladó, kérem, jelezze.
 


Mezőtúron fagyasztott anyatej eladó. Minden orvosi papírral rendelkezem. Írj bátran, több helyre is el tudom juttatni. mancsin@citromail.hu
 
 


Anyatejet adnék ingyen (napi 700 ml) 2009.08.16-24 között. Csopakon nyaralunk (Balatonfüred mellett), érte kéne jönni. Nem szeretném kiönteni ez a kis idő alatt sem.
Tel: 70/282-7216
 
 


Kislányom 2 hetes.
Az elmúlt 2 hét alatt napi 7-800 ml anyatej halmozódott fel, amit jeleneg mélyhűtőben tárolunk. Már elég kevés hely van a mélyhűtőben, kiönteni viszont nincs szívem. AVENT-es poharakba gyűjtöm, fertőtlenítem őket, a mélyhűtőben steril zacskókban tárolom. Ingyen odaadnám valakinek. (Dunaharasztiban lakunk, Budapestre a szállítás megoldható)

3 helyre kéne menni vizsgálatra, amire a kicsi mellett egyelőre nem vállalkozom.
Tiszta, jól szituált család vagyunk. Nem dohányzunk, nem iszunk alkoholt. Ha valaki így is vállalja, keressen meg:30/327-2811
 
 


Eladó fagyasztott(20-25l) vagy friss(napi kb 1liter) anyatej


Győr mellett lakom, szállításban tudok valamit segíteni.ill veszprém környékére el is tudom vinni.

tejadó vagyok, megvan minden vizsgálatom.nem iszom alkoholt,kávét, nem dohányzok.orvos vagyok.

érd:06/30-254-09-88
 


Sziasztok!

Barátnömnek nagyon sok fagyasztott tejcsie van! Ha valakit érdekel írjon privit vagy akár e-mail-t!
Pesten vagy pest megyében személyes átvétel lehetséges! Szállitásban tudunk segíteni!

Üdv Nócika

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Anyatejet vennék Pécsen, megbízható, egészséges forrásból. Sajnos nekünk nincs. Köszönöm a segítséget!
 


ANYATEJ ELADÓ BP-TŐL 30 km-re Sülysápon.

Március 21-én született a babám, 40 liter tejem van fagyasztva, sterilizált üvegekben, friss tejcsi is van folyamatosan, napi több mint 1 liter. Az egész család káros szenvedélyektől mentes. Szükséges vizsgálataim megvan.

30-522-6470

svadrienn@freemail.hu
 
 


Kedves Anyukák!

Hivatalos tejadó anyuka vagyok! 3 hétre a Balaton északi partjára utazok ( Balatonfüred, Tihany, Tapolca). ( Aug1-22 között) Napi 1-1,5 l felesleg anyatejem van! Minden papírom meg van!
szükséges szívesen le is fagyasztom!

Ide írj, ha érdekel: agsweetykukacfreemailponthu

Köszönettel:

Izmael
 
 


Anyatejet szeretnék venni, megbízható forrásból. A baba 3 hetes (született 2011 nov. 12-én). Budapesten, II. kerületben lakunk, de elmegyünk érte Budapestre vagy vidékre is.
Előre is nagyon köszönöm.

06 30 442 97 12
Üdv,
Éva
 
 


Anyatejet szeretnék venni, a baba 3 hetes most (2011 nov. 12-én született). Budán lakunk, de messzebbre is elmegyünk érte.
Előre is nagyon köszönöm.
06-30-442-9712
Üdv,
Éva
 
 

Vissza: Keres

Jegyzetfüzet: