Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok nekem is volna elado anyatejem privatban mindent leirok spmfiok@gmail.com nagyon orulnek ha valaki vinne mert mar nem fer a melyhutobe es ugy sajnalon kionteni de nekunk nagyon sok

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek

Sziasztok nekem is lenne eladó anyatejem ,minden papirom és vizsgálatom meg van,nem dohányzom, nem fogyasztok semmi féle alkoholos italt,egészsegesen táplálkozzok.Eddig vitték tölem a tejet de most már eszik  a baba és igy  szeretnék ő helyette valakit keresni mert napi 700-800 ml van és frissen lehetne vinni nem szeretném lefagyasztani ha nem muszáj.Jelentkezni lehet nálam telefonon bármikor 06305175649 vagy ancu5@freemail.hu email cimen további szép napot mindenkinek
ancu5
Kistelek

Udv mindekinek sos be erdekelne anya tej ha segitene valaki meg koszonom ha kel fiztn
ek erte udv gedron

Sziasztok! Szeretném fel ajanlani a fogyasztott tejemet!
A kis fiamat még mindig szoptatok, így arra a tejre nincs szüksége, főleg h szoptatás mellett még mindig tudok félre rakni.
De egyszerüen nincs szivem ki dobni!!!
Nincsenek szükséges papirjaim az eladáshoz, mivel ugy tudom, h a vizsgálatok pénzbe kerülnek, és mivel árulni nem szeretnék, így nem akarok a vizsgalatra pénzt ki dobni sem.

Így Szívesen el ajándékoznám!!!
Ha valaki állja a vizsgálati költségeket , akkor szívesen meg csinálom. 
Kb 25 l tejről lenne szó. 

@kitira:

Kérném szépen a kisfiam számára!
Hol vagy helyileg?
Köszönöm!
bedit1
Pécs

:) Székesfehérvár

@kitira: Kérnék szépen egy email-t, hogy privátban folytathassuk.
Az én email-em: edit.borocz@gmail.com

Nagyon szépen köszönöm!!!!

bedit1
Pécs

@kitira:

Nagyon várom a jelentkezésedet!

Köszönöm!
bedit1
Pécs

@aida:

udv adia

ha aktuális még akor érdekelne várom leveleét udv gderon
gedron@citromail.hu ra

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres

Jegyzetfüzet: