Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Steffi! Nagyon-nagyon sajnálom, ami történt! :( :( :(

Judy! Nektek hatalmas gratula, nagyon szép hajasbaba Ádám! És szép nagy lett. :)

Nálunk minden oké, kedden töltöm a 25. hetet, és most már tudjuk a nemét is, megint kislányunk lesz. :)

Judy: ha erre jársz, szülésznő kérdésem lenne (persze asszem megyek a SoteII topikjába is). Tudsz valamit Hegyesi Tündéről? Tóth doki őt ajánlotta nekem... Köszi!

Kép
Kép
Kép
 


Kagyló,
oké, szólok majd ha eljutottam oda :wink: Csak először a saját gépemen is rendet kéne raknom a fotók között, mert kicsit nagy a káosz :? De amint megvagyok vele, töltök a fotóalbumba is ígérem :wink:

Zsófi,
köszi! És gratula itt is a harmadik leányzóhoz :)
A másik topikban is írtam, sajnos nem ismerem Tündét, meg úgy általában a többi szülésznőt sem, mert én nem választottam, hanem az ügyeletes szülésznőnél szültem mindkétszer, és igazából mindegyik nagyon kedves aranyos volt...

Judy
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Judym!

Le a kalappal előtted, hogy még ide is van időd írni! De komolyan! :wink:
Örülök, hogy Ádám jól van! És Annám segédkezik körülötte? Mit szólt, mikor hazavittétek? Gondolom örült, hiszen Ádival együtt "visszakapott" Téged is! :wink:
Úgy látom, nem fog elfogyni ez a gyerek egyhamar! :wink: A "menetrend" meg úgy is beáll 1-2 héten belül! :wink:
Ancsának küldök külön egy nagy cuppanósat! :wink: 8)
Ja és nagyon cuki Ádi vonalzója! :D
És még hogy Te öreg?! Hány éves is vagy kislányom?! :wink: :lol: Lassan már kezitcsókolommal köszönhetsz nekem! :lol: :wink:

Zsófi!

Örülök, hogy megint jelentkeztél. Gratula a 3. kislányhoz is! Fogjunk kezet! :wink: És esetleg megvan már a kis kisasszony neve? Neki is 4 betűs lesz? :wink:
Örülök, hogy minden rendben veletek!

Kagyló!

Én nem vagyok olyan "régi motoros" a bandában, mint Te vagy Zsófi, de sajnos nem igazán emlékszem Rád! :oops: :roll: Én 2008 év végén csatlakoztam ide, de hiába erőltetem az agyhelyem :lol: nem tudlak "beazonosítani"! Bocsi!!! Egyébként akkortájt, mikor én beléptem, Te még írogattál ide ebbe a topikba?
Neked hány gyerkőcöd van? Mert biztos van, csak nem látok vonalzókat. :wink:

Most ennyi, mert még válogatnom kell a gyereknek szafaris kártyákat.... 8) :lol:

Szép estét mindenkinek!
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok
Tigrincs
Én nem írogattam ide,de volt ahova igen! Azért ugrottam be,hogy Judytnak gratuláljak.Volt olyan,hogy egy fórumba írtunk,de soha nem beszélgettünk.Nekem nincsen gyermekem.Jó lenne egy vonalzó nekem is,de majd egyszer csak lesz.
Judyt
Köszönöm!Majd figyelni fogom.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Kagyló!

Értem, ezért nem rémlett a "neved". :)
Akkor nagyon drukkolok, hogy mielőbb beállítson hozzátok is gólyaúr! :wink:

Judy!

Úristen! :shock: :D Már 3 hetes Ádi?! El sem hiszem, hogy repül az idő! :wink: :lol: Hiába, öregszenek ezek a gyerekek! :wink: Azóta próbálkozott még a lasszózással?! Csak egy másmilyennel ugyebár. 8) :wink: Remélem minden rendben és lassan kezd beállni a Fiatalúr! :D

Menek, ebédelni, mert végre elaludtak a Kis csajaim! 8)

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Timi,
hááát, a kezd beállni... Ha ez lesz a rendszer én kinyúlok :? Fiatalúr beállt arra, hogy másfél-kétóránként éhen óhajt veszni... Tegnap este, mivel az esti kajája előtt még meg is mertem fürdetni + ugye pelenkázás és öltöztetés, képes volt lilára ordítani magát felháborodásában... Miközben előtte másfél órával evett... Hogy fogom én ezt bírni tejjel? :roll: De éjszaka viszonylag jó fej, maradt a hajnal 1-es és 4-es kelés, igaz, utána mostanában nem húzza 7-ig mint eddig, hanem már 6kor éhenhal...
A ma reggeli körutat úgy sikerült végigfutnom, hogy úgy időzítettem a védőnőt meg a gyerekorvost, hogy ott akarjon éhenveszni, mert ott legalább tudok szoptatni... Míg ha mondjuk a postán jön rá, háááát... Szóval nem oly egyszerű, de próbálkozunk... :D

Ti hogy vagytok? e-mailkét majd írok eccer becsszó :oops:

Judy
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Hűűű, jó nagy pangás van! 8) Gondolom mindenki a medence vagy vízpart mellett lógatja a lábát! :D

Judy!

Remélem Fiatal úr már beáll(t). :wink: Annám hogy van? Bírjátok a meleget?
Nálunk minden okés. Adri héten az Apukáméknál van, úgy hogy most csak két gyerekes vagyok! :wink: De azért bevallom, hiányzik ám Adri! 8)
Igyekszem válaszolni..... 8) :wink:
Annámnak utólagosan is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! Tök jó lett az új vonalzója! :wink:

Zsófi!

Minden rendben? Meleget hogy bírod? Kis kisasszonynak neve van már? Ha lesz időd, írj egy pár sort. Tényleg, te hol fogsz szülni végülis?

Sissy!

Veled/Veletek mi a helyzet? Tomi baba hogy van? Mindjárt Te is szülni fogsz! :shock: :wink: Lehet már tudni, hogy kisfiú vagy kislány lesz? Írjál már pár sort, ha van időd....de inkább emailt írj, ha lehet kérnem. 8)


Megyek vasalok egy kicsit! :lol: Szép álmokat és további szép nyarat Mindenkinek. Amint tudok, jövök! :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!!!

Judy drága!
Szeretettel graulálok Nektek!!!
Nagyon rég jártam erre, és most mire jutok, már két gyermekes ANYUKA VAGY!! Szeretettel gratulálok! Sok, sok tejcsit!!!
Növérke hogy viseli?

Zsofi!
Három a kislány!:-)
Szuper!
szeretettel gratulálok!!

Steffikém!
Itt is egy nagy vagyis inkább egy óriási ölelés!
És boszidrukokk mennek
és hidd el csinálunk mi még pocakos fotot rólad is!

Tigrincském!
Millió puszi nektek!!!
Nagyon szépek a lányok!

és mindenkienk akit még volt szerencsém ismerni azoknak is millió puszi!!
Nagyon szép nyarat!

 


Sissy!
De jó!!!
Ezt is csak most látom!
Na majd benézek!
Millió puszi Neked is!

 


Kedves Mindenki!

Örömmel értesítelek Benneteket, hogy 2012. július 31-én este 22.30-kor megszületett Sissy kislánya MARTON TAMARA ZSUZSANNA, 3330 grammal és 59 centivel! :D Anyuci és kislánya is nagyon jól vannak! :wink:
Ezúton is még egyszer gratulálok az egész családnak és jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Judy!

Nekem kéne most válaszolnom emailra? :oops: 8) Isten látja lelkemet, nem tudom! 8)
Fiúk-Lányok, hogy vagytok? Ádival minden okés? És Annám hogy van?

Boszi!

Szia! Én csók az egész családnak! Lányok nálatok is egyre szebbek! :wink:
SzofiDóval minden okés? Jártok még valahova dokihoz?
Larának ez lesz az utolsó éve az oviban? Mármint amit majd most szeptemberben elkezd. Ha lesz egy kis időd, írj egy pár sort! :wink:

Ren!

Minden okés? Élsz még? :wink: :lol:
Igyekszem válaszolni.... :oops:

Zsófi!

És Te hogy vagy? Te is már a "végét járod". Hogy bírod ezt az időjárás váltakozást? Legkisebb leányzónak megvan már a neve?
Ha lesz időd, Te is írj egy pár sort!

Tenci!

Te büdös bannyer, jó sok melód lehet, ha már ide sem tolod a képed! 8) Fiúk remélem jól vannak. Azért ha erre jársz, csinálj már új vonalzót a fiúknak! :wink:

További szép nyarat mindenkinek és sok puszi! Amint tudok, jövök, de most az Olimpia lázában égek! :wink: 8)
Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Zsófi!

Ha jól számolok, a legkisebb leánykátok születése pont a két nagy tesó születésnapja közé fog esni?? :shock: :D Legalább is elvileg.... :D

Na most már tényleg mentem! 8)

Pusz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Timi,
amilyen sűrűn levelezünk, már fogalmam sincs... :D De nem baj... Ha van mondanivalód, akkor írj!!! Én is fogok, csak most nyaralások, meg amíg Annám nem jár oviba, addig a "szabadidő" számomra elvont fogalom... :?
Amúgy minden oké, Ádám már 6100g és 61centi, és már 2szer átpördült a hasáról a hátára. Egyre többet van ébren, nyugodt, mosolygós, nagydumás kölök (mi lesz velem később, Annától se lehet szóhoz jutni :roll: :D ) Anna is jól van, igyekszünk biztosítani neki a gyerektársaságot az utcából, mert iszonyúan unatkozik már... Így neki nagyon hosszúra nyúlt a nyári szünet... Már nagyon várja az ovit. Épp most gondolkodom, hogy nyomjak-e neki egy Broncho-Vaxom kúrát amíg még itthon van, íratni sem kell, még megvan a tavalyi doboz, mert beteg lett és abbahagytam... Szerintem alig hiányzik belőle...
Anna is sokat változott a nyáron, eddig sikított, ha arcába ment a víz, most meg egyfolytában a víz alatt van :) Már némi úszáskezdeményeket is mutat, úgyhogy lehet hogy ősztől járni fog úszni is. Meg táncolni akar mindenáron. Úgyhogy megbeszéltem vele, hogy 2 dolog még belefér, de több nem, úgyhogy döntse el lassan mit szeretne. Ja, még lehet, hogy a papa viszi majd lovazni is ott Érden valahol...
Most épp tropicariumban voltunk :)
Kép
Na és persze Ádám se maradjon le:
Kép

Boszi,
köszönöm!!! :) Jól viseli Anna, bár picit hisztisebb lett, mert nyilván kevesebb időm van rá... Meg unatkozik. De azért nem vészes a helyzet :)

Judy
KépKép
KépKép
 


Szia Judy!

Úgy látom a havi egy beírás...Te a hónap elején, én a végén :wink: ....az jól megy nekünk! 8) :wink:
Nálunk, Adri már a második héten "kiakadt" az itthon létre és már azóta várja, hogy kezdődjön a suli! :shock: :D bár volt Papáéknál meg strandoltunk itthon is eleget, meg vittem egy párszor sulis és volt ovis társakhoz is, meg volt itt Ádám bátyó egy hétig, de azért a saját korosztálya és a barátai már nagyon hiányoznak neki! Persze azért nagyon jól érezte magát Apukáméknál is...ott is van két "uncsitesó"... főleg, hogy voltak a tatabányai strandon, de azért a suli meg a barátok az más. Főleg, hogy 3 nagyon jó barátja...akikkel együtt járt oviba....idén kezdi az elsőt az ő sulijukban, tehát jönnek még a volt/jelenlegi barátai is! :D Úgy hogy most már nagyon örül, hogy 3 nap és mehet.
Szóval jó lesz nekem 3 nap múlva! :wink: Adri suliba, Zizi oviba, marad Mira! :wink: Kb. egy max. két napig szoktatom be Zizit, aztán szevasz. Hétfőn még tuti nem alszik ott az oviban, mert Adriéknak csak 3 ofő órájuk lesz, de ha keddtől már egész nap suliban lesz Adri, akkor már Zizi is az oviban alszik. 8)
Most ennyi, mert Csajok ébrednek. Szombaton meg buli, Mira második szülinapja....igaz, igazából holnap van a szülinapja....lesz megtartva a családnak. :wink:

Képek nagyon aranyosak! Ádi meg szépen fejlődik. :wink:
Jövő héttől ha már kettesben nyomom Mirával, írok emailt is. 8)

Sok puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


"Az égben - a bölcsek szerint - ott fent várnak a lelkek a sorsukra mind. Mikor egy fiú s egy lány összenéz, akkor megmozdul várva egy élet, ott fönt, hogy majd erre a világra jön."


Mert csodák igenis vannak! :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!
Szívből gratulálok!!!! :D :D :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Steffi,
akkor itt is gratulálok :wink: :D

Timi,
hát hiába várom azt a mailt??? :D
Mi jól vagyunk, Anna már második hete ovis (igaz 1 hét után máris hazahurcolt valami vírust, úgyhogy most Ádám is beteg :roll: ja meg apa is. De lassacskán mászunk kifelé belőle...
Semmi extra nincs velünk, elvagyunk, terv szerint jövő héten nekiállok a nagytakarításnak, pörgök ezerrel... Jártam Érden tegnap, de nem fért bele, hogy feléd is elkanyarodjak, azért nem is hívtalak :oops: bocsi...
Nagycsajt elvittük állatkertbe, marha jó lett a Varázshegy, én is élveztem, csak kicsit több idő kéne rá talán... De majd legközelebb is bemegyünk :wink:
Néhány kép a végére, aztán szaladok tovább...
Kép
Kép
Kép
Kép

Judy
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Jól eltűntem... :oops:

Időközben megszületett harmadik kislányunk, aki Hédi lett, tegnap volt egy hetes, és hát persze gyönyörű (ő is :D). Végül nem a Sote2-n szültem, hanem Erikát követtem, ugye vele született a két nagy is, így kerültem a volt Nyírőbe, ami most Róbert Károly néven fut.

Steffi! Nagggggyon örülök nektek, most látom a vonalzót!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Steff!

Szívből gratulálok! És igen, csodák igenis vannak! :wink:
Ha már lehet tudni, hogy leányka vagy fiúcska, azért tessék megírni, jó?! :wink: És pontosan mikorra vagy kiírva?
Jó egészséget az egész családnak!
Martin és Myrtill hogy vannak? Látom nemrég volt a szülinapjuk! Myrtillnél a 8 napba még beleférek úgy látom. :D :wink:
SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NEKIK! :wink:
Martin jövőre már megy suliba?

Zsófi!

Neked is gratulálok Hédihez! Remélem minden rendben volt a szülésnél! Mekkora méretei voltak a kisasszonynak, ha szabad megkérdeznem?
És ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetem, hogy a Nyírőbe most mennyit kóstál egy szülés? A legutóbbi infóm (tavalyi, akkor szült ott egy ismerősöm) 250 vagy 300 ezer forint. Csak kíváncsi vagyok, hogy emelkedtek-e az árak. 8)

Judy!

Gondolom Te is nagyon türelmes vagy.......velem is.... 8) :lol: :wink: Igyekszem-igyekszem. Igaz írnom még nem sikerült, de a képeket megkaptad, amiket szeptember vége felé küldtem?
Nálatok, Anna-Ádám páros :wink: hogy vannak? Nem hozott haza valamilyen nyavalyát még Anna az oviból?

Most ennyi, mert felébredt a Banda :wink: a du. alvásból.
Amint tudok, jövök. Addig írjatok!

Puszi és jó egészség Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Látom sehol senki. Nem csodálkozom....... 8)

Steff!

Azért ha már tudjátok, hogy fiú vagy lány és hogy mi lesz a neve, akkor azért írd meg. És mikorra is vagy pontosan kiírva?

Judy!

Tudom-tudom.....és IGAZAD VAN!!!!! 8)

Boszi!

Boldog szülinapot Szofinak!



Mindenkinek jó készülődést az ünnepekre!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy lesz-e még időm jönni idén, de MINDENKINEK akit itt ismerek...........


ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK ÉS A CSALÁDNAK IS!

Üdv és puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


BUÉK Mindenkinek! :wink:

Jövök lesekedni, hogy van a kismamánk Steffi!
De úgy látom, sehol senki! :?

Steff!

Azért ha megszületett a Picur, akkor kérlek írd meg, hogy mi lett, hogy hívják és hogy mik voltak a születési "paraméterei"! :wink:
Már csak 25 nap és itt van Ő, húúú de izgi! :wink:
Remélem minden rendben van/volt az állapotosságod alatt!

Üdv Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: