Új privát üzeneted érkezett!

Kedves soproni kismamák!

Hasonló problémám van, mint egy másik topikba írt kismamának(Sopron Erzsébet Kórház). De sajnos azok a hozzászólások nem sokat segítettek, bár nagyon érdekesek voltak! 5 hetes terhes vagyok és eddig a főorvoshoz jártam nőgyógyászati vizsgálatokra, de ő sajnos nem tart terhesgonddozást és nem is akar senkit ajánlani, döntsem el én szimpátia alapján. Nagyon kevés embert ismerek itt a városban és a többi orvosról nem sokat tudok. Örömmel venném, ha valaki tudna információkkal szolgálni ez ügyben!
Előre is köszönöm!
sünike
 
 


Szia Sünike!
Most találtam ide!
Találtál már dokit??

KépKép
KépKép
 
 


Szia Sünike!
Az én hozzászólásom csak annyi lenne, hogy szülj egy másik városban....
Teljesen mindegy Sopronban melyik orvost választod....
Vagy én vagyok macerás?
Máshol, más város, más doki, érzem, hogy más.
Vizsgálat után beszélget velem, nem 5 percet hanem egy órát ha van annyi kérdésem v. van téma. Nem kell órákat várnom, ha bejelentkezem időre behív stb..
30.hétnél járok, félidőben váltottam, másik városban fogok szülni és nagyon örülök a döntésemnek. Imádom a dokimat, jó érzés, figyel rám!!!
 
 

 
 

Szia Beki!
Volt rossz tapasztalatod?
Szerencsére én csak hírböl hallottam rosszakat, nem velem történtek.
Szerintem tökéletes orvos nincs, de én megvagyok elégedve a dokimmal.
Én már egyet szültem itt, most a következöt is itt fogom. Macerás lenne más városban. És szerencsére minden rendben volt a szülésnél, volt egy tündéri szülésznöm is!
Persze amiket leírtál nekem is szimpibb, és tény, ilyen nincs Sopronban.
Hol fogsz szülni, Bp.?

KépKép
KépKép
 
 


Szia Mirama!
Igen Bp-en fogok szülni. Nekem Sopron olyan volt mintha egy futószalagon lennék, semmi emberi érzés v. bánásmód. Nem beszélve a pénzről. Fizettem és mit kaptam érte? Semmit, 2 óra várakozást és 3 perc vizsgálatot....
Neked biztos nagyobb szerencséd lesz, szorítok Nektek.
Ki az orvosod? Mikor fogsz szülni?
 
 


Szia Breki!
Küldesz nekem egy mail címet?
Az enyém a profilomban van!
Írok akkor Neked!

KépKép
KépKép
 
 


szia MiramaKép

Kép
 


Szia! :-)
Most nézegetek itt, erre megláttalak Téged! :-)

KépKép
KépKép
 
 


en is csak kivancsisagbol neztem, hogy hatha Te vagy azKép
es tenyleg

Kép
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


szia sünike!

én is uj vagyok itt a neten,de nem sopronban!
37hetes kismama vagyok és épp a lábaim az égbe vannak,mert pihiznem kell-hamar bekeménykedtem!
Szoval nekem már született egy kislányom itt sopronban-császáral!Most ben t feküdtem pár hétig-ugyhogy vannak tapasztalataim!
nem akarok senkit se megbántani,de ilyen hozzászolás is kell szerintem!nem mindig csak a dicséret!
Akinek nem volt semmi probléma a szülés körül,annak persze hogy jo a véleménye!csakhogy nem mind arany,ami fénylik!
Nekem az a véleményem a dokiválasztásrol,hogy vagy szimpátia alapján választasz,vagy szakmai tudás alapjá!nem mindig egy a kettő!!
Ha nincs komplikácio,akkor nem lényeg milyen a doki-a krizishelyzetben derül ki milyen szakember!
Én most másodszorra a biztosra megyek inkább,mármint hogy szakmailag legyen toppon!

Tényleg nem akarok itt áradozni milyen jo vagy milyen szar a dokik,csakhát nekem ez a véleményem!Még van több is de most azt nem irom meg!Remélem nem voltam tul durva!
Viszont a szülésznők mindegyike maga tündérke-szerintem!!!
Már csak 3 hetem van hátra szülésig,ugyhogy én már rendeztem magamban a doki kérdést!
Az a lényeg hogy Te bizz magadban és minden oksi lesz-ne parázz feleslegesen!Minden jot!

ÜdvJutoka
 
 


jé!
nem is néztem csak most hogy mikori hozzászolás volt ez!
na mindegy!a véleményem attol még ugyan az,ha esetleg valaki most nézi meg elösször ezt az oldalt,mint én!hátha másnak is van ilyen baja!

Üdv Jutoka
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2008. május 5. Millenáris Park

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.


Sziasztok!
Én új vagyok, de leírnám a véleményemet, hogy más is elgondolkodjon, mielőtt szülni készül......!!!!!!
Soproni vagyok, most várom a 3. gyerkőcöt, de egyiket sem Sopronban szültem, ezt sem itt fogom..... A kórhát gyönyörű, csak egy jó szakorvos hiányzik! Egyáltalán nem bababarát, az anyukák kikészülnek a szoptatásnál! REngeteg újszülött kap fertőzést, antibiotikumot, mielőtt hazamenne! Nem beszélve a rutin tápszerezésről!!!
Szóval nekem van összehasonlítási alapom! még sokat tudnék írni!
Ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron