Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Katus!
Anikó jól van,ahhoz képest hogy már nagyon szeretne szülni.Remélem nem gond hogy hírt adtam róla.
A Békéscsabai kismamák topicban többször van.
Szép napot.

KépKép
KépKép
 


Köszi Enikő!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szia Katus!
Olyan aranyos vagy, hogy így aggódsz! :) Jól esik!
Még egyben vagyunk, Zsófi imád bent lenni. Én nagyon nehezen viselem, főleg az éjszakákat. Akkor nagyon fáj a csípőm és a két lábam.
Nagyon várjuk Zsófit. Annyira kíváncsi vagyok már erre a kis csöppségre, aki szerintem minimum akkora lesz, mint a bátyja. :)
Minden rendben van, az orvosom nagyon rendes, Csabán fogok szülni. Ennek is nagyon örülök. Egyáltalán nem félek semmitől, bár a gátmetszést azt hanyagolnám :lol: . Remélem hamar fog gyógyulni a seb.
Ha megszületik a kis drága, akkor majd jelentkezem, amint csak tudok, vagy Enikő beír vagy ide, vagy a békéscsabai topikba.

Ti jól vagytok? Milyen dolgozni? Panna gondolom élvezi a bölcsit. Most nyáron hogy oldjátok meg a lányok elhelyezését? mennek tovább oviba, bölcsibe, vagy van segítséged?
Geri itthon marad velem, bár úgy volt, hogy nyári táborba megy. De inkább most legyen itthon, mert akkor összeszokik Zsófival. Biztos nehéz lesz, hátha még nem is találkoznának csak este.
Az ovi május végéig van és június 1-én lesz az évzáró. Oda már biztosan nem megyek. vagyis már reménykedem benne.
Annak viszont nagyon örültem, hogy anyák napján el tudtam menni megnézni Gerit. Felejthetetlen élmény volt!

megyek, mert van még egy kis dolgom, utána nagyot pihenek.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok.
Remélem nem baj Anikó,hogy hírt adok rólad itt :D

Szóval Anikó múlt héten pénteken du.4-re megszült.
Amikor beszéltem vele,jól voltak mind a ketten.Indították a szülést a 41. héten.Szerintem már otthon vannak.Többet nem tudok.Sziasztok.

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Köszi Enikő! :)

Hétfőn már itthon is voltunk. :) Majd mesélek bővebben , de most fejnem kell.
Csak jó élménnyel tértem haza. :) Minden szuper volt és mindenki nagyon rendes. Boldog vagyok, hogy Csabán szülhettem. :)
Zsófi június 1-én született 3400 grammal és 50 cm-vel.
Majd leírok mindent! :)

Íme egy kép az örökké éhes pocakimádó lányomról.
Kép

Millió puszi mindenkinek aki erre téved!

Kép

KépKép
 
 


Anyko!
Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok nektek!
Örülök, hogy jó élményekkel tértél haza a kórházat illetően, gondolom az orvosod nagyban közrejátszott ebben.

Gyönyörű szép kislányod született!!!!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Remélem nem haragszatok, hogy csatlakozom én is hozzátok. Három gyermekes anyuka vagyok első gyermekemet (lány)Szegeden a SOTE-n (dr.Daru Józsefnél) szültem, a második és harmadik gyermekemet (fiúk) Békéscsabán dr. Tóth Attilánál. Hál' Istennek bár mindhárom szülésem komplikált volt a gyerkőcök nagyok voltak, csak jót mondhatok . Nagyon emberséges lelkiismeretes orvos Daru és Tóth doktor úr is. Nem dominál náluk a pénz, önzetlenül és felelősségteljesen foglalkoztak velem a szülést követően is.


Szia Tünde!

Légy üdvözölve!!!
Sajnos ez a topic nem pörög valami nagyon,de azért én mindíg benézek ide is.
Sajnos én már visszamentem dolgozni így csak ritkán juton itthon a géphez.
Gyere azért bátran, írj magatokról bővebben.

Kép

Kép
 
 


Szia Katus!!
Szia Anyko!
Szia Mindenki!!

Valóban látszik, hogy egy kicsit lassan pörög ez a topic, de idővel hátha kiszélesítjük a társalgó csapatot. Szeretek megismerni élethelyzeteket, felnőtteket, gyerkőcöket, barátkozó természetű vagyok. Három éve már, hogy én is dolgozom, így aztán sajnos kevesebb idő jut a gyerkőceimre. A nagylányom Stella 12 éves iskolás csajszi, a nagyobbik fiam Örs 7 éves, aki most fog első osztályba menni, Zalán pedig most töltötte az 5. életévét, szeptembertől komoly nagycsoportos legény lesz. Borzalmas gyorsan telnek az évek és igazán a gyermekein veszi észre az ember.

Nagyon kis gyönyörű gyermekeitek vannak!!!!
Sziasztok!


Szia Tünde!

Gyere át a lakóhely szerint be. Ott a békéscsabai kismamák írjatok topikban vagyunk!
Szeretettel várunk téged is!

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Katus!

Te is rég jártál erre! Átjöhetnél hozzánk a másik topikba!
Hogy vagytok?
Mi jól vagyunk, bár a gátammal van valami. ha nem javul, akkor kérek időpontot az orvosomhoz.
Zsófi is jól van, kis tünemény, aki örökké éhes. Hú, nagyon sokat nőtt hosszra is és súlyra is. Igazi kis hurkás combis nőcike.
Ha beszélek hozzá, mostmár nagy lendülettel kalimpál és mosolyog! Olyan kis édes! Imádom!

Puszi!
Anikó Kép Kép

Kép

KépKép
 
 


Helló Anyko!Látom nem jártál erre rég én meg most jöttem,hiszen én is csabán szültem :)

Kép


Sziasztok!

Még új vagyok itt, most vagyok a 10 hétben és az lenne a kérdésem,hogy valaki ismeri-e Dr Tóth Endre Attilát békéscsabán?
Mennyiért vállal szülést és , hogy milyen?
Köszönöm a válaszokat .
Szép napot
Üdv. Anikó
aniko0602
Csárdaszállás
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron