Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Éni s nála szültem lassan két éve, egyelőre csak annyit kérdeznék: még mindig annyira elfoglalt?

Erősen gondolkodom, mi legyen, ez a több órás várakozás magánrendelésen nekem sem jön be, főleg két kicsi gyerek mellett, no meg az István kórház sem volt álmaim netovábbja, tényleg egy átjáróház. :?

Akinek esetleg van friss infója a rendelés díjáról, küldje már el priviben légyszi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uxi 2009.11.16 16:54-kor.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szerintem kérdezd inkább az István kórházas topicban, ott mindig van egy-két aktuális Judit féle kismama

Kép

KépKép
 


Köszi, közben kaptam választ, meg el is döntöttem a kérdést, máshová mentem.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

 
 

Tudna valaki infót küldeni a rendelésről, bejelentkezésről, stb? Sok nagyon ellentmondásos infót kaptam a doktornőről, de hallottam jókat is, szóval egyelőre nem tartom kizártnak.

Kép
 
 


A száma 06303335651.Akácfa utcában van a rendelője, de nem emlékszem a házszámra sajna, viszont telefonon tuti megmondja. Az én tapasztalatom, hogy első alkalommal semmit nem kellett várnom, nagyon rendes és segítőkész volt, akkor rendelési időn kívül fogadott, aztán a szokásos 3-4 óra.......

Kép

KépKép
 


Amúgy az István kórházas topicban is érdemes megkérdezned, ott tuti vannak, akik most is nála szülnek.

Kép

KépKép
 


Köszi! Az istvános topikban is kérdeztem már, de nem árt minél több helyen érdeklődni :)

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: