Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
van köztetek olyan, aki Dr. Gulyás Istvánnál szült, vagy hozzá jár? Az előző két gyerekemet a mávban szültem, de pechem van, az orvosok, akiknél szülök mindig elmennek a mávból, így most újra orvost keresek, és ma teljesen véletlenül ez az orovos vizsgált meg, és fontolgatom, hogy őt válasszam-e, vagy a Tidrenczelt, akit egy barátnőm ajánlott.

Köszi a segítséget!

Zsuzsó
 
 


Sziasztok!

Sajnos orvos témában nem tudok segíteni, én is most keresek... de!
Ma voltunk szülésfelkészítőn a párommal, és előtte besétáltunk a gyermekágyas részlegre, hát meglepődtem... nem tudtam, hogy ott szabadon ki-be járkálás van MINDENKI részére... :(
Még a szobában is láttam apukát. Ez rosszul érintett. Nehéz lesz így szoptatni.

És azt sem tudtam, hogy a szülésfelkészítő nem egyalkalmas, hanem minden hónapban más a téma. Nem bántam meg, hogy elmentem, mert végülis volt érdekes infó is a mai témában (várandóság), de sok újat nem hallgattam, és úgy éreztem, hogy az ott lévő nők többsége már túl van a terhesség nagy részén, inkább a mávban való szüléssel kapcsolatban lett volna kiváncsi több infóra. No de arról majd jövő hónapban. Remélem, nem szülök meg, mire végigjárom a tanfot.

kétfiús anyuka
 


Kertikiri: Gyere át a mávban szültem topicba, ott írtam róla....

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Sziasztok!

Dr. Szőcs Gyuláról szeretnék infókat!
Minden érdekel.

Köszi

Kép


sziasztok!!

Kép
 
 


Szia Nóri!

Látom, már nem sok van hátra:)
A MÁV-ban fogsz szülni??
 
 


zsuzsoo

Én a Tidrenczelnél szültem 2006. novemberében. Nekem is egy barátnőm ajánlotta, ő is nála szült. Mindketten csak jókat tudunk róla mondani!!!
Gulyással nincs tapasztalatom.

Üdv:
Judit
Vendég
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek.
Új Prince Oliver,Cactus Clone,Disney gyermekruhákat árulok.Nézz be,hátha valami megtetszik.
Köszönöm.

http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=5905028
Vendég
 


Kedves Lanyok :)

ELADO :

1.,
hasznalt HAROMKEREKU Quinny babakocsi, nagyon jo allapotban.
Futni is lehet vele, konnyen osszecsukhato, modern, praktikus.
http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=3
autosulessel, mozeskosar -fekvo resszel, ulos resszel, kb 6 hos kortol hasznalhato, labzsakkal, es minden tartozekkal ( szonyoghalo, esovedo, kistaska...stb)
Ara : :) :) 60 000 ft :):) !!!!!
( autosules Maxi cosi, de a Qunny alapra szerelheto, 9 kg is hasznalhato, szine : drapp es sotetkek.
Mozeskosar resz szine vilagoskek/turkiszes arnyalattal ,
Ulos resz es labzsak piros. )

2.,
Avent Urban Bag = pelenkazos taska
meg eredeti csomagolasban, egyszer sem hasznalt, vadonatuj
annyi a kulonbseg , hogy a kepen csikos szerepel, nekunk tiszta feketenk van.
Ara : 12 000 ft ( Brendonban 16 450 ft )
http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =2&whid=25

3.,
Avent kezi mellszivo szett hasznalt, de fertotlenitett, tarolopoharakkal, kis cumisuveggel.
Ara 5 000 ft ( DM ben 14 000 ft korul )

4.,
Kenguru hordozo 1 napos kortol is akar
http://babaslings.com/
parszor hasznalt, tokeletes allapotban
Ara 6 000 ft ( eredeti ara: 13 000 ft )
Szine : meregzold

5.,
Amit a baba kerdezne c. konyv
vadonatuj
1 500 ft ( eredeti ara : 3 399 ft )
http://www.antikkonyv.hu/cgi-bin/antikk ... 9637054297

Ha valaki a babakocsit es a pelenkazotaskat egyutt megveszi, annak a konyv ajandek + fekete M es meretu kismama jogging is.

akit erdekel, kerem NE ide, hanem a
bogyogyorgyi@gmail.com ra irjon

A termekek Bp. VI. keruletben megnezhetoek, barmi kerdesre szivesen valaszolok.

Jo babavarast !


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Májusban fogok szülni a MÁV kórházban. Van fogadott szülésznőm, akivel eddig nagyon elégedett vagyok. Csak nem tudom, hogy szülés után mennyit szoktak adni a fogadott szülésznőnek?

Lécci segítsetek!

Köszi!
M.
 
 


babdorka írta:Ma voltunk szülésfelkészítőn a párommal, és előtte besétáltunk a gyermekágyas részlegre, hát meglepődtem... nem tudtam, hogy ott szabadon ki-be járkálás van MINDENKI részére... :(
Még a szobában is láttam apukát. Ez rosszul érintett. Nehéz lesz így szoptatni.

Babdorka és többiek!
Nézz(etek) szét az Állami Egészségügyi Központ témában, az a MÁV újabb fedőneve, ott van nagyon sok hasznos, friss infó!
Ami az apukákat illeti a gyermekágyas részen, szerintem pont a papa-baba félórában járhattatok ott (ez egy új dolog, mikor én szültem, még nem volt), mert egyébként senki sem mehet be a szobákba, mindenki csak az ablakon keresztül csodálhatja a babát! Persze az is elég zavaró szoptatáskor, főleg első babánál amikor csak bénázik az ember, de azért nem olyan rossz...

Nekem Dr Gulyás volt a dokim, de sokat nem tudok róla mondani, legalábbis a szülésről, mert sajnos császár lett a vége, és a terhesgondozásról sem nagyon, mert az utolsó hónapban kerültem hozzá, de azalatt nagyon rendes volt, mindent elmagyarázott érthetően, és többször 'zaklattam' a sebemmel kapcsolatban, mindig bemehettem hozzá, megnézte, átkötözte, megnyugtatott...
Róla is van néha szó az ÁEK-s topicban, illetve van egy csak róla valahol...
 
 


Hoppá, most látom, hogy babdorkának ez már nem is aktuális :oops: és gondolo, zsuzsoonak sem...
 
 


Sziasztok!
Még teljesen új vagyok ezen az oldalon.
Szeretném Tőletek megkérdezni, hogy nem ismeri-e valamelyikőtök a Dr. Krammer Józsefet.
Nála fogok szülni a MÁV-ban (auguszusban) és eddig még nem hallottam róla semmit (csak annyit, hogy régebben a Szabolcs u-i korházban dolgozott) :cry: .
Esetleg, ha valaki tud róla valamit, megköszönném, ha megírná nekem. :D
Köszönöm

Andi
 


FFFFFFFFFFFFigyelem!!!!!!!!!!!!!!!!
Már szült és szülni készülő anyukák, nagy baj van nem rég jártam a mávban mert gondoltam érdemes elmenni szülés elött a korházba ahol szülni szeretnék,még csak 4hónaposak vagyunk, de nem szeretem halogatni a dolgokat. Szóval a hely tetszettt az orvosok és a szülésznök nagyon kedvesek voltak mindenre válaszoltak,csak az a bibi hogy megszüntetik a szülésznöválasztást. MEGSZÜNTETIK!!!!!
Szerintem ez felháboritó, igenis annál szülök aki szimpatikus volt és bisztonságba érzem vele magam, mert nem mindegy hogy milyen a szülés körülménye és ha neadj iyten nem olyan a szülésznő mit én szeretnék?????? Ha már kórházat orvost választhatok és nem kevés pénzt fizetek ki akkor miért nem válszthatok szülésznőt is??????

Kérem reagáljatok minnél többen mert ezt nem lehet szó nélkül hagyni, tal mi leendő kismamák tehetünk valamit ez ellen.
 
 


Bloucat,
És ez mennyire biztos?
Vendég
 


Közben megtudtam, hogy már péntek óta nem ez van :evil:
Vendég
 


Szia pandácska
Hívtam a választott szülésznőmet ( telefonkapcsolatban vagyunk) ez sajnos igy van. Annál szülsz aki akkor ott van a szülőszobán mikor neked eljön az idő..... sajnos ez már biztos.
 
 


bár topikot tévesztettem az áek ban van ez. de előbb utóbba mávban is lessz ha hagyuk.
 
 


Sziasztok én is a Mávban fogok szülni és minket körbevezettek a szülőszobán, nekem nagyon szimpatikus volt az egész barátságos, és modern. Tetszik hogy sokféle lehetőség van vajúdás alatt, és hogy modernül felszerelt. Bár ami a szülésznő választást illeti hát nem tudom szerintem sem fer hogy nem választhat a kismama :roll:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Sziasztok!

Mi ma voltunk a férjemmel megnézni a Máv szülészetét és számunkra bizalomkeltő volt. Van közületek valakinek tapasztalata Dr. Oszoli Gáborral kapcsolatban?
 
 


Timcsi: nekem nincs nekem ugyanis doktornőm van, de dolgozik ott ismerősöm ő biztos tudna mondani róla valamit. Mikor fogsz szülni? puszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Sziasztok!
Kérlek segítsetek nekem!
Én a két kislányomat a régi MÁV kórházban szültem (Podmaniczky u).
A kórházzal meg voltam elégedve, szívesen szülnék újra ott.A régi dokim már nincs ott és nem is tudom hogy mi változott az átalakítások óta...Van-e még egyátalán Máv kórház, és kit ajánlanátok?
Ha jól értelmeztem valami köze van az Állami Egészségügyi Központhoz.....
Mivel vidéki vagyok nem igazán ismerem a mostani pesti kórház viszonyokat.Ráadásul az utolsó szülésem óta eltelt 9 év.....
Sűrgős lenne dokit keresnem mert 36 éves vagyok és számomra rémisztő vizsgálatok várnak rám, ezért jó lenne valami kedves dokit találnom!!!
Segítsetek!!!!
 
 


Szia Tasin! igen jól tudod a régi Máv kórház most Állami Egészségügyi Központ lett. Én egy fiatal dr nőhöz járok a neve Dr Skriba Eszter nagyo kedves és nagyon odafigyel rád. Vagy akit még nagyon dicsérnek az Dr Spánik Gábor doktor úr ő is nagyon aranyos, és kedves a kismamikkal :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Sziasztok!

Nézelődés közben akadtam rá tasin kérésére.
Tiszta szívből tudom ajánlani Dr.Spánik Gábort.
Hihetetlen humánus, segítőkész, türelmes doki.
És fiatal is, akit még nem bolondított meg a pénz szaga, akinek még fontosak az emberi / kismamás érzések, félelmek.

Amennyiben idősebb szakértelemre gondolsz, Dr.Prof. Török Miklós, az intézmény igazgatója is egyben. Állítólag nagyon jó doki, tapasztalt és egy kicsit szórakozott.... :lol:

 
 


Dr. Krammer József a MÁV-ba is bejár ha szülni akarnak nála. 20 éve ismerem, kezdetben nagyon szimpatikus lelkiismeretes volt. Az utóbbi években mindig sokan vannak nála. Ennek köszönhetően már nagyon felszínes, szétszórt, pénzéhes lett. A beteggel való foglalkozás alatti idő nagy részét végigtelefonálja és a rendszeresen vitt "hálapénz" ellenére hangoztatja, hogy mennyire nem éri meg neki a terhesgondozás hivatalból. Ennek köszönhetően 17 hetes terhesen sikerült az ő gondozása alatt elvetélnem, pedig napokkal előtte kétszer is jártam nála azzal, hogy görcsöl és keményedik a hasam. A terápia fekvés és görcsoldó. Mire megint mentem volna hozzá,hogy nem javulok elment a magzatviz, a teljesen egészséges magzatomat meg kellett szülnöm ami másfél napig tartott. Azóta szét vagyok esve. Viszont ismeretlenül az Uzsoki kórházban végezték a műtétet, ahol nagyon rendes, megértő orvosokkal találkoztam. Krammer doktort pedig életem hátralévő részében látni sem akarom, mivel 40 fölötti vagyok, és valószínűleg elvette tőlem az utolsó esélyt arra, hogy gyermekem lehessen.
 
 


zsuzsoo írta:Lányok,
van köztetek olyan, aki Dr. Gulyás Istvánnál szült, vagy hozzá jár? Az előző két gyerekemet a mávban szültem, de pechem van, az orvosok, akiknél szülök mindig elmennek a mávból, így most újra orvost keresek, és ma teljesen véletlenül ez az orovos vizsgált meg, és fontolgatom, hogy őt válasszam-e, vagy a Tidrenczelt, akit egy barátnőm ajánlott.

Köszi a segítséget!

Zsuzsó


Szia Zsuzsó!

Gyöngyi vagyok, én 2005.-ben szültem a kislányomat a MÁV-ba, és Gulyás doktor Úrnál, akit nekem is az uncsitesóm barátnője ajánlott még Nyíregyről, ahol a pályáját kezdte. Én is tanácstalanul álltam, mikor orvos választás előtt voltam, mert akkoribban költöztünk fel vidékről, és senkit nem ismertem. A terhességem alatt is, mindig pontos, odafigyelő, emberi arcát mutatta. Lássuk be, ez is fontos, hogy nyugott környezetbe menjünk arra a pár perces vizsgálatokra is. :D Amit mostmár 3 éve a magánrendelőjébe is tapasztaltok. Én személy szerint tudom ajánlani, mert évente megyek hozzá rák szűrésre és ő mindig ugyanaz az orvos maradt, mint ezelőtt 5 éve. Csak azt tudom mondanni, ritka orvosok eggyike aki a szakmájáért él, a szakmájához hű, fiatalos, versenyképes maradt. Ez látszik a munkáján, a magánrendelőjébe is.
Én csak ezt tudom írni
Ha még valami kérdésed lenne, szólj.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: