Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szült valaki Kormos Ágnes doktornőnél a Szent Istvánban? Nagyon hálás lennék a véleményekért, tapasztalatokért.  (pl. partnerként kezelt? odafigyelt rád? választhattál szülési pozíciót?)

Köszi a válaszok. :)
 
 


Szia! Mi július 16-án szültünk nála az Istvánban. Nem volt sem fogadott orvosunk, sem szülésznőnk, körzetileg pedig nem a kórházhoz tartoztunk, de a bababarát híre, illetve a felkészítő meggyőzött minket. Kormos Ágnes dokornő volt az ügyeletes napközben, szerintünk váltás után maradt befejezni a szülést (+1 óra), de ez csak gyanú, nem kérdeztünk rá. Azt kell mondanunk, ha minden elvárt/remélt orvosi tulajdonságot bedobtunk volna egy gépbe, akkor őt adta volna ki.  Nagyon szerencsések vagyunk, hogy nála hozhattuk világra gyermekünket. Végtelenül kedves, türelmes, bizalmat árasztó, és a kitolásnál számomra nagyon fontos volt, hogy ugyanilyen empátiával, de határozottan és jól instruált. Férjemtől tudom (utólag), hogy a kitolás elején még a lábamat is segített tartanom. Folyamatosan elmondta, hogy mi történik/fog történni, a férjemet is teljesen partnerként kezelte, nem csupán engem. A szülésznővel együtt elképesztően rugalmasak voltak (beengedték a családomat), a doktornő figyelmes volt a varrásnál is. Aranyórának két háborítatlan órát kaptunk, előtte elmondtam neki, hogy milyen sokat számít, hogy nála/náluk szülhettem, mert nagyon pozitív élménnyel távozunk a szülőszobáról. Ahogy írtam, nem volt fogadott orvosom, mégis minden nap bejött hozzánk a gyermekágyi osztályra, hogy minden rendben van-e (egy alkalommal pont elszundítottam délután, így este visszajött, hogy megkérdezhesse, nincs-e panaszom), a hazaindulás előtt pedig még meg is vizsgált, valamint elmondta, hogy mehetek hozzá a 6 hetes kontrollra, ha inkább oda szeretnék, nem pedig a mi megyei kórházunkba. Egyszerűen számunkra nagyon széppé tette az egész eseményt, mi őszintén tudjuk őt javasolni, ha egy kompetens, határozott, ugyanakkor figyelmes orvost keresel. 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: