Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Január vége felé fogok majd szülni,ha minden jól alakul.
De még megfelelő nőgyógyászt nem találtam.
Tudnátok nekem segíteni,ki lehet a legmegbizhatobb és normális doki?? 


Első babámat várom és nem szeretnék egy bunkó dokiba belefutni 

ancsa088
Székesfehérvár
 
 


Szia!

Dr. Mohos Attila (én hozzá járok, nála szültem/fogok szülni), Dr. Csetényi Zsolt, Dr. Imre Ruben, róluk is jókat hallottam.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@ancsa088:


Nem tudom mennyire aktív még a topik, vagy fogod-e látni, vagy hogy aktuális-e még a választás, vagy már megvagy vele, de akiket nagyon dícsérnek:
Dr. Szabó Eszter,  Dr. Kis Anett, Dr. Imre Ruben

Én Dr.Szabó Eszternél fogok szülni, ha minden igaz decemberben :)

Lilypie Pregnancy tickers
 

 
 

Én végül Ruben dokinál szültem egy hónapja, áldom azóta a nevét. :-D :-D A másik két doktornő is nagyon jó ember és orvos. :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:


Megkérdezhetem, hogy gondozásra is hozzá jártál-e? Ha igen, akkor a kórházba az ambuláns rendelésre?
Bevallom amiatt kérdezem, mert én jelenleg már a doktornőhöz járok gondozásra oda a szülészet épületébe az ambulanciára, és ez ugyebár ingyenes.
Viszont nem tudom, hogy rá merjek-e kérdezni a szülés anyagi vonzatára, vagy amennyit gondolunk adjuk majd oda szülés után?
Ha nem nagy titok, tudnál ebben segiteni, hogy Te hogy intézted ezt a "kényes" dolgot? :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia! Én a Mohos dokihoz jártam várandós gondozásra, ő meg pont szabin volt, mikor szültem. Átadott Ruben dokinak. Így kerültem hozzá szülésre. Nagyon örülök, hogy így alakult. A 6 hetes kontrollra is hozzá szeretnék majd menni, valószínűleg a kórházba. Az anyagi részét akkor fogjuk rendezni (épp műtött, mikor kijöttünk a kórházból).

A szobatársam a Kiss Anettnél szült, ő a varratszedéskor (3. nap a szülés után) adta oda a borítékot. Szerintem mindkét megoldás jó. :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Köszönöm a választ :) és tudsz esetleg konkrét összeget, hogy ök mennyit "kérnek", vagy ki mennyit gondol alapon müködik? Tudom hogy az öreg rókáknak megvannak a tarifái, de ök mind olyan fiatalok, hogy semmit nem tudni erröl a részéröl :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Amennyit gondolsz. Ebből ne csinálj gondot. Kis borítékba beteszed, varratszedéskor vagy távozáskor odaadod, és hidd el, nem fogják kinyitni, és visszaadni, hogy kevés. ;-)

Nem úgy, mint pl. a Berzsenyi doktor, állítólag visszaadott egy 50.000.- es borítékot, hogy 'köszönöm, már kávéztam'... Lehet, csak folyosói pletyka, bár én kinézem belőle. ;-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:


Jujjjjj ez nagyon gáz...na igen :D az ilyen "elszállt" dokikról beszéltem... :D

És akkor ha jól értem te már lassan egy 6 hetes pici anyukája vagy? :) Olyan jó... :) Alig várjuk mi is hogy megismerjük ezt a kis tornászbajnokot a pocakban :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Igen, a Legkisebb lassan 6 hetes szopibajnok, és van még két tesója, mindhárman fiúk. :-) :-)

Ti pocaklakótok kislány vagy kisfiú?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Húha, teljes pasiuralom van akkor nálatok :)
Kislàny lesz a jövevény, elsö babóca, igy még kicsit tanácstalanok vagyunk, emiatt is kérdezgettelek pl a boritékrol :)
Mindenki ezzel traktált hogy kérdezzek rá mennyit kér, de ez szerintem gáz... :D én is inkább a boritékos verziót preferálom.

Elvileg dec 2re várjuk, de hát ugye majd jön mikor úgy gondolja... :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Pasiuralom, még a kutyám is fiú... :-D :-D :-D

Én nem kérdeznék rá a tarifára, az tuti. Pesten ismerősök 150ezres tarifákról besznélnek. Elájulok... O.o

Nevet választottatok már?

Ha bármi kérdésed van, szívesen segítek, ha tudok. ;-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Azta, az durva...bár fehérváron is hallottam már 1-2 "nagy nevet" akik ilyen 100-150es összeget elkérnek...
Én alapból az Auth-hoz jártam, de ö szülést már nem vállal, de ö is azt tanácsolta hogy az ö korabelieket hagyjam ki a listárol, a fiatalok közül válasszunk.

Igen, Dorina lesz :) nálatok hogy hivják a fiúkat?

Köszi szépen a segitséget :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Nálunk Csaba, Szabolcs, Kornél a három legényke. Jól sikerült kis-zsiványok. ;-)

Szép nevet választottatok! :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Szép nevek :) Pfu azért nem lehet egyszerü 3 kisfiúcskával :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Köszi! :-) Na igen, pláne, hogy a nagyfiam most beszokós az oviba, a középső meg épp a dackorszak közepén tart... :-P

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:


Hát akkor kitartás neked :) Nem lehet egyszerű, én azt sem tudom egyelőre eggyel mit fogok kezdeni :D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Óóó lubickolni fogsz a babaillatban! :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Az tuti, már így is tiszta babaillat van a lakásban a kis ruciktól :D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Jajj, az volt a kedvencem, mosni, vasalni, rendszerezni a ruháikat! :-) Rátettem a hasamra az 56-os body-t, apa: áá, ez már most kicsi rá... :-D Igaza lett, mindhárom fiúval a 62-es mérettel kezdtünk. :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:


Ajaj... :D a többsége nálunk is 56-os, de azért akad pár 62-es is :D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Neked mekkora most a babád?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Hát utolso ultrahangon augusztus 19én voltunk, akkor volt 830g kb, akkor kezdte a 25.hetet. Szept.20 lesz a következö, az a 3. nagy UH, a 30.heti, kiváncsi leszek mennyit nött. Nem tudom megsaccolni sem hogy mekkora baba lesz belöle :)
Kisfiad mekkora volt kb ebben az idöben?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Nekem 3980gr/55cm, 4120gr/62cm, és 3990gr/60cm -el születtek a fiúk.

A 30. :-) és a 36. heti uh-t most legutóbb már a Kiss Anett csinálta, ég és föld a Berzsenyihez képest (az első fiamnál még ő volt).

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Hű, akkor szép nagyok voltak a srácok :)

Én a 20. hét óta járok a Szabó Eszterhez, előtte az Auth magánrendelésére jártam. De mondta hogy a 20. héttől ahhoz kéne járni akinél szülni szeretnék. Egy barátnőm ajánlotta őt, hát nem csalódtam, nagyon aranyos, lelkiismeretes és fiatal. Mondta hogy bármikor hívhatom ha kérdésem van, de tényleg mindig el is érem - vagy visszahív ha nem veszi fel. Most őket hármójukat nagyon sok helyről hallom hogy jók (a Kiss Anett - Imre Ruben - Szabó Eszter triót)
Berzsenyit nem ismerem, múltkor a kórházban az ultrahangos szobában a Rubliczky volt (asszem így írja, passz), de hogy kinézett az ajtón, frankón ijesztő a fazon :D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Hihi, tényleg az! :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


sziazstok! Meg tudjátok adni Rubliczky Levente magánrendelésének a számát? nincs fent neten sehol :( köszi.
 
 


Szia, ezt találtam: bejelentkezés céljából itt érhető el hétfőnként 15-16 óra között: +36208236578. Hétfői napon van a rendelése (Orvosok Háza - orvosi ügyeleti ház -Székesfehérvár, Seregélyesi út 17).

Kismano, hogy vagytok? :-)
 


Sziasztok.Kislányomat én Dr.Orosz Gábornál szültem(fogadott orvosom volt).Tudom ajålani őt is.Nem pénzéhes,nagyon aranyos,alapos,pontos,precíz doki.Megvoltunk vele eléedve nagyon.Ha jön a kistesó,megint hozzá megyünk :-)

Aszalósné Molnár Tímea
csajos1988
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok, Dr Szabo Eszter jo? Meg csak a kezdet kezdeten vagyok, masfel het mulva jutok el leghamarabb dokihoz, de hozza szeretnek jarni.
IRes vagyok, remelem nem kavar be. Endokrinologushoz Bpre jarok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron