Új privát üzeneted érkezett!

 


Sziasztok!
Az első babámat várom.Most 8 hetesek vagyunk.voltam már doiknál a 19. ker.-ben,szerettem volna oda járni mert jók ott a dokik,de a lakcím miatt nem lehet.Így marad a Bajcsy. Most készülök felhívni őket,és időpontot kérni,de nem tudom,hogy kihez.Nem ismerem az ottani orvosokat,soha nem jártam ott.Próbáltam utána nézni,de nagyon eltérőek a vélemények...  Nektek tapasztalat??
A másik fontos kérdésem az lenne,hogy "kell"-e fogadni orvost?Anélkül aggódhatok,hogy milyen barbárok és parasztok lesznek velünk??
Előre is köszi a válaszokat!
Niki

niky87
Budapest X. kerület
 
 


Kedves @niky87:


Én két terhességet csináltam végig Bajcsys kismamaként. Ne aggódj, az orvosok nagyon jók itt is, ha nincs fogadott dokid, akkor sem lesz veled senki "paraszt és barbár". ( Pl.az  én második szülésemet nem a fogadott orvos vezette le, hanem az ügyeletes, és mondhatni, még sokkal jobb kezekbe kerültem, mintha ő lett volna ott). A szülésznők és a nővérek is nagyon rendesek, egyedül a csecsemősök hozzáállása irritált, de azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül.
Ha mégis szeretnél orvost választani, és érdekel, hogy én kire szavazok, akkor írj privit.
Üdv és Boldog babavárós Karácsonyt!
Edina
mokuscica
Budapest XVII. kerület
 
 


Kedved Niki! :) Boldog babavárást neked! Szerintem az orvosok és a szülésznők nagyon jól a Bajcsyban, nekem is csak a csecsemősökkel kapcsolatban van negatív tapasztalatom. Nekem fogadott dokim volt, tavaly decemberben szültem, ha jön majd a tesó, azt is nála szeretném szülni. Más kismamáktól úgy hallottam elégedettek az ügyeletesekkel is.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: