Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan kismamikat keresek, akik Mohácson szültek mostanság, ill. ott fognak szülni. Érdekelne akik már szültek milyen tapasztalataik vannak, és mire lehet számítani? 


Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Szia!Én is Mohácson fogok szülni én is kiváncsi lennék jó lenne ha beindulna a topik! :) Te mikor szülsz?
suprise
Bátaszék
 
 


Bocs már látom 28 hetes vagy!És kinél fogsz szülni?Van dokid?És mik eddig a tapasztalataid?
suprise
Bátaszék
 
 

 
 

@suprise:


Bocsánat hogy csak most reagálok, de bevallom őszintén miután senki nem jelentkezett megfeledkeztem a topicról, és nem is reménykedtem már benne hogy bárki is jelentkezik.

Szóval mi április 23.-ra vagyunk kiírva első babásak vagyunk. Dr Hartmann Tamáshoz járunk,  ő most a főorvos lent Mohácson. 

Bár Mohácson születtem és mindig is oda jártunk kórház szempontjából leszámítva az utolsó 2 évet nincsenek maga a kórházzal jó tapasztalataim ami legalább is a többi részt illeti. 
Maga a szülészetet csak is a honlapról láttam, sajnos szülésfelkészítőre nem tudtam járni, mivel veszélyeztetett vagyok és macerás lett volna bejárni Pécsváradról. 

A Tamással 100% meg vagyok elégedve, bár mi már jó ideje ismerjük egymást. 

Ti hol tartotok és kihez jártok? 


Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: