Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a mostani
-MÁV kórház (Honvéd kórház) szülészeivel/szülésznőivel
-Flór Ferenc kórház szülészeivel/szülésznőivel

Ez a két kórház jöhet szóba.
A MÁV kórházban már volt 2 szülésem, 10 és 8 éve. De az akkori szülészemet elnyelte a föld. Szerettem volna hozzá időpontot kérni, de a kórházban, a rendelésen, az ambulancián nem is hallottak róla, pedig nem egy senki volt a főorvos úr, Szentirmay István dr.
Szóval miután telefonon mindenfelöl falakba ütköztem, úgy gondoltam, hogy ideje itt is körülnézni/körbe kérdezni!

A Flór Ferenc Kórházhoz területileg tartozok (Pécel).
Itt még csak nem is jártam... Itt senkit nem ismerek.

Ha tudtok segítsetek infoval!
Előre is köszi a hozzászólásokat!

Még nagyon az elején vagyok, 2-4 hetes lehetek, úgyhogy még annyira nem hajt a tatár :)



Sapiens :)
sapiens
Pécel
 
 
 
 


A Flórt jó szívvel tudom ajánlani, 2010-ben és 2012-ben szültem ott a 3. és 4. gyerekünket. A harmadikat még fogadott orvosnál, a negyediket már ügyeletesnél, mert az orvosom gyesre ment közben.
Nagyon elégedett voltam mindennel, szép újak a szülőszobák, mindegyik "alternatív", vajúdtam kádban a harmadiknál (negyediknél nem volt rá idő).
Az ügyeletes orvossal is maximálisan elégedett voltam, szülésznőt fogadtam csak, mindkét gyerekünknél ugyanazt.
Az ötödiket is ott terveztem szülni, de közben elköltöztünk, így ő már máshol született.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Sapiens! 

Ítram neked az ÁEK 2014-esbe is...
Én még mindig tudom neked ajánlani a kórházat mindig szerettem most is ott fogom szülni a 4. fiúnkat ügyeletesnél, de azt tudom, hogy többen is ajánlanák neked Spánik dokit, mert nagyjó orvos! A korház szerintem szuper igazából rosszat én még nem nagyon hallotam róla sose és tapasztalni se tapasztaltam rosszat!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

 
 

Köszönöm a hozzászólásokat! :-)
Az elmúlt pár hét elég aggódást hozott. :-(
A Flórban már kétszer voltam... Mindkétszer más orvosnál. Mindketten normálisak voltak :-) ez pozitív!
A kórház maga nem volt túl megyőző, elég lepukkant :-(

Szívesebben mennék a Máv-ba, mert ott már kétszer szültem, de attól tartok, h ha eljön a szülés ideje, akkor nem lesz idő beérni... Tölünk kb. 1 óra kocsival, míg a Flór csak kb 25 perc.
Szóval, még mérlegelek.

Sapiens :)
sapiens
Pécel
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron