Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ipike,
Remélem, rendben lezajlott a szülés, majd ha lesz időd, lécci írd meg, hogy alakultak a dolgok. Sok boldogságot nektek!

Abbey: veletek is minden oké?
 
 


Szia leana,

igen, köszi. Egyelőre még bent van :) Már nem dolgozom. Elkapott egy csúnya betegség, azóta javarészt otthon vagyok. Sajnos a lányok mindent hazahoznak az oviból, uh 1 hét nagyjábóli jóllét után kezdem előlről :(
Veletek mizujs?


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok,fájó szívvel fogom ezt a pár sort írni nektek.2013 nov.18.-án azonnali császármetszést végeztek rajtam mert az egyik babának megállt a kis szíve a hasamban és elveszítettük.a másik egészségesen 3100g és 54 cm megszületett.(a másik baba is ilyen nagy volt 3000g és 54 cm) az orvos elmondása szerint bevérzett  a méhlepény és összeomlott a keringése a picinek.a legszörnyűbb az hogy már egy hete bent voltm a kórházba mert az utolsó ctg-re mentem és megmérettem a vérnyomásomat ami rögtön 150/akármi volt és tóxémiára vettek rögtön vért és vizeletet.ez negatív lett de a doki elrendelt vérnyomás csökkentőt amivel hazajöhettem volna de bent maradtam a párom kérésére is mondván a kórházba jó kezekbe vagyok.ez volt 13.-án és akkor rákövetkező hétfőn történt a tragédia.Vasárnap mentem ctg-re délelőtt 1 óra vizsgálat után nem találták a pici szívhangját,kérték menjek vissza később.visszamentem délután az ügyeletes dokinő uh-on megnézte őket és örömmel láttam van szívhang mind a 2 babánál.Aztán azon a 18.-i hétfőn megint mentem ctg-re megint nem volt szívhang,megnézték Uh.on de már nem volt semmi.azonnal vittek a műtőbe és hát a többit már leírtam.Így alakult a mi kis életünk,az egyik szemem sír a másik örül mert van egy gyönyörű kisfiúnk.Remélem idővel a lelkünknek is könnyebb lesz mert most még nagyon fáj. Mindenkinek békés,boldog szeretetben teljes ünnepeket kívánok.
ipike
Pomáz
 
 

 
 

Ipike, őszint részvétem Nektek. Borzasztóan nehéz lehet. Nagyon-nagyon sajnálom, engem is szíven ütött most ez. Gratulálok az egészséges kisfiúhoz, élvezzetek vele minden percet! Nem tudom, hogy vallásos vagy-e vagy hiszel-e Istenben, ezért nem akarlak terhelni semmivel. Hosszú folyamat lesz a felépülés, kívánom, hogy támaszkodjatok ebben egymásra minél jobban.
Baráti öleléssel: abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: