Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Októberben készülök szülni a volt Kútvölgyi, jelenlegi Maternity klinika szülészetén. Nagyon kiváncsi lennék a tapasztalatokra, hálás lennék, ha megosztanátok.

Köszönettel:

Bodzássüti

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?


Szia!
Gratulálok!


Októberben készülök szülni a volt Kútvölgyi, jelenlegi Maternity klinika szülészetén. Nagyon kiváncsi lennék a tapasztalatokra, hálás lennék, ha megosztanátok.

Köszönettel:

Bodzássüti





Szia!

Egy darabig én is oda jártam,tapasztalataim:
Jó környezetben van a klinika,szép a rendelő,kedvesek az orvosok,recepciósok és asszisztensek.
Sajnos,legtöbbször nem keveset fél-egy órát csúszik a rendelés,így viszonylag sokat kell várni,de ez érthető is.
Amiért végül nem választottam őket:
-kötelező erejű gátmetszés,a sajátomon kívül két másik orvost is megkérdeztem,egyértelműen kizártnak tartották,hogy első szülésnél lehet gátvédelem,kettő doki élből elutasította,az egyik csak szimplán nem megvalósíthatónak tartotta
-alapvetően nincsen alternatív szülőszoba(pl.kád)
-Mivel a legtöbb orvos a Sote I-ről jött(ami szakmailag lehet jó is),de "természetileg" nekem nem tetszett.Nem részesítik előnyben az alternatív,természetes eszközöket-szemléletmódot,kitolásnál kötelező a szülőágyon feküdni
-egy itteni,régebbi topikban olvastam,hogy a szülésznők közül is eljöttek a gátvédelmet,természetes szülés-ben gyakorlottak

Én a fenti okok miatt nem választottam őket,habár szimpatikusak voltak és biztosan megbízhatóak is.
A baba egészsége a legfontosabb természetesen,de nem szeretném ha élből lenne gátmetszés stb.

Az én orvosom dr.Rigó Barbara volt,és dr.Csabay Lászlónál,valamint dr.Vida Gábornál voltam még.

A Telkit választottam,és nem bántam meg.Nem csak szakmailag,hanem emberileg is abszolút mellettem vannak(de ez már egy másik topik:))
dete34
Budapest II. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron