Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy Dr. Olawuyi Sámuel melyik kórházhoz tartozik, vállal-e szüléslevezetést? Esetleg tapasztalatok róla?
Előre is köszönöm!
tikara
Érd
 
 


Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy Dr. Olawuyi Sámuel melyik kórházhoz tartozik, vállal-e szüléslevezetést? Esetleg tapasztalatok róla?
Előre is köszönöm!

Szia!
Szent Imre kórházban vezet le szülést, vállal, jó minél előbb megbeszélni vele, nálunk annyi volt a kérése, hogy menjünk be a magánrendelésére. Én nála szülök majd elvileg május végén, ha érdekelnek a tapasztalatok, megosztom majd, első baba lesz:)
mannaanya
Tárnok
 
 


Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy Dr. Olawuyi Sámuel melyik kórházhoz tartozik, vállal-e szüléslevezetést? Esetleg tapasztalatok róla?
Előre is köszönöm!

Szia!
Szent Imre kórházban vezet le szülést, vállal, jó minél előbb megbeszélni vele, nálunk annyi volt a kérése, hogy menjünk be a magánrendelésére. Én nála szülök majd elvileg május végén, ha érdekelnek a tapasztalatok, megosztom majd, első baba lesz:)

Szia!
Nagyon szépen köszönöm, írtam Neked privit!
Akkor Neked hamarosan már megszületik a Babád !
Vigyázz Magatokra! :)
tikara
Érd
 
 

 
 

Sziasztok!
Látom elég sokan megnézik a kérdést, válaszok nem jönnek. Én közben okosabb lettem máshonnan, ha valaki azért olvasgatja, mert őt is érdekli, priviben tudok segíteni :)
Ami tuti, én nagyon örülök, hogy Samu doktor úr az orvosom :)
tikara
Érd
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: