Új privát üzeneted érkezett!

Tapasztalatokat várok a SOTE II-n dolgozó szülésznőkről
kivancsika
Budapest
 
 


Jók. Én kétszer szültem ott, ügyeletes szülésznővel, és minden rendben volt, elégedett voltam. Neveket nem tudok.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2012.05.24 12:15-kor.
kivancsika
Budapest
 
 

 
 

Kedves Kivancsika!
Lehet hogy most már későn válaszolok de szerintem te Hegyesi Tündére gondolsz! Én nála szültem és csak jót tudok róla mondani! Remélem tudtam segíteni ha már későn írtam vedd a levelem tárgytalannak de én még csak most regisztráltam ide! Üdvözlettel terez28
 
 


Kedves Teréz!

Nekem a dokim Hegyesi Tündét ajánlotta, tudnál nekem mesélni róla? Még nem találkoztam vele, és a fórumokon nem sok infót találtam róla (mondhatni semmit, te vagy az első). Köszönöm, ha írsz!
Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Szia zsofizsofi!
Írtam neked! De szerintem nem jelent semmit hogy alig találtál valamit róla nem mindenki ír ilyen helyekre!
Üdv
 
 


Hogy lehet felfogadni szülésznőt a sote 2-n? a dokim ott szült, de már csak a magánpraxisa van, de ott szeretnék szülni ügyeletes dokinál, esetleg szülésznőt fogadnék... igazábol a korházba sose járok be, így nm tom, h mukodik a dolog.

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Kérsz egy nevet és telefonszámot a dokitól vagy ismerőstől és felhívod, majd bemész beszélni vele és kész. Szülés előtt pedig felhívod, de ezeket már úgyis elmondja.

Zsófi


Kép

Kép
bruck
Budakeszi
 
 
 
 


Sziasztok! Valaki jár még erre? :)

Kép
kivancsika
Budapest
 
 


Tudja valaki hogy ki ő? Köszönöm 

Kép
kivancsika
Budapest
 
 


Sziasztok! Tudtok szülésznőt javasolni?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron