Új privát üzeneted érkezett!

Béku! beengedsz a másikba??? léccciiiiii :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Lukácsné: nagyon örülök a házas sikernek!!
Gratulálok hozzá!! :)

Úúúúgy irigyellek a sok befőzésért! Én nagyon élveztem,csak kevés alapanyagom volt hozzá,és már el is kezdtem unalmamban felélni :)
Vendég
 


:D :D :D :D

Eszterkém,hát hogyne!!! :)
És még laptetőd is van! ;) :D :D :D
Vendég
 

 
 

csajok,
köszi hogy nem hagytok itt. :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuzsi.bmc 2011.07.27 13:49-kor.

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: talán ez a laptető a sikerszériánk megerősítése :D

Természetesen felajánlva a szülés előtt állóknak, meg a csekkolós UH-soknak :) és mindenkinek :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Úgy látom kivertem a biztosítékot! :shock: Itt nem lehetett véleményt nyilvánítani. :shock: Köszönöm a privát üzeneteket, szép kis véleménnyel vagytok mondhatom fórumanyátokról :D :D :D :D :D :D De jót nevettem, nagyon találó a Hogyan nyaljuk együtt Andi seggét cím. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..... és Andrea sajnálom, hogy üldözési mániád van. :roll: :roll: :roll:

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Azt hiszem itt az ideje hogy megszólaljak.

Andi lehet hogy már vissza se jössz ide - meg senki se!

Ahogy látom - téged absz. nem változtatott meg az anyaság. Nem tiszteled más véleményét, hozzászólását, csak mindenkit Lipótra küldenél. Az épület ott van, talán beköltözhet aki akar, és akit beengednek. Akinek nem inge, ne vegye magára!

Amugy meg, ahogy látom Sajti táblázatát még mindig ott vagyok, és ott is maradok, szurkolok annak akinek kell és tartom a kapcsolatot azzal akivel tetszik.

Egy biztos - nem csak én mentem innen el, sikerült másokat is elüldözni. Hogy ki hogy van, persze biztos nem vagytok kiváncsi rá, pedig olyan jó, amikor jó hireket lehet olvasni. Még szerencse, hogy van benne részem.

Hát folytassátok zártban vagy ahogy akarjátok, aki akarja ugy is megtalálhatja a másikat, főleg ha az megérdemli

meer
meer
Aba
 
 


Mi van? Ki szólt kinek mit? Zárt topik? MI???
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Sajnálom, pedig új tagoknak biztosan örültek volna a többiek is, ezért nem lett zárt ez a fórum mikor megalakult. De azt hiszem tényleg elegen vagyunk, most már megyünk zártba. De mindenkinek minden jót.

Meer: Persze téged továbbra is szeretünk (így családilag) és amíg csak tudom tartom veled a kapcsolatot. Puszi neked.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.07.29 11:57-kor.



 
 


kedves Galorsi , Meer, Kispatak és mindenki aki nem bír minket !

ez a fórum azért lett látrehozva mert kiutálták a másik fórumból egy jópár embert a kultúrált viselkedésükkel egyesek.
amíg nem kellett külön jönni ide addig mindenki megfért a másikkal.
akkor lett felvetve hogy ide nem jön utánunk senki, akit nem érdekel hogy miről mikor mennyit és hogyan beszélünk egymással.
Kedves Kispatak is törölte magát a fórumról majd közölte hogy nem zavar minket, mégis nagyot csalódtam már akkor benned, de fogtad magad és újra beregisztráltál ami nem zavart volna, de jöttél ide is irogatni mint meer, nem felvállalva hogy te valóban a volt kispatak voltál. nem bántottunk , nem üldöztünk el innen, majd egy idő után kiderült hogy ki is vagy te valójában, úgy gondolom hogy akkor sem bántunk másképp veled sem.
azzal indult ez a rész hogy senki nem bántja a másikat, mindenki a másikhoz lojális lesz, mi ezt be is tartottuk a törzs csapat, úgyhogy kéretik nem cseszegetni itt Andit , mert NEM miatta lett egy új zárt fórumunk.
miután nem úhajtunk több összeugratást itt, ezért BÉKU jogosan csinálta meg a zárt fórumunkat, és ide nem vagyunk hajlandóak bevenni senkit aki nem a törzs csapat tagja és széthúzást csinálna.
Aki mégis továbbadja a drótot azt pedig egyszerűen kizárjuk és kész !!!!

további szép napot mindenkinek

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


Na most aztán fogalmam sincs miről van szó, és ki kivel van :? :? :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Most megint összekapott valaki valakivel?????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


hát akkor ezek szerint én sem tartozom közétek mert nem vettetek föl a zártba és a faceebookra sem :cry: Pedig én úgy érzem senkit sem bántottam, csak lehet nem bírtok :(
magnolia77
Gyöngyös
 
 


magnolia
úgy látom sikerült zártba jönnöd, örülok

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


Savanyú is az a szőlő, ha nem lehet zugolni a továbbiakban.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Magnólia: tudod,akinek nem inge... ;)

Lányok,iszonyú gyerekes dolog ez,ami már megint felütötte a fejét kis fórumunkon...

Szerintem ahhoz,hogy ki milyen anya,vagy milyen anya lesz,senkinek semmi köze!
Emiatt aztán senkinek sincs joga a másikat bírálni!!!!

ez a csapat nem csupán egy fórum,mi barátok vagyunk,és talán újdonságot árulok el ezzel,de rendszeresen találkozunk,és támogatjuk egymást jóban-rosszban!

holmi beszólogatásokkal mindenki csak saját magát járatja le...,és ezzel max. azt éri el,hogy nem élvezkedhet tovább magánügyeink olvasásán,mert folytatjuk a már jól megszokott helyeinken!

Talán feltűnt már minden kíváncsiskodónak,hogy megcsappant az itteni hsz.-ok száma. Ez azért van,mert sok minden nem tartozik másra,csak barátoknak mondja el az ember.


Ezt a "nyalás"-dolgot pedig mindannyiunk nevében kikérem magamnak!
Fogalmatok sincs arról,mi mindenen segítettük át egymást az elmúlt időkben,ez köztünk adok-kapok dolog!

Kölcsönös a törődés is köztünk,és aki normális,kedves módon közelített a csapathoz,befogadtuk,és támogattuk!


Piszkálásra egyik leendő kismamának,már várandósnak,vagy édesanyának sincs szüksége,főleg idegenektől!

Mi sem szólogatunk be másik fórumokon,ezért elvártuk VOLNA,hogy minket is minden külsős békén hagyjon!

Engem nem érdekel,ki mennyire tart sz*r anyának,mert k*rvára semmi köze nincs hozzá senkinek,csak rám és a leendő családomra tartozik!
Biztos attól is az vagyok,hogy a 39. héten számítok a szülés beindulására,mivel 5 hete (!!!!!) vannak fájásaim!

Ja,még valami:
http://www.youtube.com/watch?v=l6DS34Hc2UE
Vendég
 


örülök, kösziiii:)

Zugolvasókat nem szerettem olyanok tudtak róllam és a dolgaimról akikről nem is gondoltam volna :shock: láncolat alakúlt ki, és a harmadik embertől hallottam vissza .
magnolia77
Gyöngyös
 
 


BÉku, hagy a fenébe, már úgyis lejátszott meccs ez itt ..... :wink: :wink: :wink: :wink:
Kispatak meg bebukta, kereshet más helyet ahol mások életén keresztül próbálja pótolni azt ami neki nincs...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Sziasztok !

Én is BMC-s vagyok, igaz hogy nem nagyon írogattam. Most lesz 8 hónapos a kisfiam 8. hó 8-án.
Jó Titeket olvasgatni, sajnálom hogy nem tudom meg kivel mi fog ezek után történni.

Kata
 


Sziasztok!

Zárt fórum? Ezt nem értem, most akkor itt vége?

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Ó, lányok, megjövök a nyaralásból, és csak pislogok, mi történt! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Igaz, én nem vagyok annyira aktív tag, de mindig olvastalak benneteket, és amikor tudtam jöttem. Mindig szurkoltam mindenkinek, és ha kellett én is segítettem. Ha más nem volt, akkor is trécseltünk a dolgokról. Szóval, én élveztem. Nagyon sok jó, hasznos dolgot tudtam meg tőletek, és nem szeretnék kimaradni a zárt topikból sem. Bekerülhetnék?

 


valószínűleg uccsó bejelentkezésem..... itt .-)))))))))))))))))))))

Béku,
igen ősszel van a bmc-s tali.

Mia,
jeee erősebb teszteredmény, Sz jó választás lenne !

Judit,
"hogy nekem egy NŐ csinált kisbabát" - .-))))))))))
uhuval, vizsgálattal kapcsolatos álláspontoddal egyetértek.
hajrá szeptemberi babatali :-)
de érdekes, tényleg nem vizsgáltak nálatok járási reflexet ? hmmmm
meggymagpárna: dm, drogéria, gyógynövény (utóbbi kettő tipp :-)

Rita,
húúú micsoda progik vannak nálatok, tök jó !

Lukácsné,
el sem hiszem, készen vagy a befőzéssel :-)))) hatalmas buksisimi.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


kedves vendégolvasóink,

"remek a taktikátok" de mondjátok meg kit és miért zavart a mi létünk ? .....
engedjétek meg hogy még utoljára elmondjak pár dolgot, idáig csendben maradtam, igaz pár hónappal ezelőtt megkaptam egy szerintem nagyon normális hsz után hogy mit nyavalygok, na aki engem ismer az tudja hogy ez a szó totál nem állja meg a helyét, jeleztem valamit erre a pofimba kaptam egy új belépőtől hogy van képem nyavalyogni, na durr, akkor nagyon nagyon ledöbbentem azon a véleménynyilvánításon.......

nekem nagyon sokat segített a korábbi fórum, igaz amikor lelki és egyéb támogatásra lett volna szükségem akkor nem is tudtam a létezéséről, és mint fórum kimaradt a bmc-s életemből, utána amikor megtörtént a nagy találkozás, jeleztem hogy bocs én már gyerekes vagyok, de igen, hosszú ideig koptattam a bmc folyosóit és M létét is nekik köszönhetem. próbáltam arra törekedni, és ez szerintem sikerült is, hogy ne velem és a gyerekeimmel legyen tele a fórum, és az hogy bántottam másnak a szemét..... hát erre inkább nem mondanék semmit.

pár hónapja megkaptuk a magunkét, szerintem kultiban azt mondtuk hogy oké akkor átmegyünk egy másik fórumra és továbbra is ott vagyunk és engedjük hogy bárki számára nyitott könyv legyen..... bárkit szívesen fogadtunk aki kérdezett, próbáltunk segíteni........ mindenesetre az bárkitől, aki újként megjelenik a fórumon, véleményem szerint, elvárható hogy egy antréval nyisson, és ne az legyen az első hogy véleményt mond......

fórumanya ? mi van ?????? egy remek társaság vagyunk, a fórumon nincs senki aki ne hívhatna fel engem az éjszaka közepén és mennék neki segíteni ha arról van szó.... sokat találkozunk, mindig számíthatunk egymásra......

és nem kell véleményt mondani arról hogy mit kellene csinálni ahelyett hogy a fórumon tespedünk..... szerintem az egyik legjobb példa vagyok :-) megcsináltam a másoddiplomámat, mindjárt államvizsgázok, a gyerekeim kiegyensúlyozottak, milliónyi időt vagyok velük, de persze a fórumra is marad időm, arra is hogy írjak, olvassak.... megmondaná valaki hogy kitől veszem el az időt hajnal 2-6 közötti netezésemmel ?
teszem fentieket úgy hogy nekem 1 napot senki nem segített az elmúlt 2,5 évben......
és mondjuk egy frissen szült anyukának miért ne lehetne a fórum központi helyen az életében amikor a csimota eszik, alszik, nem beszél üzemmódban van ??????

egy másik fórumnak is tagja vagyok, 2009 márciusában csatlakoztam........ egyidősek a gyerekeink, és na puff hihetetlen jó csapat vagyunk, veszekedések (ammegmi ?) nélkül, sőt közös nyaralásokat szervezünk (idén is 5 nap volt), tavasszal, nyáron fórumtalik vannak meg úgy egyébként is összefutunk ééééééés ettől a gyerekeim köszönöm szépen jól vannak, a kapcsolatunk rendben van, és imádom hogy a barátosnéimmal és a családjukkal, férjeikkel vagyunk egymásnak.
lehet irigykedni :-)))))))))))))))))))))))

éééés honnan ezek a fikciók hogy mi össze fogunk kapni ? min ???????????????????? REMEK CSAPAT VAGYUNK, és immáron zugmentesen

bizonyára megkapom én is most, hát hajrá jöhet a sár meg a dobálás...........

viszlát babanet.....

jaaa a nyalásról jut eszembe :lol: szerintem letámadom a hűttét egy finimini jégkrémért... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Egy dolgot írnék csak,ami kicsit böki a csőrömet... :(

Nekem innen valódi barátaim lettek,és azt hiszem rám is bármikor bárki számíthat,és számíthatott,segítettem amiben csak tudtam.
Attól még,hogy különbözőek vagyunk,lehetünk barátok,SŐT! Épp ettől jó egy ilyen társaság,hogy ennyiféle egyéniség színesíti,mégis egy a gondolatunk,a célunk!


Hogy nem lehet fórumon barátságot kötni?

A férjemet 7 évvel ezelőtt egy fórumon ismertem meg... Azóta is a legeslegjobb barátom,szövetségesem,TÁRSAM!
Ezen azért elgondolkoznék egyesek helyében... Nem pocskondiázni kell, mindenki figyeljen a saját dolgára!

irigykedni meg lehet,mert van mire! Mi,akik itt írtunk,mindannyian megküzdöttünk a boldogságunkért,sokan még küzdenek,de teljes vállszélességgel támogatjuk Őket is,ezek a gerjesztett félreértések ebben nem akadályoznak meg minket,minden csapással erősebb a csapatunk,és elég nagy létszámmal vagyunk jelen benne!

először próbáljátok megismerni az embereket,utána alkossatok véleményt! rengeteg dologról nem tudtok,és nem is fogtok,mert közöttünk működik a telefon,email is,nem kötünk mindent egy zuggal teli fórum orrára....
Vendég
 


Én is jó barátokat szereztem itt, pláne mikor kiderült egy pár topiktársról hogy a szomszédban lakik a mai napig jó velük együtt sétálni és babázni. Nagyon fogom sajnálni, ha már nem fogunk tudni naponta találkozni. Barbusnak is nagyon fognak hiányozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.07.29 11:54-kor.



 
 


Sziasztok!
Ha bevesztek,írjátok meg hogyan kell menni tovább.
Nekem ez a csapat sokat segített és remélem még fog is,nagyon sok mindent nem tudtam volna átvészelni nélkületek!
nem kell bántani egymást,mert nekünk inkább támogatásra van szükségünk.
Bár inkább a régi bmc-s fórumba tartozom nemsokára,azért jó tudni kivel mi van és néha majd írok mindkét helyre.
ha így jó értesítsetek légyszi!
puszi mindenkinek!
Hajrá Béku Szorítok! :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tudom hogy azért még ti is benéztek ahogy én is, ezért írnék pár sort. Nem pocskondiázok senkit sem, de nagyon szépen kérnélek hogy ti sem tegyétek. Sokan vagyunk zugosok és nem azért mert nem akarunk véleményt írni és azért sem mert kíváncsiak vagyunk a magán életetekre. Én pl azért nem írok mert ti össze nőttetek mint egy család, jó barátok vagytok és megvan a magatok stílusa. Ha nyitottak voltatok akkor az elkerülhetetlen hogy valaki olvassa illetve néha be-be csusszanjon egy-egy vélemény. Nálatok nem is az szokott megsértődni akit érint a sérelem hanem mindig egy másik bizonyos személy. Tudom, ehhez sincs közöm, de valamennyire hasonlítok rátok, én is véleményt alkotok és addig míg egy fórum nyílt addig meg is tehetem. Most majd jöhetnek a privik.
Nekem még azzal a bizonyos egyetlen személlyel sincs bajom, van egy fajta természete, de ez magán ügye, vannak akik így szeretik. Tehát, ne általánosítsatok mert szerintem akik zugban olvastak titeket azok szerettek is benneteket.
Kubu drága, sajnálom hogy ilyen levelet kaptál. Szerintem ezeket a leveleket hagyhatnád figyelmen kívül. Tudom, nem egyszerű, de próbáld meg. Én figyeltem mennyi energiával rendelkezel, irigyellek is emiatt. Nekem soha nem is volt és nem is lesz ennyi enerdzsim.
Béku, nagyon szorítok hogy mihamarabb kibújjon Majácska és könnyű gyors szülést kívánok. Nagyon sajnálom hogy nem láthatok róla legalább egy fotót.
Többieknek most nem írok egyenként, de akik babáznak azoknak egészséges fejlődést kívánok, akik kismamák azoknak könnyű hónapokat és könnyű gyors szülést kívánok és természetesen akik akcióznak minél hamarabbi megtapadást kívánok.
Ölelek mindenkit, természetesen.

Zsuzsa

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon sajnálom hogy ez a topik is így ér véget. Én is zugban olvaslak Titeket, de soha egyetlen egyszer szem jutott eszembe hogy bárkinek is beszóljak!
Nekem személy szerint nagyon sokat segítettetek amikor 4 sikertelen lombik után a földről kellett felállni.
Tényleg nagyon jó volt Titeket olvasni, mindenkinek a legjobbakat kívánom! Így ismeretlenül is hiányozni fog ez a jó kis csapat!

Muc
muc
 
 


Már csak ide tudok írni. Szóval kiléptem a fb-os csoportból is. Aki szeretné a kapcsolatát törölni felém, az tegye meg. Én senkit nem fogok törölni, mert még mindig szeretek mindenkit, de a tegnapiak miatt nem maradhattam. Majd ha újra úgy érzitek, hogy közétek tartozom, akkor küldjetek egy meghívót és veletek leszek újra. De én csak azokkal a feltételekkel vállalom ezt a dolgot, amihez most is tartottam magam. Sziasztok és minden jót.

ui. A másikon osztom az észt és itt is megtalál priviben aki szeretne. Email címem, blogunk az aláírásomban.



 
 


Na..... ez fasza.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vicky a legrégebbi a csapatban, és ő a legemberibb és ő az egyetlen aki soha senkit nem szekált és soha senkit nem beszélt ki...... mindenkit megértett.........
Nem tudom igazából mi történt, de most látom igazán milyen klassz kis csapat vagytok. Büszkék lehettek magatokra csajok, meg is érdemlitek egymást. :roll: :?

Zsuzsa

Kép
 


Ne bántsd őket, légyszi, volt okom rá hogy kilépjek és magamtól döntöttem így. Ha majd hinni tudnak nekem/bennem, akkor megtalálnak újra. Azért a szavaid nagyon jól esnek, köszönöm szépen. Megyek a másikba, megnézem mi újság.



 
 


Sziasztok!

Magnólia azért írhatnál mi volt a szívhang kukucskán!
Nagyon kíváncsi vagyok!

Szép napot!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


azért mielőtt ócsárolva lenne ez a CSAPAT talán érdemes lenne elolvasni Vicky blogját mert ugye itt nem ugyanaz lett leírva, szóval beidézném szó szerint:

"Tudom, hogy ez a Barbus blogja, de most megint az én sérelmeim jönnek. Vérzik a szívem a barátaimért, de remélem egyszer még megbocsájtják a félrelépésemet és újra a csapat tagja lehetek. Minden jót csajok!"


talán ha figyelmesen elolvassuk akkor leírja hogy félrelépés történt a részéről..... szóval nem mi vagyunk a genya társaság és nem minket kell minősíteni, nehogy már ő legyen a mártírnak kikiáltva jó????
bocsánat de ez kikívánkozott belőlem az igazság kedvéért, én nem utálom és nem fogom utálni, csak pár embernek megrendült benne a bizalma, és önként lépett ki mindenhonnan senki nem küldte el.
a tisztánlátás végett, önként ment el.

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


Gigantikus problémák. Még jó, hogy van miről témázni napokig. Ennyire komolyan már ne vegyük magunkat 8)
Vendég
 


lovely jó ez a napszemüveges csávó, :lol: :lol: :lol: :lol: , tiszta olyan, mint egy kémtörténet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Köszi, tök úgy néz ki mint a férjuram. Napszemi, kerek fej, letolt séró :lol:
Vendég
 


lovely79 írta:Köszi, tök úgy néz ki mint a férjuram. Napszemi, kerek fej, letolt séró :lol:


Ez nagyon jóóóó!!! Kellett már ide egy ilyen szöveg :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa

Kép
 


Ez tényleg jó volt! :D



 
 


Sziasztok!
Azért jöttem ide mert kaptam 1 fúri levelet ott!
Régóta nem követtem itt az eseményeket csak a facén figyeltem a dolgokat, embereket, babákat, eseményeket.

Sajna még nem sikerült túllépnem azon, hogy petesejtdonor nélkül nem lehet babánk, már elkezdődött ezen a nyáron a menopauza kezdeti tünetei . :( ezért is nem jöttem ide már 1 jó ideje .
Elötte is néha zugban,csak hogy nyomon kövessem a kedvenc tagokat és csak azért zugoztam mert nem birtam hozzá szólni a spontánkodás és a 16 éves fiam mellett .

Köszönöm a biztató szavakat aminek köszönhetően nem roppantam össze és amit CSAK a csajoknak köszönhetek.
További kellemes zárt forumozást kívánok!

Kérlek benneteket Béka ha meg van Majácska irj pár sort a facéra és Eszternek ha szuri után össze jön irjon 1 pár sort Ő is a facéra nekem hogy végre végre!

Igérem ha a 2013-as jóslás beválik mindenkit értesítek aki ott bejelölt!

További kellemes hétvégét és babázást, esemény nélküli terhességet, sikeres akciózást ,fogantatást kívánok mindenkinek


Bucsuzom mindenkitől Puszi mindenkinek!
Üdv.: evolet

evolet
Szolnok
 
 


Reggeli sms-sem Eszter Barátnőmnek :-) akit ennek a fórumnak köszönhetek....

mi lett a fórumon ? pedig épp írni sztem volna.

nem olvastam el az egészet mert már a negyede is elszomorított.
sajnálom h valaki valakik miatt mindig feszültség van. hozzáteszem mégegyszer nem tudom ki vagy kik miatt de egy biztos ez nem ezért jött létre, és akik ide járnak olvasni nem erre kiváncsiak hanem arra hogy van Majácska a pocakban :-) Eszter hogy halad és még sorolhatnám.

Igaz nem ismerlek Benneteket, de elszorúlt a szívem hogy ezeket a sorokat kellett olvasnom, és el is ment a kedvem hogy megírjam mi történt velünk a hétvégén.

minden jót Nektek és... ami a LEGFONTOSABB

.:Szeressük egymást gyerekek,
A szív a legszebb kincs.
Ennél szebb szó, hogy szeretet a
A nagyvilágon nincs.
Az élet úgyis tovaszáll,
A sír magába zár.
Szeressük egymást gyerekek,
Hisz minden percért kár!

Üdv!
Andi
 


Sziasztok!

Én is egy "zugos" vagyok...DE! Én nagyon nagyon sokat köszönhetek ennek a CSAPATnak!!! Nélkületek nem jutottam volna el az intézménybe.
Személy szerint nagyon jól esett, amikor eltűntem(pedig sokat nem jártam itt írásügyileg), akkor is megkeresett priviben a TÁBLI gondozója hogy mi újság Velem,Velünk.

Akárki akár mit mond, Ti egy fantasztikusan jó csapat vagytok, hihetetlen személyiségekkel!!!
A "szövegetek", stílusotok valami fenomenális!!!
Imádtalak olvasni Benneteket, szinte napi programom volt, hogy követtem kivel mi történik, kinek éppen miért kell szorítani! Nagyon sok erőt adtatok nekem...
Jókat derültem Andi írásain, mert hihetetlen jól fogalmaz; tetsz a stílus!!!! De, szerettem olvasni Kubu történeteit is hurrikán Marciról és Lizacicaáról is, Eszter gigantikus erejéről és kitartásáról,csak hogy 1-2 nevet említsek! De kivétel nélkül nagyon bírtalak Benneteket!!!

Veletek örültem és sírtam!!!!mégha csak zugban is tettem, bár tudtam hogy BÁRMIKOR BÁRMIBEN a segítségemre vagytok, mégsem volt merszem írni...!
El sem hiszitek mennyire vártam mindig hogy olvasni tudjam, ki hoz megint pozitív tesztet, kinek mikor indul a mandula, mik történnek a babákkal, mamákkal,gyerekekkel...Nagyon sok ismerettel lettem gazdagabb, amit ezúton is köszönök Nektek!!!!

Sajnálom, hogy a továbbiakban nem lehetek már részese örömötöknek, bánatotoknak, izgalmatoknak!!!Vérzik a szívem...

Maradok őszinte csodálótok!!!

Végül kérlek fogadjátok szeretettel az alábbi kedvencemet: (sztem hozzáfűzni nem kell semmit!)

http://www.youtube.com/watch?v=SMOh0cwQsqE



Üdv: Hajni

hajni...
Budaörs
 
 


hajni
én mindannyiunk nevében örülök hogy erőt adhattunk neked, bár megegyeztünk hogy nem reagálunk már ide, de én nem tudok elmenni mellette hogy írjak neked.
sok sikert és kitartást neked is és persze gyönyörű babát/kat kívánok neked.
örülök hogy segíthetett ez a csapat neked.

ha bármiben segíthetünk priviben megtalálsz mindenkit.

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


hajni: Persze, mi is segítünk bármiben amiben csak kell, hiszen ezért is vagyunk itt. Bárkit megtalálsz, ha segítség, tanács, vagy csak hallgatóság kellene. Gyere nyugodtan bármikor. Látom, te is kitartó metszedő vagy, segített eddig valamit? Mesélj magadról, ha van kedved és időd.



 
 


Sziasztok!

Új vagyok erre.Remélem nem zavarok.Ha mégis ,szóljatok.A BMC-be járok,és mivel ez lesz az első lombikom,szívesen fogadok tanácsokat.
nicky1983
Nagyút
 
 


Szia Nicky,

üdv itt :)
és kihez jársz BMC-ben?
 
 


és most?
 
 


újabb próba

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek június 21-én kezdtem el szedni a clostit 5 napon keresztül.Július 2-án voltam UH és sajna nem volt peteérésen.Most 20-án kellett volna megjönnie mai napig semmi.Járt már valaki így a gyógyszertől?Köszönöm előre a válaszokat.Sziasztok.
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok

Érdeklődnék milyen véleménnyel vagytok a Budai Meddőségi Centrumról?
A vizsgálatokról és az orvosokról?

Várom segítségeteket
Előre is köszi
Üdv Kingicsek
kingicsek
Kecskemét
 
 


Sziasztok! Budapesti pár vagyunk, akik petesejt donort keresünk. Ha szívesen megismerkednél velünk, kérlek, írj a hianyzikababa@gmail.com email címre. Ott leírjuk szívesen, mivel jár az egész. Bernadett
berni13
Budapest I. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron