Új privát üzeneted érkezett!

A segítségeteket szeretném kérni. A Margit kórházban keresnék egy jó, megbízható orvost, aki vállal szülést és terhesgondozást is.
Olyan orvost keresek, aki nem küld el, ha valami problémám van, hanem felismeri és tud kezelni is. A kórház oldaláról a Sztanyik és a Pálffy doktort "néztem ki", illetve még a Sárvávi is szimpatikusnak tűnik. Róluk szeretnék további információkat kapni. Örömmel venném, ha megírnátok tapasztalataitokat, véleményeiteket az orvosokkal kapcsolatban.
Most a 8. héten járok és a jelenlegi dokim nem vállal szülést, így új orvost kell keresnem. Némi előzmény: decemberben endometriózissal műtötték és most végre sikerült a babóca, így nagyon fontos, hogy megbízható és szakmailag profi orvoshoz kerüljek, hogy semmi gond ne legyen.
Örülnék, ha tudnátok segíteni a választásban.
Előre is köszi mindenkinek!
 
 


Szia Liviap!

Én ugyan az általad említett orvosokat nem ismerem, viszont nagyon szívesen ajánlom Neked Dr. Burik Zoltánt. Rendkívül alapos, megbízható és szakmailag is elöl jár fiatal kora ellenére!!
Én Nála Szültem 3. gyermekemet, teljes mértékben megvoltam elégedve Vele. S, ha megengeded, megemlíteném Sámson Kati szülésznő nevét is. Nagyon jó párost alkotnak!

Sok sikert !
Boldog babavárást!


Köszi szépen a tippet, Burik nevét nem láttam a Margitos orvosok között. Neki hol van rendelése?
 
 

 
 

A kórház "B" épületében van a terhesgondozása. Hétfőnként 11 órától. A nőgyógyászati rendelés pedig a Vörösvári úti Sztk-ban péntekenként 14 órától.
Ha komolyan érdekel, megadhatom a telefonszámát is.

http://www.margit-szuleszet.hu/szulesze ... saink.html

Ezen a honlapon megnézheted Őt.


Köszi szépen az infót róla. Elég fiatalnak tűnik. Milyen a tapasztalata? Nem vagyok egy egyszerű eset (endometriózisom volt + magas prolaktin), így most tapasztalt orvost keresek, aki bármi gond esetén tud tanácsot adni, ill. jól kezelni. Ő ilyen?
 
 


Én egy 35 feletti anyuka vagyok, minden eredményem jó volt, mégis elküldött genetikára a Baross utcába, konzíliumot hívott össze a rossz szemem miatt és belgyógyász segítségét kérte a magas pulzusom végett. Amúgy minden rendben volt.
A szülésért sem kért semmit (kapott).
Szerintem egy fiatal doki sokkal alaposabb, mint egy idősebb, aki esetleg rutinból végzi a munkáját. Burik doki, ha valamiben bizonytalan, akkor utánanéz vagy kérdez.
Amúgy, úgy gondolom egy találkozást illetve beszélgetést megér.
Nem kerül semmibe!


Hát akkor ez szuper, nem gondoltam volna. Köszi szépen a sok információt és a jótanácsot.
Üdv. Livi
 
 


Én Pálffy Dr-nél szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve. Már azt is bánom, hogy nem itt szültem előtte. Toxémiával kezelt és nagy volt a súlyom is, nagyon korrekt és rendes dr-t ismertem meg benne. Végűl sajnos meg kellett császároznia amitől nagyon féltek az orvosok de minden jól sikerűlt, amit neki köszönhetek és a sok vizsgálatnak amit előírt. Pénzt sem kért sosem!! Azóta is hozzá járok. Sárvári dr-hoz is volt szerencsém ő is nagyon rendes bármelyiket választod, tapasztaltak, Burik dr is. Tulajdonképpen sokat feküdtem a kórházban és elmondhatom, hogy tapasztalt orvosok vannak a Margitban.
 
 


Szia Livi!

Kérlek jelentkezz, ha sikerült valamelyik dokibácsi mellett dönteni!
Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre!

Addig is drukkolok, hogy minden rendben menjen!

Üdv. Vilcsi


Sziasztok!
Végül Sztanyik már nem fogad új beteget, viszont Pálffy még tudott fogadni, így hozzá mentem.
Rettentő fura egy ember, viszont mindent ugyanúgy elmondott + alaposan megvizsgált és az endó tekintetében is otthon van. Hétfőn megyek hozzá ismét a Margitba UH-ra, azt mondta, hogy ő ott végez terhesgondozást, így nem kell a magánba járnom.
Remélem most már kissé bőbeszédűbb lesz, mert hát igencsak szűkszavúnak tűnt első körben.
Majd meglátom. Ha nagyon nem leszek vele megelégedve, akkor megyek Burikhoz, ezt most már eldöntöttem, csak hát kérdés, hogy ilyenkor még átveszik-e az embert.
Üdv. nektek, majd még jelentkezem.
 
 


Szia!

Pálffynak sajnos ilyen a stílusa, ezt már többen mondták, de szakmailag meg mindenki dícséri (bár a Margitban ezt szerencsére mindenkiről el lehet mondani)

Bár nem nála szültem, de Burik Zoltánt én is tudom neked ajánlani, szobatársam szült nála, illetve más ismerősöm is és nagyon szerették, alapos, kedves.

Én Ruzsványszky Istvánnál szültem és fogok most is, őt is tudom neked ajánlani, nagyon alapos, odafigyel, nem ijesztget fölöslegesen , de nem is bagatelizálja el, ha gond van.
 


Köszi a tippet. Az a helyzet, hogy Pálffy-val volt egy futó találkozásom, ugyanis meg kellett csinálni a 12. heti vizsgálatot. Igaz, hogy elintézte, hogy az ultrahangos dokinéni megnézzen, de ezen kívül sem beszélni nem tudtam vele, sem egy kérdést nem lehetett feltenni, mert rohant tovább, így azt sem tudom mikor kell ismét mennem vagy most mit csináljak. Számomra fura ez a stílus. Szakmailag biztos profi, de nem hinném, hogy így kellene intézni a terhesgondozást. Gyakorlatilag az orvostól semmit sem tudok meg....
Burik péntekenként rendel a vörösvári úti sztk-ban, ez a rendelés hogyan zajlik? Időpontot kell kérni vagy érkezési sorrendben és nagyon sokan vannak nála? Ezt főként attól kérdezem, akinek ő volt az orvosa.
 
 


Kedves Liviap!

Mivel már a pocakban lakó van, ne a Vörösvári útra menj a Burik dokihoz, hanem a terhesgondozásra a Margitba. Minden héten hétfőn 11-től rendel a "B" épületben. Bejelentkezni nem kell, pénzt nem kér. A terhesgondozáson az éppen aktuális dolgokat elmondja, feleslegesen nem vizsgál, csak ha panaszod van. Én Nála szültem a 3. lányomat. Nagyon megvoltam elégedve Vele!!!!![/quote][/url]


Lanyok!

Aki Sztanyik Dr-rol irna tobbet (mennyire valaszol a kerdesekre, elerheto-e, ha gond van hirtelen; mi van, ha az embernek pont karacsony-szilveszterkor kell szulnie, milyen csaszarban, stb) - azert nagyon halas lennek.

Akar priviben is.

Kosz!!
 


szia zsebibabak,
nemrég szültem már a második gyerkőcöt Sztanyik Dr-nál.A karácsony szilveszter témához nem tudok hozzászólni, hétvége volt az első babó, végig ott volt.A kérdésekre válaszol, én biztonságban éreztem magam mellette, emberségből pedig jeles vagy inkább kitűnő.Ha kérdésem volt telefonon elérhető volt, behívott megvizsgált, szóval minden OK volt.Nagyon ritka szerintem az, ha valaki ilyen lelkiismeretes.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron