Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A Dél pestiben fogok szülni dr. Kollár Zoltánnál. Szeretném ha valaki leírná a véleményét róla, esetleg (priviben) a tarifáit.
Előre is köszönöm!
Jó babvárást illetve babázást!
 
 


Sziasztok!

A tanácsotokra lenne szükségem. Kb. 4 hetes terhes lehetek, még orvosnál nem jártam, amikor bent jártam, a nővérke a pultnál azt mondta, várjak még egy picit, míg orvoshoz megyek. Mivel első babáról van szó, nem igazán tudom, hogy tényleg ennyit kell-e várni, mindenesetre kissé furcsálltam. Ti mikor mentetek orvoshoz?
A Szent Imrében gondolkodom, de nem ismerek ott senkit, örülnék, ha tudnátok segíteni, kit válasszak, ki vállal egyáltalán (a nővérke azt mondta, hogy csak úgy vállalnak, ha valaki ajánl...). Van olyan orvos, aki nem csak magánrendelésre hív, hanem SZTK is fogad? Nekem az előnyösebb lenne...
A másik, hogy bementem a Bártfai u. felől a szakambulanciára a II. emeletre, de nem találtam ott nőgyógyászatot, sőt ottani orvosok sem tudták, hogy ott lenne, ők is csak a tábláról látták, hogy itt kéne legyen. Hol találom?

Várom nagyon a válaszotokat!

Rini81
 
 


@patyoma: Nagyon jó orvos, csak ajánlani tudom. Nincs "tarifája", a kismamára bízza hogy mennyire elégedett. Azzal számolni kell, hogy ha időpontra is mész hozzá, legalább 1-2 óra várakozás lesz alkalmanként.

Látom, hogy már rég nem aktuális a kérdés, de másnak még hasznos lehet a válasz Vigyor
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron