Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Van itt valaki olyan aki székesfehérváron szült mostanában? Én szept. 27re vagyok kiírva és tapasztalatokat várnék. Köszi

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 


Szia,

Én nem sokára fogok, ha van időd kivárni, utána beszámolok :-)
Van fogadott orvosod?

szép babavárást!

Üdv,

Chii
 
 


Szia! Van orvosom: Schwarzinger Zsolthoz járok. Neked van orvosod? Voltál esetleg szülőszoba látogatáson is? Majd irj. Köszi

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 

 
 

Szia!

Nekem nincs választott orvosom, épp ezért is kérdeztem, hogy neked van-e, mert most már erről is sokat tudnék mesélni :-S
A te dokidat sajnos pont nem ismerem, úgy tudom, ő a nővédelmiben rendel, én meg oda nem járok, mert vidéki vagyok.
Ja, látom Te is...
Szülőszoba látogatáson "hivatalosan" nem voltam, amúgy megjártam már :)
2 éve szült Fváron a Tesóm, és én voltam bent vele a szülésnél. Már akkor is eléggé tetszett, barátságos volt, de állítólag épp azután voltak változások.
A múlt héten csinált a Picikém egy kis vaklármát, a maga kis örökmozgó mivoltával egy álló napig nem volt hajlandó megmozdulni. Szundított egyet a Lelkem :-D
Na akkor bementünk, és egyből betoltak egy szülőszobára CTG-re, és hát tényleg nagyon szép!
Persze így én nem láttam az összes szobát, (úgy tudom, 4 van) csak egyet, de az nagyon helyes volt. Szépek a bútorok nagyon, rózsíszín a fal, vannak képek, vajúdólabda, meg egy nagy műbőr bevonatú matrac a földön. Nem tudom, azt vajúdáshoz szánták-e, vagy Apunak, ha már kipurcant, de a méreteit elnézve akár együtt is fetrenghettek ott a nehéz időkben...
Szóval összességében nagyon szép és megnyugtató a hely, kivéve talán a szülőágy feletti irtó nagy lámpa, amiről lerí, hogy orvosi cucc, na de hát nem lehet mindent kispórolni onnan...

No, egyelőre ennyi, ha bármi kérdésed va, tedd fel bátran, már nagyon kiokosodtam :-)

Szép napot!
 
 


Szia. Köszi a választ. Te mennyi idős kismama vagy? Mikor fogsz szülni?

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 


Szia,

A 37-ben vagyok, és tulajdonképpen bármikor lehet :)
De hivatalosan ápr. 10-én.
 
 


Szia Chii.


Mi újság van veletek? Hogy vagytok? Egyben vagytok még?
Már nemsokára a karodban tarthatod a picikédet. Majd írj ha már van híred és kedved.

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron