Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hat ahogy irtam nol, csak olyan csiga tempoban....
Mnyh.:7mm
Bal oldalon dominans tuszo:12mm
Jobb oldalon dominans tuszo: 17mm
Most a tuszo meretek nem szamitanak, de hat ez azt is jelenti, hogy stimu nelkul meg ekkorak sem....na ebbol meg aztan hogy legyen baba?
Penteken ujra UH, ott mar tudnak majd tobbet mondani az estleges beultetes datumarol.

Puszi
 


Sziasztok :D
Gratulálok Katapetra ezek nagyon szép tűszők, pláne a 17mm-es :wink:

Nekem is volt még 2 hete 1-1 jobb és bal oldalon...

nem nem gondoltunk rá...őt is csak etetni kell, beteg is lesz, stb..vagyis ugyan ott vagyok mint a sajáttal..ráadásul évekbe telik még a bürokrácia eldönti alkalmasak vagyunk e rá vagy sem...ki tudja mi lesz évek múlva..azt se tudom holnap mi lesz...

kövezzetek meg, de ennyire nem vagyok elhivatott a kérdésben
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Menci Drága! dehogy bántalak, én legalább is NEM! Mindenkinek magának kell élnie a saját életét, én nem élhetem senki helyett. Ti tudjátok, mi a helyes lépés,döntés. Kivánom, hogy megtaláljátok a teljes boldogságot! Sok puszi!

A tüszőim lehet, hogy szépek, csak most nem játszanak, hacsak nem spontán lesz valami, bár arra nagyon kicsi az esély.
Pénteken újra UH! meglátjuk mit mondanak.... :roll:

Jó éjt!
 

 
 

Katapetra,
valahol azt olvastam, a 7 mm is jó. Vagy most a visszaültetésnél ennél több kell? A tüszők szerintem is jók, valszeg arról van szó, hogy nem középidőben lesz a pé-d. Nekem is kb. a 18. nap körül van.

Mencike,
teljesen megértelek, minden horrorsokba kerül, és ez csak rosszabb lesz... :(

Holnap elutazom pár napra, most lesz a 10. évfordulónk. Fürdős helyre megyünk, remélem, nem szedek össze semmit... :S

Kép
 
 


Judit!

Tiszta szivből gratulálok házassági évfordulótok alkalmából!
Kép

Töltsétek nagyon kellemesen ezt a pár napot, pihenjetek, és ne foglalkozzatok semmivel, csak egymással :wink:

A peteéréssel kapcsolatban, nekem is 18. körül szokott peteérésem lenni, ez pedig hétfőn lesz. :roll:

Sok puszi, jó utat!
 


Jaj, Kakapetra de aranyos vagy! Köszönöm! :)

Kívánom, hogy végre (a hét végére-következő elejére) szépséges mnyh-t lássatok az uh-n és jöhessenek a fagyibabák!!!

Nekem ma megjött úgy tűnik, szóval 2 hét múlva meglehet a műtét, aztán még egy pár hétig - talán az idén végig, de legalábbis kb. karácsonyig szüneteltetjük a gyerekdolgot.

Kép
 
 


Ma megtörtént a beülti, mind a kettő gyönyörűen felébredt...az egyik már blasztocita állapotban van....mostantól 2 hét várakozás, és reméljük a legjobbakat!

Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szorítok, hogy megtapadjanak!!! Pihenj sokat!

Kép
 
 


Szia Judit!

Köszönöm, a baj, hogy a múltkori lombikhoz képest, alig van tünetem...igy nem is tudom.....

Milyen volt a wellnes? Jól éreztétek magatokat? Akkor 16-án műtét?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia Katapetra! :)

Wellness szuper volt, vicces volt pl. köntösben ebédelni két pancsizás között. Műtét tegnap megvolt, a héten pihenek, nehogy vérezni kezdjek.

Szerintem ne aggódj, hogy nincsenek tüneteid - nekem mindkét terhesség más volt ebből a szempontból, a másodiknál a cicifájás csak az 5., a hányinger csak a 7. héten jött. Jövő szerdán teszt?

Kép
 
 


Kértem a dokinktól, írja össze, milyen hormonokat nézessek, mert kicsit hosszabban vérzek a sövényműtét óta, mint ahogy normális lenne. Szóval mehetek becserkészni egy tb-s orvost beutalók miatt. Gondolom, a háziorvos nem ír fel ilyesmit.

Kép
 
 


Jó pihenést, gyors felépülést kivánok! Köszönöm a biztatást....
ma vagyok a NEMKELLMEGJÖNNIE napon, az az a 28. c. napon.
De az utóbbi években nagyon ritkán volt pontos a mesim, általában 30-34. napon köszöntött be....jó lenne, ha most elkerülne :)
Hány naposak lettek a vérzéseid?
Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Akkor ma nem jön meg és a következő 8 hónapban + 6 kb. hétben sem, OK? ;)

Nekem úgy lett, hogy kb. 5-7 napig jön vér, de nem az igazi, majd ezt követően kb. 4 nap alatt teljesen normálisan megindul és lezajlik. Azt szeretném kideríteni, ez mitől van és hogyan rendezhető. De már abban is elbizonytalanodtam, hogy melyik is az 1. ciklusnap - merthogy ugye a hormonkat megfelelő napokon kellene nézetnem. Tegnap az orvosunk azt mondta, amit az első napoknak gondoltam (vérezgetés), azok még az előző ciklus utolsó napjai.

Kép
 
 


Judit: ??????hűha, ez most igencsak komoly fejtörést okoz, ami irtál....
hogy az a 4-5 nap vérezgetés, még az előző ciklus vége????
Ilyenről még nem hallottam.....
Mert ugye mindig azt mondják, hogy az az első ciklusnapod, amikor a mesid egyértelműen piros! De nálad akkor ez nagyon nem igy van.....
Megértem az aggodalmad! :?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Na igen, én is ezt gondoltam. Erre tegnap összezavart az orvos. :( Azt hittem, lehet ciklus végén mondjuk barnázás akár 1 hétig is, de nálam egyértelműen vérzés, vérezgetés van. Lehet, hogy a kettő ugyanaz, csak nálam erősebb vagy jobban hiányzik valami, pl. progeszteron? Tavaly ilyenkor volt 2 havi hormonvizsgálatom, még uh-ra is kellett járnom 2 naponta, hogy mkor van tüszőrepedés, és minden rendben volt. Gndolom a sövényműtét után szedett hormonok borítottak meg...

Kép
 
 


Katapetra,

jelentkezz, hogy mik a hírek!!! Szorítok nagyon! :)

Kép
 
 


Juditom: nem sikerült :cry: elég jól fogadtam a hirt, de ma kibuktam.....nagyon nehéz volt a mai nap...gyújtottam két kis gyertyát :cry:

remélem te jobban vagy....irj magadról!
Puszi
 


Jaj, szegénykém! Adj egy kis időt magadnak, amiben elengeded őket, aztán próbálj más felé fordulni. A gyertyagyújtás segít elmélyülni, aztán nekem az jött be a lezárásban és hogy jobban legyek, hogy arra gondoltam, legalább csak egy olyan nap legyen, amikor nem jutnak eszembe a babák. Aztán vagy közben persze új tervet kell építeni.

Voltam ma beutalókért a hormonvzsigálathoz. 8:30ra volt időpontom, ehhez képest még a 9:00es is előttem ment be. Majd' agyvérzést kaptam, mert közben meg dolgoznom kellett volna. A betegirányításon hibáztak... Ja, és közben meg a legdurvább az volt, hogy egy idős bácsinak is a nőgyógyászatra adtak sorszámot...

Kép
 
 


Szia!

Uh....ez kellemetlen....
Mikorra lesz eredmény?

Ma már jobban vagyok, most itt a karácsonyra való készülődés, ill. jövőre vállalok részmunkaidős állást. Ez lefogja kötni egy kicsit a napjaimat...eltereli a gondolatokat.

Szép estét kivánok!és köszönöm a drukkokat....
 


Még csak beutalókért votam, de mivel nem tudom, hogy melyik a ciklusom első napja, egyelőre azt sem tudom, mikor menjek vérvételre. :D

Jó, hogy sikerült lefoglalni magad, a gondolataidat! A karácsonyi készülődés, tervezgetés még egészen rossz helyzetekben is kicsit fel tudja dobni az embert. Orvosunk egyébként mit tanácsol?

Kép
 
 


Szia!

Orvosunk azt mondta, hogy szerinte a peteérésemmel van a gond.. :roll:
a Puregon adagomat fogja megemelni, viszont mindenképpen fogok kérni újabb laborvizsgálati beutalókat.
Szeretném ha ez is biztosan rendben lenne az indulás előtt.Az indulás ideje harctéma nálunk, én indulnék már januárban, a férjem pedig nyugtatgat, hogy inkább legyen rendben az IR-em, és fogyjak, ill. hogy kezdjek már el mással is foglalkozni az életben. Egyébbként részben igazat adok neki, részben nem: ketyeg az a frány biológiai óra :(

Most akkor mi lesz a vérvételeddel?
 


Tényleg nagy dilemma, amit írsz - nem is tudom, hogy döntenék. Vagy hát lehet, hogy onnan próbálnék indulni, lehet-e rossz hatással az újabb kísérletre a magas IR vagy sem. Ha biztosan vagy nagy valószínűséggel lehet, várnék, ameddig valamennyire rendeződik. (Úgy tudom, lehet, de közben meg szerintem sokan nem is tudják, hogy IR-esek és simán kihordják a babát.) Egyébként nézettél mostanában inzulinszintet? Mennyi lett legutóbb?
A férjednek annyiban igaza van, hogy kell találni dolgokat, amik lekötnek - csak egyszer vagyunk x vagy y évesek, nem szabad egy témára feltennünk ezt az időt. DE közben ez nem jelenti azt, hogy fel kellene adnunk vagy elfelejtenünk a babával kapcsolatos tervünket.

Ne tudom, mi lesz a vérvételemmel. :( Azt hiszem, kb. vasárnap vagy hétfőn lehetett pé.-m - már ha jók a megérzéseim, szóval talán ha pénteken mennék progit nézetni, kb. jó lehetne.

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy mennyibe kerül egy lombik a Róbertben?ICSI-s ha valakinek volt már ilyen.A gyógyszereket nem számolnám bele,csak magát a kezelést,tényleg kijön cakk-pakk 370-ből,ahogy a honlapon írják?

Előre is köszi a választ!
Vendég
 


Szia mmzsó!

Nekem volt egy 2 ICSI-s stimum, és valóban a teljes stimu gyógyszerek nélkül kb. 350-400 e. között van+ gyógyszerek.
Fagyasztással, konzi dijjal, spermavizsgálattal, és gyógyszerekkel együtt 550 volt, de ebben MINDEN benne volt!

Sok sikert!
Kata
 


Hogy vagy Katapetra?
Próbálok bejelentkezni csodatévő dokinkhoz kontrollra.

Kép
 
 


Köszi szépen az infót,Kata!

Neked is minden jót kívánok!

Zsó
Vendég
 


Szia Judit!

Köszönöm jól vagyok, a gyerekprojektet most félre tettem, és elinditok egy vállalkozást:) Ez most minden időmet kitölti, fórumozni is ritkán érek rá.

Hogy, hogy próbálkozol? nem veszik fel a telefont? vagy a lelki erőt gyűjtöd?
Most kell visszamenni kontrollra? Hogy vagy?

Szép Estét!
Kata
 


Szia Katapetra!

Örülök, hogy találtál célt! Én is épp ilyesmin dolgozom egyébként... találni olyasmit, ami érdekel, amit magamnak csinálok és amiből meg lehet élni vagy legalábbis hoz valamicskét. :)

Próbálkoztam a bejelentkezéssel, vagyis igyekeztem nem elfelejteni napközben és este ideges lenni, amikor eszembe jut, hogy kimaradt. Jövő kedden megyek. Igen, lassan 4 hete volt a műtét, péntek-szombaton szépen meg is jött. Holnap pedig megyek az 5. napi hormonvérvételre.

Azért jelentkezz, ha van kedved! :)

Puszillak!

Kép
 
 


Szia!

Van kedvem :D
Örülök, hogy beköszöntött piri, remélem jó eredményeket kapsz majd vv-en.

Én készülődök a karácsonyra, de most a sok munka miatt kicsit kiestem a hangulatból.
Na majd jövőhéttől igyekszem többet foglalkozni ezzel.

Kivánom, hogy te is megtaláld azt, ami kikapcsol! Én már nagyon nem találtam magam, szó szerint elveszitettem a kontrollt az érzéseim felett....nehéz volt visszatalálni, de talán sikerült :roll:

Gyere majd Te is, nehogy pangás legyen itt a fórumon :)

Szép Napot!
 


Örülök, hogy jöttél! :)

Állítólag ma meglesz a vv eredménye - kíváncsi vagyok nagyon, bár kicsit félek is, hogy csalódnom kell. Plusz még ugye hátra van a 23. napi progi és még valami - a 23. nap kb. jan. 1 lenne, tehát jan. 2-án. (Addira a beutalóm 1 hónapos és 1 hetes lesz, egyszerűen nem találok infot arról, hogy 1 hónapig jó-e vagy 3-ig vagy sokáig, tegnap pedig elfelejtettem megkérdezni. Bár épp most vittem egy olyan pajzsmirigyes beutalót, amit szept. végén írtak, de kifejezetten 3 hónappal később kérték a vérvételt.)

Te mindig a klinikán találkoztál Fülöp doktorral? A Tátra utcai rendeléseinek a kezdetét próbálom kideríteni, de nincs támpont. Kb. 5 felé kell majd mennem, csak szeretném belőni, mekkora csúszás lehet addigra már. A múltkor 3/4 7re kellett mennem és majd' 2 órát vártam, mire bekerültem... :(

Én is találtam elfoglaltságot (gyöngyékszer) még a nyáron, ebből lesznek most néhányaknak karácsonyi ajándékok. Te mivel kötöd le magad - már ha meg lehet kérdezni?
Na igen, a karácsony mindjárt itt van, olyan hihetetlen. Az ajándékok másik részével meg még sehogy sem állok...

Kép
 
 


Kedves Lányok!

Szeretettel értesítelek benneteket arról, hogy 2011. dec. 12-én de. 11.05-kor 3530 g-mal és 51 cm-rel megszületett a kisfiam Áron. Mi vagyunk a világ legboldogabb szülei. Ez a gyerek minden harcot, minden fájdalmat és minden könnyet megért és nagyon örülök, hogy soha nem adtuk fel.

Katapetra!
Halgass a férjedre! Nálunk is ugyanez volt. Én már indultam volna, de Fülöp doktor és a férjem lebeszéltek róla, azt mondták, még a nyarat töltsük pihenéssel. Ekkor elengedtem a gyerek témát, plusz addigra (1,5-2 év) rendeződött az IR-em és még abban a hónapban terhes is voltam, spontán! Ezt kívánom neked is.

Tisztelt Fülöp Doktor!

Ezúton is szeretném kifejezni hálás köszönetünket a Róbert Klinika minden dolgozójának és Önnek azért a sok segítségért amit kaptunk. Az eredmény egy gyönyörű kisfiú és az ágya felett meghatottságában zokogó két határtalanul boldog fiatal szülő. Munkájukhoz további sikereket és jó egészséget kívánok!


Mindenkinek kívánunk ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT!

KépKépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: