Új privát üzeneted érkezett!

Sajnos orvost kell váltanom, és ez nem könnyű. Volt egy komoly műtétem(metroplastica). Dr. Nagy GYulával már találkoztam (nagyon alaposnak,jó szakembernek tűnt), de keveset tudok róla. Esetleg tud valaki többet? Császárral szült nála valaki?
Várom a válaszokat!
mamimami
Kiskunhalas
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 16:57-kor.
Vendég
 


Szia!

Jaj, annyira örülök annak, amit írtál! Sajnos én is egy vetélés kapcsán találkoztam vele. Az orvosom már nem volt bent, őt a szülőszobáról hívták ki , és olyan alapos vizsgálatban, anamnézis felvételben még nem nagyon volt részem!A másik emlékem, hogy bent volt a kisfiam születésénél. Ez nekem azért fontos, mert viszonylag kevesen láttak két méhből vart méhet. És ő így látott, bár nem ő, hanem a Papp prof volt az orvosom. Most egyenlőre ki kellene deríteni, hogy miért vetélek el sorozatban? És szükségem van egy jó sebészre. És rá gondoltam, hívtam is telefonon, de nem volt bent a klinikán. De nehéz egy doki mellett dönteni, az ember lánya ilyenkor sok mindennek kiteszi magát!
Szóval nagyon köszönöm, amit írtál!!
Az új rendszerben(új igazgató) sok minden változott. A Nagy dr. rendelése a klinikán van, vagy ő is kiment privibe?

:D
mamimami
Kiskunhalas
 
 

 
 

.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 16:58-kor.
Vendég
 


Szia!

Szóval, a legelső terhességem 12 hetesen elhalt. Kecskeméten és Szegeden kétszarvú méhet állapítottak meg. Azt javasolták: "Még 4-5 vetélés, és majd meglátjuk!" Szóval hosszú út után eljutottunk a Prof-hoz, aki a papírjaim alapján kétszarvú méh miatt kezdte el az operációt és közben derült ki, hogy két teljesen külön üreg külön fallal (nem csak egy vékony elválasztó hártya, mint a kétszarvúnál). A szerencsém az volt, hogy egy méhszáj volt, így a két üreget megbontotta és egyet varázsolt belőle. Fél év múlva megfogant Rebeka lányom(2002), majd újabb vetélés, Majd 2007-ben megszületett Ábrahám. Vasárnap volt a varratszedés és egyből utazott is el. Nagyon kiszámolta az utolsó napot is. De nála születtek így mind a ketten. Azóta sajnos újabb két vetélés is volt. Most kezdett volna kivizsgálni a Prof. De átköltözött a Kútvölgyibe, ahová én már nem tudom követni. Számomra sajnos már megfizethetetlen.Most egy hónapja volt az utolsó vetélés, ezért kezdtem érdeklődni a Nagy dr. után. És nagyon megnyugtató dolgokat írtál. Őt csak a koóházi számon lehet elérni? Én a központon keresztül próbáltam. De nem volt még egyik nap sem bent.

Mamimami
mamimami
Kiskunhalas
 
 


......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 16:58-kor.
Vendég
 


Szia!

Igen mindig veszélyeztetett terhes voltam. Nálam vagy semmi gond nincs a terhesség alatt, teljesen problémamentes, vagy elveszítem. A nagy lányom most elsős, és nagyon szereti. Óriási élni akarás jellemzi születésétől kezdve, sőt valószínű már előtte is. Kisfiam 2007 júliusi- picit idősebb a tiednél- , ő is határozott személyiség lett. Már nagyon szeretnénk a következő kis "akarnokot". Mind a kettő császárral jött a világra, nekem így is nagy élmény volt! Sőt!:) Jó volt, hogy a férjem így is bent lehetett mind a kétszer!A prof azt mondta, hogy volt már egy anyuka, aki négy gyermeket szült metroplasztica után. Én is nagyon szerettem volna, de a három, ha összejön azt hiszem megállunk. Nem a gyerekek száma miatt, de nem viselem már túl jól a vetéléseket. És nagyon félek mindig a terhesség elején! Tudom, hogy az nem segít, sőt, de ezt elég nehéz befolyásolni.
Ábrahám születésének idején Pesten laktunk (kb. négy és fél évig). Sőt a Klinikától 5 perc sétára, így csak átsétáltam CTG-re, Ábrahámot is úgy toltam haza.Most Kiskunhalason lakunk. De a környéken eszembe se jut orvost keresni.
Szerintem Katika is ment vele. Úgy tudom több orvost is átvitt magával.

Te otthon vagy mind a két gyerkőccel, vagy a nagyobbik óvodás?

Mamimami
mamimami
Kiskunhalas
 
 


......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 16:59-kor.
Vendég
 


......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 16:59-kor.
Vendég
 


Szia!!


Annyira nagyon, nagyon, nagyon köszönöm!!!
Képzeld már beszéltem is vele, és 9-én fogad! :D :D :D
Elvileg, néhány hónap, és újra próbálkozhatunk. Addigra remélem rendbe jövök teljesen. Szerintem hormonális gond van, de majd kiderül. Ki kellene használni fogyásra is ezt a néhány hónapot!A nyári terhesség alatt sokat híztam, a 12 hetet szinte végig feküdtem, és ettem, hogy ne legyen hányingerem. (persze, csak addig nem volt hányingerem, amíg ettem)És a vetélések sem tettek túl jót lelkileg. Sajnos ez is nyomot hagyott. Nem mintha előtte.... na mindegy. Olyan érdekes, mert Rebeka előtt már eljutottunk az örökbefogadás gondolatáig, amikor jött R. Most már el is indítottuk az ügyet, jelentkeztünk tanfolyamra. És közben ismét felcsillant a remény! De ez most jó, mert így egyikre sem görcsölünk rá.
Nálunk Á. született a házassági évfordulónkon. Választhattunk 3 napból. Ez volt a legutolsó, na meg jeles nap is!
Mostanában amikor, orvosutánpótlás gondjai nyomasztottak, különösen nehéz volt arra gondolni, hogy a nyári baba már két hónapos, a következő pocakban 14-15 hetes lenne. Á. előtti babára kevesebbet gondolok, mert, ha ő megmarad nincs Á. Így jó!
Pont ezért nem tudom feladni, és szeretnék még egyet. Nem szeretném így befejezni. Bízom benne, hogy lesz még egy babó, és értelmet ad a sok küzdésnek!


Az biztos, hogy a Prof kihozta a maximumot a klinikából! Én is kaptam tőle könyveket. De valószínű már nem viselte volna jól, ha más igazgatósága alatt nem teheti úgy a dolgait, ahogy ő jónak látja. Pl. a legutóbbi vetélésnél este hívott be, mert akkor rendelt, de ultrahang csak 2-ig volt, mehettem vissza másnap. De akkor már a Kútvölgyibe. De az I. sz. Klinikán is csak másnap tudott volna megnézni. Ez vidékiként azért nem túl jó.
Most létrehozza az álomklinikáját,csak kár, hogy nem mindenki számára elérhető, akinek szüksége lenne az ő tudására.


Köszönöm!!!KÖszönöm!!! Köszönöm a segítséget!

Mamimami
mamimami
Kiskunhalas
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 17:00-kor.
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 17:00-kor.
Vendég
 


Szia!

Kicsit zsúfolt volt az elmúlt néhány nap, de végre itt vagyok! 9-én 5 órát mondott, igyekszem egy kicsit korábban ott lenni. Azt mondta, hogy úgy gondolja, hogy emlékszik rám! Nagyon nagy a bizalmam felé, remélem eredményes lesz a dolog! Én abból gondolom, hogy hormonális eredetű, mert a ciklusom nem teljesen normális. Peteérés körül egy bizonyos közti vérzés jelentkezik. Remélem én is, hogy ez viszonylag könnyen rendbe hozható. A gyerekek segítség nélkül fogantak, legalább ez rendben van! Ez azért nagyon jó!

Örökbefogadás:Hát annyiban, hogy megírtuk a gyámhivatal felé a kérvényünket. Innen még elég messze van a vége. De így két ajtót nyitottunk ki, újabb gyerkőc érkezéséhez!

Egy gyakorlati kérdés: Meg szokta mondani, hogy mennyit kér egy vizsgálat után? Vagy a borítékos megoldás?

Nehéz dolog ez a vetélés, de ilyenkor mindig a megszületett gyerekekre gondolok, és nagyon hálás vagyok, hogy ők megszülettek! Mi már tudjuk, hogy ez óriási csoda!!

:)

Üdv: Mamimami
mamimami
Kiskunhalas
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 17:01-kor.
Vendég
 


Szia!

Igen, most biztosan egyedül megyek. Eddig mindig jött velem a férjem, de most megbeszéltük, hogy vonattal felmegyek. Szerintem most úgysem történik olyan sok minden. Így ő is tudja folytatni a munkáját, sőt engem is helyettesít. Van néhány órám aznap. Délelőtt baba-mama klubunk van, azt még megtartom, de délután van két hittanórám (hitoktató (is)) vagyok. Az egyik óvodában lesz. Nagyon boldog, hogy helyettesíthet:)
Gyerekeket semmiképpen nem viszek. Rebeka délutánig iskolában van. Persze vele nem lenne gond, de Ábrahám gengszter korszakát éli. A férjemet, én sem tenném ki ennek, meg persze az első gyermeküket váró kismamákat sem szeretném riogatni!
Úgy nem szeretem ezt a borítékozást! Szerintem ez sokszor mind a két félnek kellemetlen! Na jó neki talán kevésbé:) Nekem az is kellemetlen, ha adok, az is, ha nem!

Ábrahámmal itthon vagyok, és még egy évet maradunk is. Ő tartósan beteg, így jár még a gyes. És talán közben összejön a harmadik.Akkor legalább nem kellene a veszélyeztetett terhesség miatt ott hagyni a munkámat.


Üdv: mamimami
mamimami
Kiskunhalas
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.17 17:01-kor.
Vendég
 


....
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron