Új privát üzeneted érkezett!

Sürgősen információra lenne szükségem az alábbi Váci szülészorvosokról, akik a Dunakeszi Rendelőintézetben rendelnek: [b]Dr. Kovács István, Dr. Illés István, Dr. Juhász Béla.
Eddig Bényi Bélához akartam menni, mivel 10 évvel ezelőtt nagyon kedves volt, mikor a húgom szült, de most hallottam, hogy az utóbbi időben három kisbaba is meghalt a kezei alatt, ezért megrendült a bizalmam benne, és több anyuka véleménye is az, hogy bunkó lett.
Ezen a héten derült ki, hogy terhes lettem védekezés mellett 4. gyermekemmel, ezért gyorsan orvost kell keresnem. Elmúltam 37, ami miatt kicsit macerásabb lehet.
Az első gyermekemet Vácon szültem, de olyan embertelenül bántak velem, hogy elhatároztam, többet oda nem megyek. A 2. és 3. fiam a MÁV-ban született, most is mennék oda, de a három mellett már nehezen oldom meg a beutazást, várakozást, ezért maradok Keszin a Rendelőintézetben és terveim szerint majd az ügyeletesnél szülök, nem fogadok dokit. Az említett három orvos rendelési ideje a megfelelő, de nem tudom melyiket válasszam. Ha tudtok segítsetek. Köszönöm

illesera
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron