Új privát üzeneted érkezett!

Orvosválasztás előtt állok. A SOTE II-n szeretnék szülni. Dr. Paragi Péterről szeretnék információkat megtudni. Aki ismeri milyen benyomás alkult ki róla?
 
 


Szia!
Hú,nekem nagyon nem jött be!Baromi durván vizsgál és a klinikán fekvő kismamák közül sokan panaszkodtak rá.Mindenki hú-gatott és jajj-gatott amikor a nevét kimondtuk. :roll:

Ági

 
 


Szia!

Nekem ő volt anno a nőgyógyászom. SOTE II rendelőbe jártam hozzá. Nagyon meg voltam vele elégedve, mert kedves volt, mindent elmagyarázott, mondta hogy éppen mit csinál. Sosem tartotta a markát, hívhattam bármikor a mobilján, pedig nem magánrendelésen voltam nála...
Aztán sajnos a 32. héten meg kellett tőle válnom (pedig nála szültem volna), mert hirtelen a magánpraxisába kezdte el átvinni a betegeit. Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy előtte nem egyeztetett velem erről, pedig már mindent megbeszéltünk a szüléssel kapcsolatban (szülésznő és egyéb "kívánságai").
Egyébként mint orvos, nekem nagyon bejött, a mai napig sajnálom ezt a rossz húzását...

Remélem, sikerül találnod neked megfelelő orvost ;)

Kép

Kép
 
 

 
 

@kolibra:


Sajnos semmi jót nem tudok mondani róla. Magánrendelésen voltam nála, nem vizsgált meg, meg sem kérdezte, hogy van-e már gyermekem (van, kettő is), laborra sem küldött el, csupán ránézésre közölte, hogy szerinte nem lehet több gyermekem. Sem empátia, sem tudományosság nem jellemzi, leginkább a magatok által is az interneten megtalálható sablon szövegeket várhatjátok tőle...
Új nőgyógyászt is szeretnék, mivel akihez jártam, nyugdíjba ment, egy jó ideje nem is voltam orvosnál, ezt el is mondtam, de eszébe sem jutott, hogy akár a rutin szűrővizsgálatokat elvégezze...
Judit
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: