Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ismeri valaki a dr urat?
Mi most voltunk nála elöször...
Vélemények?
 
 


szia,esetleg a másik két ugyanilyen néven megnyitott topikban ismerik...
 
 


szia!

De ismerik csak ott az utolso hozzászolás elég régi!
Igy gondoltam háta az ujba ir valaki! :roll:
 
 

 
 

írj pü-t bobokának,vmivel lejjebb van,úgy,h dr kósa zsoltnál mostanában....Ő szeptemberben szült nála,biztos segít.
 
 


Senki nem ismeri a dr urat??
Ez érdekes :shock: :roll:
 
 


szia icipici!

én ismerem, háromszor szültem nála, ha valami érdekel kérdezz bátran.

i
 
 


Szia!

Végre valaki aki ismeri a dr urat :lol:
Gratula a 3 gyerköchöz!

Te még a schöpfibe szültél nála? Vagy a klinikán is?
Ha Jol tudom a klinikára csak be jár viszont nem dolgozik(ügyel ott)
Erről tudsz valamit?
Simán szültél nála vagy császár?
 
 


Szia!
Én is ismerem....júliusban az ő segítségével jött össze a babónk, aki most márciusban fog megszületni.
Vizsgálatokról már van tapasztalatom, de a szülés levezetéséről még nincs.
Barátnőm szült nála és meg volt vele elégedve.
Van konkrét kérdés róla?
Segítek,ha tudok.

Moncsi (36 hetes kismama)

Kép
 


Szia Moncsi!

Gratula a pocaklakodhoz!

Igazándiból az érdekelne hogy a klinikán ügyel is vagy csak akk megy be ha szülés mütét van?
 
 


Sziasztok! Én 10 éve járok Dr Kósa Zsolthoz 4 gyereket szültem nála! Nagyon jó orvos, alapos,kedves, elismert szakember, mindenre tud megoldást! A magánrendelője jól felszerelt. A SOTE-re csak akkor megy be ha dolga van ott, vagy ha bent fekszik betege. Bármikor lehet rá számitani! Még a nyaralásából is hazajött ha egyik kismamájának gondja akadt! Szülésnél határozott de figyelmes! Csak jót tudok róla mondani és másra nem is bíznám magam és a babám!
minden kismamának csak ajánlani tudom!
jó pocakoskodást! :D
lk
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom lk-hoz, én 2x szűltem nála, a másodikat 2 hete és sosem cserélném le másra!!! :))

Kép


Dr. Kósa Zsolt?

Mint később kiderül, felesleges laparoszkópiás mütétet hajtott végre rajtam, amire rá ment a bal petefészkem, mert valamit nagyon elszúrt. Azóta is küzdök egy gyerekért, egyre reménytelenebbül. Senkinek nem ajánlanám őt.
zsuzso2012
Dunaújváros
 
 


@k.krisztina78: "Sziasztok! Csatlakozom lk-hoz, én 2x szűltem nála, a másodikat 2 hete és sosem cserélném le másra!!! )"


Szia Krisztina! Jársz még Kósa dokihoz? Szeretném tudni, hogy mi van vele, hogy megbízható e, mert most fenforgás van nála azt tudom....szeretnénk még babát, és mivel én nagyon szeretem őt, nem cserélném le!!! Írj nekem ha tudsz róla valamit...köszi Mandi
 
 


@mandi:


Szia!
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de én 15 éve járok hozzá. Jelenleg a madarász utcában rendel.
gabriella1978
Budapest XIII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: