Új privát üzeneted érkezett!


Igyekszem nyugodt maradni. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


 
 

Szia!
Dehogy haragszom. Van hogy én sem jövök fel a fórumra.
És hogy vagytok? Jól telt a Húsvét?
Még nem mentem el dokihoz, viszont már nem védekezünk, úgy hogy remélem hamar összejön majd a baba. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia.
Jól vagyunk köszönöm, bár most megint kezd a derekam rakoncátlankodni.
Becsípődik egy ideg és a lábamba is lesugárzik ez a fájdalom. Amúgy minden oké.
A Joel és a Joakim is szépen fejlődik a Joel most fogja jövőhéten szerdán megkapni a 15 hós oltást, remélem nem lesz lázas, mert akkor hogy visszük Pestre.
A húsvét eltelt, tudod én nem engedtem be locsolókat, mert (nem akarok rasszista lenni) sok a nem idén barnult gyerek itt a faluban akik csak pénzt hajlandóak elfogadni locsolásért, hát én csak a saját gyerekeimnek adtam pénzt.

 


Jobbulást kívánok.
Nálunk nem nagyon jönnek locsolók szerencsére. Csak rokonok.
De gondolom a gyerekek élvezték a locsolást. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Köszönöm, lehet, hogy a jövőhéten valamikor majd elmegyek dokihoz, hogy mi van.
Igen a fiuk élvezték a locsolást elég sok mindenkihez elmentek, bár a Gergő fiam a szomszédhoz nem mert átmenni, mert most harapta meg a kutyájuk ráadásul a mi udvarunkba és félt átmenni.
De eltelt a húsvét. Most jönnek sorba a név- ill. szülinapok. :lol:
Tyű most nézem, már nem sok van az esküvőig igaz? :wink:

 


Igen már csak 9 nap. :D Már izgulok.
Szegénykém, miért harapta meg a kutya? Hamis?
Nekünk is van kutyusunk, de ő nem harap meg senkit, fél ugyan az emberektől, de ha közelít felé valaki akkor inkább elszalad. :) Éles helyzetben meg behúzza fülét farkát és tűr szerencsére. Úgy hogy ha majd lesz gyerekünk az nyúzhatja majd. :D
Persze jó ha megnézeted a derekad, biztos ami biztos.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


A szomszédnak egy pulija van mai a párom szerint kicsit agyas.
A fiuk kint játszottak az udvaron, mi éppen akkor mentünk a kicsikkel sétálni. A kutya át jött a mi udvarunkba és a Gergőnek a hátába belekapott.
Szerencsére a kutya oltva volt, és a szégyen az volt, hogy a gyereket elvittük a sebészetre, hogy kapjon tetanusz oltást és nem volt nekik, felírta a doki receptre, hogy váltsuk ki neki és adja be a gyerekorvos.
A kutya oltásija nálunk volt (elkértük a csajszitól).
A szomszéddal beszéltünk és kifizette nekünk az oltó anyagot. Nagyon sajnálta ami történt.
Ne izgulj az esküvő miatt ennél szebb nap nem is lehetne nektek.
Kívánom, hogy csodálatos napsütéses idő legyen és ezer áldás érjen titeket. Majd írd meg az e-mail címed a privimre és ott akkor jobban beszélgethetünk, ha gondolod.

 


Szegény Gergő. :( Akkor ez nagyon kellemetlen lehetett. :( A pulik sajnos nagyon megbízhatatlanok.
Írok. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: