Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudna nekem valaki információkkal szolgálni a doktor úrról?
Mivel nemrég költöztem vissza Pestre - korábban debreceni dokim volt az egyetem miatt - és most itt állok doki nélkül. A többi oldalon már olvastam róla egy-két dolgot, de nem túl bőven, így gondoltam célirányosan érdeklődnék. Sajnos mivel a friss diplomámmal munka nélkül lézengek jelenleg, így egy fontos szempont, hogy ha jól olvastam, akkor ő rendel az Örsön, ami ugyebár pénztárca kímélőbb, mint a magánrendelések. Bár ha nem olyan drága, és szerintetek szerencsésebb, ha oda megy az ember lánya - a korábbi dokim pl. sokkal emberibb volt a magán betegeivel... bár ehhez no comment.
Szóval olyanok véleményét várnám itt, akik már ismerik. Jó és rossz véleményeket is várok, mivel a célom nem az lenne, hogy bárkit is tömjénezzek, hanem hogy pontos képet alkothassak!

Előre is köszi mindenkinek!

Kata
 


Szia!
Szerintem kérdezősködj a 2010-es uzsokis fórumon, ott többen is hozzá járnak, ill. ismerik. Mondjuk én is hozzá járok, de nem a dokim. Ha felkéred, akkor alapból a XIII. kerületi magánrendelőbe kell utána menned havonta egyszer. (Az asszem 10000.- / alkalom) Nekem ez nagyon messze volt, ez volt az egyik ok, amiért inkább hanyagoltam. Lehet hogy anno meg kellett volna kérdeznem, hogy nem lehet-e a havi viziteket az Örsön csinálni, de elmulasztottam. Lehet, hogy meg lehet vele beszélni, és akkor talán olcsóbb.
Velem kedves szokott lenni az SZTK-ban is, másoktól is általában jókat olvasok róla, de nem tudom megítélni, mert nálam eddig nem volt semmi probléma a terhesség alatt, így nem volt min aggódni.
Nekem nem ajánlotta senki, véletlenül kerültem hozzá, amikor első alkalommal mentem.

May the Force be with you!

Kép
 
 


Szia!

Én is véletlenül kerültem Dr. Fábiánhoz még az Örsön az SZTK-ban és nagyon szimpatikusnak találtam rögtön. Kedves volt mindig. Először meglepődtem, mert elég fiatal és eddig mindig idősebb dokikkal találkoztam.
Most a terhességem alatt a magánrendelésére járok a Népfürdő utcába. Ott csinálja az UH-ot és a vizsgálatokat. Egy alkalom 9000 Ft. Nekem azt mondta, hogy ha felkérem, akkor mindenképp a magánrendelőjébe kell mennem havonta 1-szer. Ott sokkal korszerűbb az UH készülék, van 4D-s is, az 13000 Ft. Ja, a magánrendelés csütörtök délutánonként van. Be kell előre jelentkezni.
Remélem, tudtam segíteni.

Niki

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Én nála szültem 2009 márciusában. Teljesen véletlenül keveredtem hozzá, a választott orvosom a szülésre kiírt időpontban már a terhességem elején tudta, hogy nyaralni fog, ezért időben szólt és átirányított Dr Fábiánhoz.
Először nekem is nagyon fura volt, hogy ilyen fiatal és jóképű, de aztán ezen túl lehet lépni.

Minden tekintetben csak pozitívumot írhatok róla.
A második alkalommal, mikor hívtam telefonon, már el volt mentve a telszámom és a nevemen szólított meg. Nekem ez nagyon furcsa volt, mert az első szülésem dokija vidéken szerintem azt se tudta, ki vagyok.

Mind a terhesség alatt, mind a szülésnél, mind azóta végtelenül kedves, segítőkész, alapos.

Én felváltva jártam az Örsre és a magánrendelőbe, így költségkímélőbb volt.

Az biztos, hogy ő nem tesz különbséget az alapján, hogy ki sztk-s és ki nem. Barátnőm külföldön él, hazalátogatott vizsgálatokat elvégeztetni, az sztk- ban kereste fel és hozzá is ugyanolyan kedves volt és alapos.

Ha valmiben nem volt biztos, az eredményeimet tekintve vagy az ultrahang alapján, akkor egyből átküldött, ha kellett akár két másik orvoshoz is, akiknek a szakterülete volt az Uh, hogy biztos legyen abban, hogy tényleg nincs semmi gond. Kiderült, hogy csak a labor tévedett...

Szülésnél nem vágott gátat, gátvédelmet alkalmazott (bár második szülésnél eleve nem is szoktak nagyon gátat vágni).

Fiatal lévén, megtesz mindent, hogy jónevű orvos válljon belőle és minden betege elégedett legyen vele.

Mivel én első alkalommal már a magánrendelőjében kerestem fel, így tisztáztuk az árat is. Nem lepődtem meg és nem hidaltam le az összegtől, kevesebbet kérte, mint a másik választott orvosom kért volna.
Viszont ez alkalommal a pénzemért valóban gondoskodást, odafogyelést kaptam.
Ha hívtam telefonon, mindig felvette a telefont a terhesség alatt, még akkor is, ha épp rendelt és páciense volt.
A leleteimet emailen is átküldte, megkímélve egy újabb körtől engem.

Összegezve tényleg maximálisan mindenkinek ajánlom őt.

Mostanra már ő is kisgyermekes apuka, tehát tényleg tudja, mi zajlik le bennünk.

Új infó: elköltözött a Népfürdő utcában, átköltözött a Bolgárkertészbe, így közel van az Uzsokihoz és az Örshöz is.

Ha kell még valami infó, íjratok emailt, mert ide nem sűrűn jövök már.
orsi0509@gmail.com

Üdv
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: