Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Júliusban fogom szülni az első kisbabámat a MÁV-ban.. gondoltam itt kapcsolatot tarthatnánk véleményt cserélhetnénk... Ha van kedvetek csatlakozzatok
Zsu
 
 


Szia!
Én éppen szülész-nőgyógyászt keresek a MÁV-ban. Esetleg tudnál segíteni. Te kinél fogsz szülni?
Marcsy
 


Marcsy, nekem MÁV-os a dokim, ha gondolod priviben tudok nevet, telszámot adni...
Vendég
 

 
 

szbabett! Hálás lennék minden infoért.
Köszi
Marcsy
 


Sziasztok Lányok!
Én augusztusban fogok szülni és a MÁV-ban szeretnék szülész-nőgyógyászt terhesgondozásra felkérni.
Ti kit tudnátok ajánlani?
Tapasztalt orvosra lenne szükségem, mert már 3 vetélésem volt a 8. héten.
Most már 11 hetes 5 napos vagyok, és el szeretném engedni a habitus dokim kezét, aki szerintem túl elfoglalt, hogy még terhesgondozással is foglalkozzon.
Sok jót olvastam Kazár doktorról, Turi doktornőről. Ti kihez jártok?
Előre is köszönöm az infókat.
Meséljetek magatokról. Én jövő héten megyek a genetikai uh-ra.
 


Sziasztok!

Juliusra varom en is a kisbabam. Es teruletileg a MAV-ba tartozom.
Mivel tetszik a korhaz ott szeretnek szulni, bar a dokim nem oda tartozik. Ugy nez ki ugyeletes orvos lesz :-)
Szeretnek szulesznot valasztani.

Nektek milyen tapasztalataitok vanna a korhazzal, ott dolgozokkal kapcsolatban?
 


Sziasztok!

Én is augusztusban szülöm a második babámat a Máv-ba.

Cukorborsó: sajnos szülésznőt nem lehet választani, már elég régóta.

Dr. Spánik Gábor az orvosom.

G.
gesa
Fót
 
 


Szia!

Nem tudom akkor hogy lesz. Bar ez gondolom a hivatalos verzio, hogy nem lehet :-)
Valasztott orvosom nincs. Nem is szeretnek maganrendelobe jarni, es szerintem az ugyeletes is van olyan jo. Nem ertek egyet az egesz rendszerrel, hogy tarifak vannak.
Vegulis nem piacon vagyunk, nem?
Persze, ha minden rendben megy en is `meghalalom`, mivel tudom hogy az o helyzetuk sem konnyu.

C.borso
 


C.borsó!

Hát a hivatalos és a nem hivatalos is ez. :(
Én ragaszkodnék a szülésznőmhöz, mert nagyon sokat segített nekem, de azt mondta, h nem lehet.

Én már a végén úgy voltam, h jó az ügyeletes doki is, mert nem voltam megelégedve a sajátommal. Így is ketten kellettek a szüléshez, de az tény, h a szülésznő csinált mindent.

G.
gesa
Fót
 
 


Nem a "hivatalos" verzió, a MÁV-ban tényleg nem lehet szülésznőt fogadni. De mindegyik nagyon jó, így nem kell aggódni, mindenképp jó kezekben leszünk.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
jolyjoker
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Igen, en is abban bizom, hogy mindenki profi ott. Bar meg csak latogatoban voltam, akkor minden nagyon tetszett.

Ki mikorra van kiirva?

C.borso
 


Sziasztok!

Én augusztus 21-re vagyok kiírva.
gesa
Fót
 
 


Akkor en megelozlek egy honappal :)
Juli 25-re vagyok kiirva.
 


:D !

G.
gesa
Fót
 
 


Az ultrahang alapjan meg egy hettel korabban :-)
 


Senki?
gesa
Fót
 
 


Sziasztok!
Én július 27-re vagyok kiírva. :D És cukorbosóhoz hasonlóan vélekedem, az orvos illetve szülésznő választással kapcsolatban.
Ezért nekem sem lesz fogadott orvosom én is ügyeleten fogok szűlni.
Most a második babánkat várom, az első is ügyeletes volt és én semmilyen hátrányát nem tapasztaltam, most is bízom ebben Igaz első babámat az uzsokiban szültem. De mostmár nem oda tartozom területileg.
 
 


Szia habetti!

En szulesznot akartam valasztani, azt hallottam az a lenyeg hogy O jo legyen, mert O van ott vegig. Sikerult is egy szulesznovel megismerkednem, de sajnos nem tud vallalni mert a MAV-ban nem lehet szulesznot valasztani, 2 eve megtiltottak.
Viszont megmutatta a szuloszobakat es minden nagyon profi ott!
Az orvosra meg azt mondta biztosithat hogy az ugyeletestol ugyanolyan profi ellatast fogok kapni, mintha valasztott orvosom lenne. Mert ott mindegyik nagyon jo!
 


szia cukorborsó!
Én is voltam 2 hete szerdán a szülőszoba látogatáson. És nekem a szülésznők nagyon szinpatikusnak tűntek. Én a kislányomat is aki most 3 éves , szintén ügyeleten szültem és nagyon megvoltam elégedve, pedig elég komplikált szülésem volt.
Ráadásul a környezet is egy nagyon szép, tiszta, nyugis hely lesz. Én legalább is megvoltam elégedve a látottakkal.
Cukorborsó!
Nagyon egymás mellé vagyunk kiírva :D
 
 


Sziasztok! Szül mostanában valaki a MÁV-ban? Milyenek a szülésznők? Milyen a terhesgondozás? Segítőkészek a nagy napon?
Egy kis eszmecsere érdekelne!
gitta82
Budapest X. kerület
 
 


Gratula minden kismamának, már sokatok a végén tart, ha már épp nem is a világon vannak a picúrok.

Megírnátok majd, hogy milyen volt a kórház "élesben"? tapasztalatok, jó, rossz...
ljankaa
Budapest
 
 


Gratula minden kismamának, már sokatok a végén tart, ha már épp nem is a világon vannak a picúrok.

Megírnátok majd, hogy milyen volt a kórház "élesben"? tapasztalatok, jó, rossz

Szia!
Mire vagy kíváncsi?
Üdv!
angel8
Budapest VII. kerület
 
 


Szia!
Mire vagy kíváncsi?
Üdv!


Ami épp eszetekbe jut és van rá időtök, bármiről szívesen olvasok :-), de amúgy ilyesmik:
Ha valaki ügyeletesnél szült, akkor a terhesgondozása hogy volt? Egy adott dokihoz jártál vagy mindig akinél volt szabad időpont?
Milyen a terhesgondozás?
Milyenek a dokik és a szülésznők?
Azt tényleg betartják amúgy, hogy látogató nem mehet be az osztályra (mármint szülés után)?
Meg ami még eszetekbe jut :-)
ljankaa
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: