Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy látom mi nem kaptunk reklámot ynertől.

Apropó reklám. Nem tudom mennyibe kerül egy nagy csomag pelus, de a Cora-ban baba-mama hetek vannak és van pár akciós pelenka a reklámújságban.

Akinek már van babája, tudna abban segíteni, hogy mik azok a lényeges dolgok, amikre babakocsi vásárlásakor érdemes odafigyelni? Sógoroméknál lassan aktuális lesz a téma és ötleteket gyűjtök. Nem akarnak sokat költeni rá, ha valaki tud olcsó, de megbízható márkát, az is jöhet. Többfunkciósban gondolkodnak.

Köszi,
B.
bibus
 
 


Sziasztok,

reggel ültem a kocsiban, hallgattam a rádiót és csak arra lettem figyelmes, hogy petesejt adományozás és rendőrség. Nem hagyott a béketűrés, rákerestem a neten és ezt találtam:
http://www.webpatikus.hu/index.php?s=news&id=582

Jó hétvégét!

B.
bibus
 
 


Bibus, a tv2 tegnapi tények műsorában láthatod. Én is úgy kellett vissza nézzem mert tegnap pont kimentem a szobából amikor erről volt szó.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem!

Nagyon válságos anyagi helyzetbe kerültünk az elmúlt hónapok alatt, így semmi pozitív gondolatot nem tudtam volna írni, panaszkodni pedig nem akartam. :cry: De folyamatosan olvastalak Benneteket.
Januártól sikerült új céges munkát szereznünk, túl vagyok az első hónapon, várom az első számlánk kifizetését. Most már próbálok újra a babaprojektre koncentrálni. :lol:

Örömmel teljesítem az önként vállalt „feladatomat”, és teszek fel új táblázatokat.

Baba, őszintén gratulálok a kislányokhoz, nagyon édesek! Irigyellek a csajok miatt :D , és sajnálom, hogy ilyen sok szörnyűségen kellett átmennetek!
Kép

Andy, Te is elvesztél! Mi van Veled?

Bibus, sok sikert kívánok az idei babagyártáshoz!

Bobcsike, remélem túl vagy már a császáron, és mama és baba jó egészségnek örvendenek! Várjuk, Nórikáról a képeket!

Detko, remélem, a két kis csöppség nem sokat bokszol a pocakodban. Szépen cseperednek!

Etna, Boti nagyon nagyfiú már! Köszi a sok e-mailt! Szerintem semmi okod, hogy itt hagyd a csapatot!

Hugi, nagyon drukkolok Neked is!

Noki, Réka baby fotóin mindig ámulok, nagyon aranyos képeket készítetek róla!

Reni, hogy szalad az idő, Kristóf milyen nagy baba már!

Vasikáé, Neked is sok sikert a vizsgálatokhoz, és babás 2010-es évet kívánok!

Zsiby, utólag is a hétvégi szülinapodra sok boldogságot kívánok! Lilike is annyira cuki kislány!

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok,

Tinkyb,
üdvözöllek újra a fórumon, de jó, hogy írtál arról, mizujs van Veled!!! Köszönjük szépen a táblázatot és én személy szerint a jókívánságot is - bár szerintem ez nem csak nekem, hanem Mindenkinek szólt 8) Jó olvasni, hogy pozitívan kezdődik az új esztendő, csak így tovább, ez még csak az első hónap volt a 12-ből:-)

Vasikáé,
még nem néztem a riportot, de megkeresem, hátha a neten is látható. Egyébként nem tudom mennyire szoktátok még olvasni a Ciris-es fórumot, de ahogy látom most felkerült egy cikk, amiben van egy táblázat arról, hogy melyik klinika milyen eredményt ért el. Az egészben csak az a "vicces" - szerintem -, hogy ez egy 2008. aug.-2009. júliusi időszakra nézett statisztika, és ne felejtsük el, hogy akkor még Vereczkey és Kósa doktor ott dolgozott. Én mióta Ők eljöttek nem jártam ott, de ahogy hallottam elég nagy volt a pangás a nyár végétől. Azért valljuk meg, ők ketten nagyon sokat jelentettek ott. De ha tévedek, szóljatok nyugodtan!

Most nézem a táblázatot, micsoda nőuralom alakult ki:-) Mi iparkodunk a kék ruhácskák táborát gyarapítani, de nem ígérhetek semmit... :-)

Jó éjszakát Mindenkinek!
bibus
 
 



Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Immár otthonról írok nektek, szerencsére minden rendben lezajlott múlt hét csütörtökön és megszülettett a mi kis tündérkénk: Nórika!
Nagyon jó, alvós baba, teljesen egészséges és persze szerintem csodaszép!
Én is rendben vagyok, szép a vágás és a császár élménye sem volt annyira rossz.
Fogok még írni nektek a szülésről, de most még minden időm ki van számolva.
És íme néhány kép:

Kép

Kép

Kép

Szép napot mindenkinek!
bobcsike
 
 


Bobcsike,

gratulálok a csodaszép Nórikához!!!! :D Kívánom, hogy legyen mindig ilyen nyugodt baba és hagyja a szüleit éjszaka is aludni:-)
De jóóóó, ismét frissíteni kell a táblázatot 8)

Vasikáé,

köszönöm a linket, megnéztem. Kívácsi vagyok, mi lesz ezután az az intézettel...

B.
bibus
 
 


Bobcsike, nagyon aranyos Nórika. Gratulálok!!
Nórikának:
Olyan legyen életed, mint friss virág, boldogság kísérjen egy életen át. Légy az, ami szeretnél lenni, ne feledd, mi mindig fogunk szeretni!


Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Bobcsike!
Kép
Nórika gyönyörű baba! :D Sok boldogságot, és jó egészséget az egész családnak!

Bibus, köszi a kedves szavakat! Én is a "kék ruhácskák táborát szeretném gyarapítani"! :lol:

Zsuzsa, megkérdezhetem, hogy milyen vizsgálatra mész négy nap múlva a dokihoz? Hol tartotok most?

Szép hétvégét Mindenkinek!

Boldogan teszem fel az újabb táblázatokat:
Kép

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Szia, Drága Tinkyb!

Akár hiszed, akár nem, még mindig semmi válasz az ügyben hogy mikor vizsgálják meg laparoszkóppal a petevezetőmet. Jövő héten megyek szerdán és akkor talán megtudok valamit. :?
A vonalzót csak azért csináltam mert így könnyebben tudom én is követni és mások is akik érdeklődnek felőlem. :wink: És, te várod még a klinika nyitását?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Bobcsike!
Gratulálok Nóri babához nagyon szép baba sok örömet és jó egészséget kívánok nektek!

Kép[/url]
rája baby
 
 


Szia Zsuzsa!

Köszi, hogy megírtad, hogy hol tartotok!
Akkor szerdán drukkolok Érted! :lol:
Majd írd meg, hogy mit mondott az orvos!

Én márciusban készülök visszamenni V. dokihoz,
és várom már a klinika nyitását is.

Szép estét Neked és Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok !
Mar nyar dereka ota olvasom a forumotokat, mert akkor tudtam meg, hogy Vereczkey doktor elmegy a CIRIS-tol, pedig a masodik lombikot is vele es a CIRIS-ban szerettem volna vegigcsinalni. Ketsegbeesettten gyujtottem a hirmorzsakat arrol, hogy Vereczkey doktor hol fog praktizalni es mikor nyit klinikat, amikor ratalaltam a forumotokra.
De vegul is ugy dontottem, hogy a CIRIS uj csapataval fogok a masodik lombikba belevagni, mert a korom miatt (40 ev) lassan minden honap szamit.
Nem CIRIS-es reklamnak szanom, de nekem nagyon szimpatikus a Vass-Szakacs duo. A masodik lombikom alkalmaval a tuszopunkciot es az embriotranszfert is Szakacs doktor csinalta es sikeres volt! Egy icergo-mocorgo Picurka no bennem es epp a napokban leptunk a masodik trimeszterbe :D

Baba1973,
Szivbol kivanom, hogy a kislanyaid gyorsan nojenek es gyarapodjanak es hamarosan ne emlekezz az atelt kalvariakra, hanem csak a lanyaid mosolyat lasd.
Aprilis vegen a CIRIS betegszobajaban beszelgettunk, nekem aznap volt az elso tuszopunkciom, Nalatok pedig inszeminacio volt. Emlekszem, mennyire megdobbentett, hogy milyen kalvarian mentel keresztul, mielott a CIRIS-re es Vereczkey doktorra raakadtal.
Nagyon eros nonek ismertelek meg es bistos vagyok benne, hogy a kislanyok minden korabban atelt szenvedesert es fajdalomert bosegesen karpotolnak!

Bobcsika,
Gyonyoru a lanyod - en is hasonloan szep (es a nap nagy reszeben bekesen alvo) kislany vagy vagy kisfiu augusztusi erkezeset varom.

Szep estet mindenkinek!
hepehupa
 
 


Kedves Bobcsike!

Gratulálok gyönyörű lányotok születéséhez. Remélem gyors lábadozásod lesz. Sok-sok tejet kívánok, és persze jó egészséget!

Zsiby és Lili

Kép
Kép
zsiby
 
 


Vasikáénak és minden Zsuzsának sok szeretettel:

Kép

Bibus
bibus
 
 


Sziasztok!

Vasikáé Zsuzsa, Boldog Névnapot kívánok!
Kép
Mit mondott szerdán a doki?

Hepehupa, üdv. ezen a topikon! Szívből gratulálok a Picurkádhoz, boldog babavárást!

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok. Annyira jól esett, hogy elképzelni nem tudjátok.

Hepehupa, nagyon tetszik a nick neved. Gratulálok a picurhoz. Különösen hogy sok orvos esélyt sem ad ennek a korunk miatt. Te is élő példája vagy annak hogy mindig van esély nem szabad feladni.

Mindenkit cuppantok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Örömmel értesítelek benneteket, hogy megszülettek február 7-én ikerbabáink. Míra Zorka 40 cm 1670 gr, Gergő 38 cm 1530 gr. egy csúnya front miatt elfolyt a magzatvíz, így a 32. héten születtek. sajnos még kórházban vagyunk nyitott inkubátorban, de egészségesek és ez a lényeg. Ha hazajöttem írok részletesen és küldök képet a két hajas babámról.

puszi mindenkinek

Kép
detko79
 
 


Sziasztok!

Detko,
Kép

Sok boldogságot kívánok a kis pároshoz! Várom a képeket a csöpp csapatról!

Kép

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok !

Most elsosorban a hozzam hasonlo koru “sorstarsaknak” irok.

Vasikae es TinkyB,
Nagyon szoritok, hogy talaljatok megoldast es sikeres legyen a kezelesetek.
Hiaba elek kulfoldon, ahol 30 ev alatt alig szulnek es egyre tobben 35, sot 40 ev folott vallaljak az elso gyereket, neha megis furcsan erzem magma 40 eves kismamakent.

Pedig nem kellene!

A nyugdijaskoru es sokat megelt nogyogyaszom semmi furcsat sem talalt abban, hogy 40 evesen valtam kismamava. Ugyanazt a terhessegi “programot” csinaljuk, mint egy 25 eves eseteben.

Kitartast es egy kis szerencset kivanok !
Vereczkey doktornal jo kezekben lesztek. Szoritok, hogy a klinikat minel elobb beinditsa, hogy hamarosan belevaghassatok a kezelesekbe vagy hogy talaljatok masik kilinikat, ahol jo kezekben erzitek magatokat.
Nem akarom reklamozni a Ciris uj csapatat, de nekem veluk is nagyon jo tapasztalatom volt.

Minden szepet es jot mindenkinek !
hepehupa
 
 


Detko drága!!!!

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok a babákhoz és sok-sok tejcit amivel hamar utolérik magukat!!!!!!!!


Puszi mindenkinek!!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Én tegnap találkoztam először a Vereczkey Attilával, és az egész nagyon pozitív benyomást tett rám, annál is inkább, mert már majdnek 9 éve próbálkozunk, túl vagyunk néhány lombikon és két meddőségi klinikán. Eddig nem találtak semmi, ami okozhatja a meddőséget, de a tegnapi találkozón döbbentem rá, hogy nem is igazán érdekelt eddig senkit. A V. doki egy csomó mindent mondott a kórtörténetem alapján amit még ki kell vizsálni, és teljesen logikusnak tűnik. Azt mondta, hogy 1., vagy 2. lombikra nála mindig sikerül a baba. Nagyon pozitív volt a találkozó, bár az árak gigásziak. Esetleg tud valaki segíteni, hogy tényleg megéri-e az anyagi áldozat? Tényleg ilyen jók az eredményei?
Előre is köszi

Csancsi
csancsi
 
 


Csancsi!

Én csak jót tudok mondani Vereczkey doktorról! Én is megjártam a poklok poklát más "jó nevű" klinikán, de sajnos 2 méhenkivülin kívűl semmit nem értek el!!! Amikor V.doktorhoz kerültem, kiderült,hogy mi a bibi, és meg is műtött. Az első eülti sikerült is, de sajnos 10 hetesen elhalt a babánk. Utána 1 hónappal megint próálkoztunk, az sajnos meg sem tapadt.
Én azt tudom neked mondani, hogy jó helyen vagy, az árak tényleg húzósak, de itt legalább hamar mami leszel, míg máhol lehet,hogy még rámegy jó pár éved 10-szer ennyiért.
Itt a fórumon sok lánynak megadta azt az álmot,hogy babájuk legyen, A friss anyukák, Baba meg Detko azt hiszem sokat tudnának mesélni más orvosokról.
Szóval, jó helyen vagy!!!!!

Mindenkinek puszi! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kedves Hugi!

Nagyon szépen köszönöm az információt

Neked végül sikerült, van babócád, hol tartotok? Mi a te történeted?

Üdv,

Csancsi
csancsi
 
 


Szia Csancsi !

Szerintem is jo kezekben leszel Vereczkey doktornal. Gyakran vesz reszt kulfoldi konferenciakon, hogy naprakesz informacioi legyenek a legujabb gyogyszerekrol, kezelesekrol.
Az elso lombikomat meg o csinalta a Ciris-nel. Ket embrio megtapadt, az egyikben el kezdett noni az embrio es UH-val is lathato volt, de sajnos nem indult be a szivmukodes. Visszatartott spontan belso veteles...

A masodik lombikom idejen mar mas csapat volt a Ciris-ben, akik hasonlo protokollt alkalmaztak, mint Vereczkey doktor idejeben, bar valtoztattak egy-ket gyogyszeren vagy adagon es tobb ellenorzo vizsgalatot irtak elo.
A masodik lombik sikeres lett: atleptunk a negyedik honapba! Harom het mulva sor kerul a magzatvizmintavetelre es marcius vegen mar a 20-ik heti UH jon.

Nem ismerem Vereczkey doktor arait, de gondolom, hasonloak, mint a nem tamogatott kezelesek eseteben mas klinikakon. A gyogyszerek arara is erdemes rakerdeni, mert lombikonkent akar tobb szazezer forintba is kerulhetnek.

Ha kerdesed van a kezelesekkel, kivizsgalasokkal kapcsolatban, nyugodtan tedd fel oket ezen a forumon, mert a lanyok nagyon sok tapasztalattal rendelkezenek.

Minden szepet & jot !
hepehupa
 
 


Kedves Mindenki!

Annyira jó érzés, hogy itt mindenki ennyire segítőkész, ez manapság már ritkaságszámba megy, úgyhogy KÖSZI!!!!!

Igaziból a magas árnál inkább a laporoszkópiás műtétre utaltam, nem pedig a lombikra.

Volt már valakinek méhtükrözése (histeroscopia), mert elő vagyok jegyezve rá és nagyon félek tőle. Néhány éve másik dokinál, volt petevezeték átjárhatósági vizsgálat, de az iszonyat fájdalmas volt. Remélem ez nem ilyen.

Egyébként ma megkérdeztem telefonon két olyan anyukát is, akiknek a V. doki bácsi segítségével lett babájuk, és mindketten szuperlatívuszokban beszéltek róla, úgyhogy kezdek és is reménykedni.

Üdv,

Csancsi
csancsi
 
 


Szia, Csancsi!

Én is V. doki páciense voltam. Egy lombikot mi is kipróbáltunk nála. Sajnos nem sikerült, de az ő elmondása alapján bízhatok abban hogy második v harmadik tutira összejön. Én nagyon bízom benne.
A histeroscopiától ne félj. Altatásban végzik, nem fáj. Lesznek egy-két napig mensis görcseid de nem vészes. A laparoszkópiás vizsgálatra most készülök, azt is altatásban végzik, attól sem kell tartani. Fel a fejjel és bátorság, mindent a babáért.
Hepehupa, neked még egyszer gratula és nagyon szorítok a magzatvíz vizsgálathoz. Remélem maradsz velünk és megírod majd hogy mi volt.
Mindenkit pusszantok, ölelek.
Hugi, nagyon hiányoztál. Írhatnál mi újság veled. Te is várod a klinika megnyitását?
Tinkyb, remélem jó hírekkel jössz majd a konzultáció után.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Etna, Boldog Névnapot kívánok!
Kép

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Detko gratulálok a babáidhoz! Várjuk nagyon a képeket! Jó egészséget és jó sok tejecskét kívánok, na és persze mielőbbi regenerálódást.

Bobcsike ha lesz időd írjál nekünk pár sort Nóri babáról és rólad. Sikerült belerázódni az első hetekben? Tudsz azért pihenni is??? :D :D

Csancsi nekem egyszerre volt histeroscopiám és laporoszkópiám. Így utólag már semmi extra nem volt, akkor azért picit fájt utána. Ahogy Vasikáé mondta néhány napig menszesz görcs, meg kicsit húzni fogod magad, de nem kell tőle megijedni. Árban tényleg kicsit húzós volt. Azt hiszem, hogy itt a lányok többségének már mindenkinek volt ilyen műtéte. V dokit meg maximálisan ajánlani tudom. A legjobb kezekben vagy!!!!! Még soha nem találkoztam ennyire rendes, megbízható, csodadokival! Csak bízd rá magad, és ő révbe visz. :-)

Tinkyb jó hogy újra "hallani" rólad, és hogy átvészeltétek ezt a rázos időszakot.

Puszi mindenkinek:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok lányok!

Ma voltam V. dokinál mindenféle vizsgálatokon, úgyhogy némi info.

1. A doki bácsi eszméletlenül rendes és türelmes

2. Az új meddőségi klinika elvileg egy hónap múlva nyit.

Mindenkinek sok sikert

Csancsi
csancsi
 
 


Sziasztok!

Csancsi, az 1. ponton leírtakat mi eddig is tudtuk, a 2-est még nem de nagyon kívánom hogy igaz legyen. A 3-ast nem írtad le, de tudatom veled hogy tényleg nagyon alapos és nagyon tud és nagyon akar segíteni nekünk, és ... így tovább. Sok sikert.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Régen írtam, mert nemigazán volt miről, de azért folyamatosan olvaslak benneteket :!:

GRATULÁLOK minden újdonsült anyukának :!: Nagyon-nagyon aranyosak és szépek a babócák :!: :)
Azt hiszem minden nő ilyen szép kisbabákról álmodik!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a lombiknál, a visszaültetés után mennyit pihentetek?
Az tudom, hogy a beültetés után 2 héttel van a vérvizsgálat, amiből megállapítják, hogy várandós vagy, és szokták ajánlani, hogy pihengess ebben az 1-2 hétben.
Ti otthon voltatok 2 hétig vagy pár nap után visszamentetek dolgozni :?:

Szép délutánt és estét mindenkinek!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Zsiby, köszi a kedves szavakat. Nagyon szép kislány Lilike, iWiW-en láttam a képeit, amiket felraktál.

Zsuzsa, mikor mész a dokidhoz, lesz műtéted?

Hugi, mi újság Veletek?

Csancsi, én is üdvözöllek itt a topikon. Mi is kedden voltunk V. dokinál, 17 órára volt időpontunk.

Évi, mikorra tervezitek a beültetést?

Újdonsült ikres és egy szem babás Anyukák, hogy vannak a csemeték? Várjuk a friss fotókat! Meséljetek, hogy telnek a napjaitok!

Szóval, a héten mi is voltunk konzultáción csoda doki bácsinknál.
Hihetetlen kedvességgel fogadott, nagyon biztatott, lelkileg sok támogatást kaptam tőle. Az uhu vizsgálaton mindent rendben talált, nincs miómám, volt érett petesejtem. Megbeszéltük, hogy belevágunk a lombik projektbe. Mi a nyárra tervezzük, ez az anyagiak és a szabadság függvénye. Április 1-én nyit az új klinika a Váci úton, mindenkit értesíteni fognak a nyitásról. Nagyon jó érzéssel, pozitív gondolatokkal, boldogan jöttem el a rendelőből.

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Évi, én már hallottam olyanról is hogy nem pihent és mégis sikerült, hallottam olyat is aki pihent és mégsem sikerült. Szerintem fogadd meg az orvos tanácsát, és akkor nem kell félned. A lényeg hogy légy nyugodt, pihengess és sétálgass, ne emelj, ne takaríts meg ilyesmi. Most volt beültid, vagy lesz?
Tinkyb, már nagyon figyeltem hogy mikor írsz. Örülök végre a jó hírnek. Szerintem mindenki örül. Tök jó hogy van peteérésed spontán is, nem lesz gond a stimulációval. Tutira sikerülni fog a lombikod. Nekem most adták az időpontot a laparoszkópiás vizsgálatra. 21-én kell befeküdnöm és 22-én csinálják. Utána derül ki hogy hogyan tovább. Ha nem lehet vissza csinálni akkor intézem a hitelt megint és megyek V. dokihoz.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Még tavaly szeptemberben megbeszéltük V. dokival, hogy várunk az új intézet megnyitásig és lombikozunk vele, de sajnos nagyon megcsúszott az indulás.:cry:

Nekem a munkahelyem miatt az áprilistól – augusztus végéig tartó időszak nagyon zűrös, ezért a férjemmel úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk előbb, január elején bejelentkeztünk újból a CIRISbe Dr. Vass Zoltánhoz konzultációra. Őt a férjem egyik legjobb barátja ajánlotta, mert nekik is lombikkal született a kisfiuk.( még a Dévaiban, de a Vass dokival) Sajnos újból meg kellett csináltatni az összes vizsgálatot, mert 1 évnél régebbiek voltak.
Ezután februárban fogamzásgátlót kellett szednem és most tartunk a stimuláció kellős közepén.
Remélem, hogy pár héten belül sikerül a beültit megcsinálni!

Szép hétvégét!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Helló, Évi!

Nagyon szorítok neked. Jól tetted hogy elmentél a Cirisbe. Én is próbálkoztam ezzel-azzal közben. A várakozás nem az én asztalom. De, nekem nem jött össze semmi. Írj majd hogy milyenek a tüszőcskék, hányan vannak meg ilyesmi. Érdekel. És azt is hogy mikor lesz a punkciód. Most úgyis várakozó ponton vagy te is.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukkantás pár fotóval. Ha lesz egy kis időm jövök! :lol: :wink: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Bocsi, ha sok voltam, de imádom Őket.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Baba, gyönyörűek a csajszik, nagyon sokat nőttek! Ezek a pofik! :lol: Köszi a képeket! Ha a hercegnők engedik, majd mesélj is magatokról!

Zsusza, nagyon szorítok a műtéted miatt! :lol: Kívánom, hogy úgy sikerüljön, ahogy Te szeretnéd!

Évi, sok sikert a lombikhoz! Drukkolok! :lol: Írj majd, hogy mennyi petikét növesztettél és, hogy melyik nap lesz a beülti!

Bibus, Hugi, hogy vagytok?

Andy, Bobcsike, Detko, Etna, Noki, Reni, mostanában nagyon ritkán írtok nekünk! Merre jártok? Újdonsült anyukáknak megbocsájtjuk a távolmaradást! :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem, de örülök ha magamra jut egy kis időm. Hasfájós időszakban vagyunk, nem annyira vészes, ki lehet bírni. Bevált praktikákat alkalmazunk, hátha segítenek.
Ezt leszámítva jól vagyunk, nagyon szépen fejlődik, már több mint 4 kg-os (Tinky a táblába ha beírnád: 3320g, és 56 cm). Egyre többet nézelődik, és apa hangjára egyből felfigyel. Néha egy-egy mosolyt is elcsípünk. A fürdetést kimondottan imádja...
És most a képek:

Kép

Kép

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek és aranyosak ezek a leányzók :!:
Mi is "ilyen szép babócákra" hajtunk! :D

A beültim a következő hónapra tolódott, mert sajnos kevés petém lett. :(

Zsuzsa, írtam neked privit.

Szép "hosszúhétvégét" Mindenkinek!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Helló Hugi!!!

Jaj, de örülök hogy végre így jelentkeztél. Megnéztem a fényképeket az iwiw-en és mit ne mondjak...... tündéri kis imádni való Szabolcs. Nem nagyon akartalak zargatni hogy mi van veled, de ezek szerint nagy izgalmakat éltetek meg. Gratulálok és nagyon örülök hogy végre kiélheted anyai ösztöneidet. Puszillak, ölellek és jó babázást. Csudi szép a kis srác. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Hugi, ez fantasztikus hír! :lol: :lol: :lol:
Kép
Sok boldogságot, és jó egészséget kívánok az egész családnak!
Én is megnéztem Szabi babát az iWiW-en, nagyon édes kis srác!

Zsuzsa, már csak egy hét a műtétig! :lol: Nagyon szurkolok Neked!

Bobcsike, álomszép ez a lány! :lol: Köszi a képeket! Beírtam az adatokat a táblázatba.
Kép

Detko, meglestem az iWiW-en Míra és Gergő képeit, nagyon szép babák! Remélem, jól vagytok! :lol:

Évi, drukkolok a következő havi beültihez, akkor majd biztos több petikéd lesz! Olyan közel vagy már a célhoz! :lol:

Andy, Noki és a Többiek, írjatok! :wink:

Kellemes "március idusát" kívánok Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Kedves lányok!!! :lol: :P :wink:

Nagyon-nagyon köszönöm Nektek a sok üzenetet amit priviben, emiklen és az iwiw-en küldtetek! A régi Cirises lányoknak is akik üzentek! Nagyon megható! Pedig sajnos nem a mi érdemünk Szabi, de higgyétek el egy kicsit sem jut eszünkbe!!!!
Baba drága, ha olvasod a fórumot akkor Neked és a Zolinak itt is meg szeretném köszönni azt a hihetettlen sok segítséget amit Tőletek kaptam!!! Igazi Jó BARÁT vagy!!!! Köszönjük szépen!!!!

Mindenkinek sok puszi! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Íme, a friss táblázataink:

Kép

Kép

Írjatok, ha valamit javítsak bennük. :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok !

Neha be szoktam kukkakntani Hozzatok, mert az elso lombikomra meg Vereczkey doktor igazgatosaga alatt kerult sor a Ciris-ben, ami, sajnos vetelessel vegzodott.
A masodik lombikot mar a Szakacs-Vass duoval csinaltuk es mar a terhesseg 19-ik hetet kezdtuk el :D

Egy korabbi levelemben emlitettem, hogy fontolgatom az amniocentezist es Zsuzsa kerte, hogy irjam meg a tapasztalatom, ha bevallalom.

Sokaig fontolgattam, hogy vallaljam-e a vetelesi kockazat miatt.
Vegul is ugy dontottem, hogy bevallalom.
Allitolag Olaszorszag egyik legjobb, terhessegi genetikai diagnosztikara specializalodott nogyogyaszat sikerult megtalalnunk, aki sok-sok ezer amniocentezist vegzett mar.
Plusz a tri-teszt eredmenye nagyon jonak minosul a koromban (40 ev - Down-szindroma valoszinusege 1:1100 es a gerincvelo-rendellenessege 1:5700), igy viszonylag nagy nyugalommal varhatom az amniocentezis eredmenyet.

Kedden delutan kerult sor a magzatvizcsapolasra, egy nagyon alapos UH utan.
A szuras kicsit fajt, mert sok szovetretegen kellett atnyomni a tut szinte kozvetlenul a venuszdomb folott. Nem is mertem odanezni, nehogy rosszul legyek a tu vagy a tartaly lattan.
Utana viszont nem ereztem semmit, hiaba volt percekig bennem a tu. Az UH vagy 10-15 percig tartott, a magzatvizvetel pedig mindossze nehany percig.
Azota otthon pihenek es semmitteszek. Egyelore se fajdalom, se gorcs, se verzes nem volt. Remeljuk, igy is marad es akkor szombat-vasarnapra mar elmulik a veteles veszelye.
Holnapra varom a gyors teszt eredmenyet, ami 95%-os megbizhatosagu.
A vegleges elemzest, ami vagy 20 kromoszomarendellenesegre terjed ki, kb. 25 nap utan, kozvetlenul Husvet utan kapom meg.

Azoknak, akik fontolgatjak az amniocentezist, ket javaslatom van:
1. probaljatok a legjobb szakembert megtalalni, akkor is, ha ez azt jelenti, hogy maganklinikan, fizetes elleneben kell a beavatkozast elvegezni;
2. nehany napra vegyetek ki szabadsagot utan es pihenjetek,
mert nagyon sokat szamikt, hogy mennyire erzitek biztonsagban a kezei kozott es hogyan bannak, beszelnek Veletek.

Remelem, segitettem az amniocentezis-es tapasztalatom megosztasaval.

Mindenkinek szep napot!
hepehupa
 
 


Hepehupa, nagyon szépen köszönöm a bő tájékoztatót. Örülök hogy túl vagy rajta, és várom az eredményt is. Pusza és további kellemes kismamaságot.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok !

Zsuzsa,
Koszonom a jo kivansagokat.
Van fejlemeny a magzatviz-mintavetellel kapcsolatban: tegnap hivtak a klinikarol a gyors eredmennyel, ami alapjan a Picurka nem Down-os es mas sulyos rendellenesseget se talaltak, igy nyugalommal varhatom a vegso eredmenyt.

Kellemes hetveget !
hepehupa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, ezer drukk hétfőre! Szurkolok, hogy sikerüljön a műtéted! :lol:

Hepehupa, örülök, hogy túl vagy az amnion és, hogy az eredményetek jónak mutatkozik! Boldog babavárást! :lol:

Lányok, mi újság Veletek? Akinek van kedve és ideje jelentkezzen! :lol:

Szép tavaszi napokat Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Hepehupa, nagyon örülök a jó eredmények miatt. Különösen szívemen viselem a sorsodat hiszen én 43 éves vagyok. Majd még írj magadról ha lesz időd és kedved.

Tinkyb, köszönöm szépen a drukkokat. Nagyon jól esik. Mondtam a dokinak hogy nagyon izgulok és épp nyugtatni próbált de én tájékoztattam hogy nem a műtét vagy az altatás miatt aggódom hanem az eredmény miatt. Hát, majd kiderül. Ma már befekszem és holnap lesz a nagy nap. Remélem hamar bejön hozzám és tájékoztat mit látott.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: