Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szeretném,ha megírnátok ide a tapasztalaitokat a dr. úrral kapcsolatban mind a nőgyógyászati,terhesgondozási és szüléssel kapcsolatos élményeiteket!Jókat és rosszakat is bármi legyen az!
Előre is köszönöm mindenkinek!!!!
szasza0703
Budapest
 
 


SZIASZTOK!!!
Látom sokan megnéztétek ezt a szobát ,de miért nem írt senki aki megnézte? :(
Remélem azért egyszer legalább valaki ír ide is.
szasza0703
Budapest
 
 


Szia!

Én már priviben leírtam azt a csupa jót, ami a tapasztalatom volt vele :)
 

 
 

Szia Dorottya!
Tudom és köszi szépen, de azért más is írhatna róla!
Főleg az érdekelne jelenleg ,hogy a nőgyógyászati vizsgálata mennyibe kerül.
szasza0703
Budapest
 
 


Sziasztok, én ma kérek időpontot a dokihoz, ha megtudok valamit, írok tapasztalatokat!
 
 


Sziasztok!

Én tavaly szeptemberben szültem nála és terhesgondozásra is hozzá jártam.
Csak jót tudok mondani róla!
A humorát is nagyon szeretem,bár valakinek nem jön be.
Nagyon jó szakember,a szülésnél szinte végig ott volt,figyelt rám, a szülés után minden nap rám nézett addig,amíg haza nem mentem.
Most már az éves szűrésekre is hozzá megyek.
Nagyon közel van a magánrendelése hozzánk!

Jutka
Vendég
 


Sziasztok,

Tegnap voltam a Lajos utcai magánrendelőjében terhesgondozáson, és nagyon pozitívak a tapasztalatok. Egyrészt nagyon jó, hogy van uh gép a rendelőben, ha nem is mai darab, de minden alkalommal láthatom a babát, ha hozol VHS kazettát, akkor felvételt is készítenek (nekem mondjuk nincs videom otthon, de állítólag bármelyik videotékában átmásolják neked az anyagot dvd-re - azt persze nem tudom, ez mennyibe fájna, ha valakinek van tippje, írjon).
Ez a felvétel benne van a vizsgálat árában, ami most 8e Ft. Volt pulzusmérés, mérlegelés, hüvelyi vizsgálat, általános kikérdezés, tanácsok stb. és ugye az uh.

Várakozási idő: Nagyjából 15 percet vártam a rendelőben az időpontomhoz képest, ez azt hiszem ahhoz az átlagos 2 órához képest, amit az előző dokimnál kellett várni, bakfitty. (állítólag előfordulnak azért néha csúszások - de ritka a hosszabb várakozás).
Ha valakit érdekel a szülés utáni piszkos anyagiak kérdése is, kérdezen, priviben megírom.

Összességében jók a tapasztalatok, remélem ez így is marad!
 
 


Sziasztok,
nagyon köszönöm,hogy irtatok ebbe a szobába is és továbbra is várom tapasztalataitok talán ezzel is segitünk annak aki még nemtud semmit a dr. úrról.
kispaca neked pedig sok sikert és jó egészséget a babaváráshoz!
Jutka! engem is Alexandrának hívnak mint a kislányodat,jó egészséget nektek is!
szasza0703
Budapest
 
 


sziasztok!
nekem ő csinálta a lézeres méhszájseb kisműtétemet és nála szültem az ikreimet -még a Jánosban-, szerintem nagyon jó orvos. nálunk sajnos volt egy kis baj az egyik babánál, így előbb szültünk a kelleténél. a srácok szülés után a koraszülöttre kerültek, ahova még ő is felnézett egyszer. a nőgyógyászaton többször meglátogatott (a Margitból átjött) és bármikor el tudtam érni telefonon is.
a magánrendelésén nagyon készségesek, én az asszisztensét is nagyon szimpatikusnak tartom. a stílusa vagy tetszik-vagy nem. hogyha kétségei vannak valakinek ezzel kapcsolatban, akkor szerintem inkább mást kell választani. egyébként csak pozitív tapasztalatom van. ... :P
(priviben én is szívesen válaszolok)

Petra
Kép
 


Sziasztok!
Kispaca:
ha jól tudom 1500 Ftért digitalizálnak egy teljes videókazetta tartalmát DVD-re. A kolosy térnél fent a Mcdonalds mellett van egy videótéka, ott elég rövid határidőn belül vállalják a digitalizálást. remélem tudtam segíteni.
Viki
 
 


Jesszus! Ez már így egy vagyon...
Akkor lehet, hogy inkább várok még három hetet, akkor szeretnék menni 4d-re, és akkor úgyis lesz egy fél órás dvd-m a babáról :) Addig meg valahogy megpróbálom kibírni felvétel nélkül :) Vaaaaaaagy körbekérdezek ismerősök között - hátha.
Köszi azért a segítésget!
v
 
 


Sziasztok!

Én a Dokor úrnál szültem márciusban, s terhesgondozásra is hozzá jártam. Összességében pozitívak a tapasztalataim, nagyon lelkiismeretes, precíz és alapos orvos; más orvos-kollégák szerint is megbízható és jó szakember. Számunka ez volt igazán fontos, ezért döntöttünk mellette.
Szerintem ha valaki nagyon nem bírja a stílusát, úgyis váltani fog, de úgy vélem, abszolút nem elviselhetetlen. Sőt, mikor másodszor mentem, már emlékezett a nevemre, kórtörténetemre, stb., s végig nagyon kedves és figyelmes volt.
A szülés során is kedves volt, próbálta maximálisan figyelembe venni a kéréseimet, nem rajta múlt, hogy nem úgy alakult a dolog, ahogy terveztük (előzetes burokrepedés és magzati oxigénhiány miatt majdnem császár lett a vége, s sajnos azonnal elvitték a babát, mert jó adagot lenyelt a meconiumos magzatvízből... :( ). Szerencsére a végére kiderült, hogy nagyobb volt a pánik, mint a baj, a kiscsajnak semmi baja, egészséges, vidám, huncut kis vasgyúró :)
A szülés után is minden nap bejött és megnézett, a gátrepedésemet pedig (kicsim feje szélesebb volt az átlagnál, gátmetszés ellenére is repedtem a másik oldalon is...) olyan gyönyörűen összevarrta, hogy alig maradt hátra heg.
Ha érdekel valakit bővebben, priviben szívesen válaszolok további kérdésekre is!

JakKata

Hanga-baba anyukája
 
 


Szia JakKata,

Az ilyen jó vélemények miatt csak megerősödik bennem a tudat, hogy jól választottam, eddig kétszer voltam a dokinál, és egyre szinpatikusabb nekem is!

Köszi és minden jót Nektek! :)

v
 
 


Sziasztok!

Szasza,

Köszi,nektek is! Szép ez az Alexandra név!

Örülök,hogy általában jókat olvasok a dokinkról!
Majd jövő év elején megyek szűrésre megint hozzá,kiváncsi vagyok,hogy addig mi változik!
Az árak biztosan.
Jó babavárást a pocakosoknak!

Puszi mindenkinek:

Jutka
Vendég
 


sziasztok!

még nagyon új vagyok itt, most regisztráltam. én is Ruszvánszky dorkor úrnál szültem, augusztusban, és nekem is nagyon pozitív véleményem van róla. a magánrendelésen nagyon alapos volt, és a szülésnél is. (Hanna baba császárral született, ráadásul éjjel ébresztettük az egész szülészetet :oops: ) előre megmondta a doki, hogy mennyibe fog kerülni nála a szülés, úgyhogy még ezzel se kellett foglalkozni, hogy most vajon mennyi pénzt adjunk.
 
 


Sziasztok!

Mi a probléma a doktor úr stílusával?
Az abszolút nem elviselhetetlen nem tűnik túl pozitívnak.
 
 


Szia,

Az a baj (szerintem nem baj igazából), hogy nem cukiskodik, mint sok más doki. Nem kertel, ha le kell szúrni olyan dolgok miatt az anyukát, ami a babára rossz hatással lehet (itt gondolok pl a hízásra). Minden a baba érdekében. Én személyesen jobban értékelem ezt a stílust, mint a kétszínűséget. Sajnos olyan dokival is volt dolgunk.
És Ruzsvánszky doki nagyon ügyes, nemrég szültem nála, és minden a legnagyobb rendben ment. Alapos, megbízható, tapasztalt.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: