Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem találtam kimondottam a Győri Kaáliról információt, ezért indítom útjára ez a topikot.
Most kaptam egy telefonszámot a Győri Kaáliba.
Érdekelne, hogy ott milyenek a dokik, a nővérek, hogyan mennek a viszgálatok az időpontkéréstől a beültiig.
Fizetni kell-e, ha igen mennyit.... Stb.

Kérlek írjátok meg a tapasztalatokat. Mikor érdemes bejelentkezni?

Köszi Zsuko
 
 


Tegnap telefonáltam. :roll:

Első tapasztalatom nem lett vmi szívderítő. :?
Aki felvette a telefont nem vmi kedves emberke volt, 10 másodperc alatt lerázott, mikor időpontot akartam kérni.
Jövő héten újra megpróbálom őket hívni, hátha egy kedves emberrel tudok beszélni és kapok végre egy időpontot megbeszélésre. :twisted:

Senkinek sincs tapasztalata, amit megírna???
 
 


Szia Zsuko!
Mi a győri Kaáliba jártunk!
Nem értem,hogy miért nem adtak időpontot konzultációra!!!
Első alkalommmal emlékeim szerint 12 ezret kell fizetni.

A mi orvosunk Boga Péter volt,de ott mindenki profi,ez biztos,a nővérkék is aranyosak és mindig fájdalommentes volt a vérvétel.
Először egy csomó hormonvizsgálatot meg kell csináltatni,asszem 5-öt,aminek darabja(3 éve) 2500 ft volt.Ezeket a hormoneredményeket máshol is meg tudod csináltatni,ha a nőgyógyászod ír beutalót,akkor ingyenes,csak friss eredményt vigyél.A párod spermáját ott érdemes megnézetni,10 ezer körül van.Ulrahanggal is meg fognak vizsgálni,és minden régi papírodat vigyél magaddal.A gyógyszerektől függ,hogy mennyibe kerül egy lombik,nekünk 150 ezer körül volt.

Sok sikert!

Andi
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Örülnék ha újra indulna ez a topik!
Én is a Győri Kaáliba járok és a konzultációra kérjél reggel 8 után öt percel időpontot, akkor talán sikerül. Én ötször telefonáltam, mire kaptam. Ez azért van mert nyáron sok a konferencia meg a szabadság. Én majd most megyek a harmadik lombikra nyár végén vagy ősszel. (egyébként szerintem sem kedvesek a nővérek)

A konzultáció díja 12.000 és a többi vizsgálati díjat majd ott megkapod egy kis füzetben. Egyébként csak a vérvételt fogadják el más intézettől a sperma vizsgálatot csak az ottanit fogadják el! Ha meg fél évnél régebbiek a vizsgálatok, akkor mindent megcsinálnak újra. A kezelések alatti árak pedig sok mindentől függenek. Én azt mondanám, hogy a minimum az 150.000 és ha még kell a férj kezelése, meg egyéb extrák akkor az mind ehhez jön hozzá. Aztán ki tudja, lehet olyan szerencsés vagy, hogy olcsóbban is megúszod....
 
 


Sziasztok!

Lassan, de beindul. 8)

Először is: Pénteken újra telefonáltam. Most egy kedves nővért fogtam ki, nagyon segítőkész volt, de időpontot ő sem tudott adni, ugyanis csak egy hónapra előre adhatnak,s már mindet kiosztották. újra kell majd telefonálnom,Azt mondta két hét múlva próbálkozzam. :?
Jövő héten majd hívom őket ismét.

Aanda

Köszönöm a választ.Nekem Kőrösi dokit ajánlották.De a Boga dokiról is jókat hallottam.

Samy

Köszi a tanácsot.Jövő héten ki is próbálom.
Nekem is volt már két sikertelen lombikom. Most lenne majd a harmadik, melyet már itt szeretnék.

Jó hétvégét mindenkinek!
 
 


zsuko,

Ha azt mondták két hét múlva, akkor felesleges előbb próbálkoznod, mert akkor valószínűleg szabin van a doki és jövő héten sem tudnak majd időpontot adni. Én mindig naptárral a kezemben megkérdezem, hogy mikor telefonáljak és arra a napra felírom. Aztán reggel nyolc után öt perccel próbálom hívni őket.

Mindegy melyik dokihoz kerülsz, mindennek megvan a jó és rossz oldala. A Kőrösinek kevesebb ideje van, a Boga meg humortalan.
(legalábbis szerintem)

Amúgy hol csinálták az eddigi beavatkozásokat? Kétszer volt stimud, vagy volt fagyibabás próbálkozásod is?
 
 


zsuko!
Gyere át arra a fórumra, ahol többen vagyunk és könnyebb megtalálni is! Ott is mindenki lombik előtt áll!!! Igaz nem Győrbe, de nagyon jó a csapat!
http://lombikbaba.elektroblue.hu/
itt a fórumon belül a lombik és inszemináció alatt a lombik fórum 2008-nál megtalálsz minket.

puszi

4 inszem - sikertelen
2 lombik - sikertelen
 
 


ja, engem ott bubinak hívnak!

4 inszem - sikertelen
2 lombik - sikertelen
 
 


Hahó,
van itt vki? én a györi kaáliba kezdtem nemrég járni dr.Bogához.
 
 


Szia dina34!

Én is Győrbe a Boga doktor úrhoz járok, küldtem neked privit!
 


Sziasztok!

Soproni egy gyermekes anyuka vagyok, már 3 év szeretnénk kistesót. Sajnos sok akadály felmerült már, amit kezelünk/kezeltünk. De a babó még mindig nem jött. Ezért keresünk most meddőségi központot.

Érdekelne, mit gondoltok a győri kaáliról! Hogy mennek ott a dolgok: várakozási idő, fizetés... stb.

Remélem valaki olvassa majd az írásomat!

Köszi a segítséget! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron