Új privát üzeneted érkezett!

Ágica, köszönöm szépen! :D
Emlékszem én is mennyire vártam Bencét, hogy a karomba tarthassam! Ha már kint lesz a pici fiad, élvezd ki minden percét az anyaságnak, olyan hamar megnőnek! :cry:

 
 


Zsu 83!

Szia.Remélem jól vagytok.Már alig várom,hogy induljunk nyaralni,biztos azért vagyok ennyire izgatott,mert már nagyon rég voltam nyaralni.
Azt szeretném megkérdezni,hogy az normális dolog,hogy a baba nem minden nap egyformán aktív?
Annyira izgat ez a dolog,a doktornőmet csak azért nem akarom piszkálni,mert szabadságon van.
Igaz az is ,hogy anyukám mondja,hogy ne izgassam magam ez normális dolog,hogy nem minden nap egyformán aktív a pici.
Én már azt szeretném,hogy minden nap egyfolytában rugdosódjon.
Bár az is lehet,hogy elég nyugodt ember vagyok és lehet,hogy a baba is az.
Szép napot kívánok mindenkinek.

 


Ágica, Bebém se volt a pocakba valami aktív baba, persze voltak időszakok amikor sokkal élénkebb volt, nálunk este csinálta a nagy bulikat, na akkor néha kirúgta a ház oldalát is! illetve a hasamét :lol: Szerintem ha kétségeid vannak, nézesd meg a picurt, hogy Te is megnyugodjál!
Mikor indultok nyaralni? Jó nyaralást Nektek, érezzétek jól Magatokat!

 
 

 
 

Sziasztok!A Bálint Balázs doktorról érdeklödöm milyen orvos,és be lehet e hozzá kerülni?És a magán rendelesén esetleg milyen tarifák vannak.Küldhettek infokat privibe is.Elöre is köszönöm! :lol:
 


Sziasztok!

Vissza jöttünk a nyaralásból,nagyon jó volt.A picikémet láttam múlt hét hétfőn nincs vele semmi baj.Most már biztos,hogy kisfiú lesz,láttam mindent :D
A dr.-nő egy kicsit megijesztett,mert magas volt a vérnyomásom 150/80.
Kaptam vérnyomás csökkentőt és diétázni kell sószegény étrend.Azóta itthon is mérem a vérnyomásomat,de nem volt magas,lehet az is ,hogy csak izgultam.
Annyira jó már egyre kevesebb idő van hátra,az elején nem is gondoltam volna,hogy ilyen gyorsan megy majd az idő.Mostanában egyre többet jut eszembe a szülés és akkor meg is ijedek egy kicsit,remélem nem lesz semmi baj.
Szeptember 25-én lesz az esküvőnk,már alig várom,igaz nekem már ez lesz a második de ez jobb lesz.
Vigyázzatok magatokra.Szép napot kívánok.

 


Beuska, Bálint doktort sajnos nem ismerem!

Ágica, nagyon örülök, hogy jó volt a nyaralás! Vérnyomásgondot sajnálom, vigyázz Magadra! A szüléstől pedig ne félj, a világon a legcsodálatosabb dolog a világon, én ha rágondolok, még szinte most is a hasamon érzem a pici kis csomagomat, amikor rámrakták, ennél szebb érzés nincs a világon! :) De szuper, most lesz az esküvőtök!? :) Remélem az idő is szép lesz, és nem ilyen őszies! :?

 
 


Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy Rákóczy professzornál szült-e valaki közületek? A szüléssel kapcsolatos tapasztalata érdekelne, illetve a tarifa (akár privátban is). Köszönöm!
 
 


Ber74, én nem nála szültem, de a szobatársam nagyon dícsérte, a tarifáját nem tudom

 
 


Sziasztok!

Mivel aug. 1-re voltam kiírva, de a kisfiam úgy döntött, hogy Ő bizony nem akar kibújni így a betöltött 41. hét után be kellett feküdnöm. Az orvosom szabadságon volt (amit előre tudtunk) így az épp akkor dolgozó orvossal tudtam beszélni. Dr. Barna Péter vizsgált meg, aki nagyon kedves volt. Utána a Professzor is megvizsgált, akiről szintén csak jókat tudok írni!!! Sajnos a tarifáját nem tudom, de az biztos, hogy aki nála szül, az jó kezekben van! :-)

Pár hozzászólással korábban írtam, hogy a szülés után többet tudok írni az orvosról és a szülésznőmről (Vass Gabiról) is. A szülésnél Dr. Szigeti Katalin volt bent, aki egy fiatal, nagyon szimpatikus kis hölgy. Soha nem voltam nő nőgyógyásznál, de azt kell mondanom, igazán kellemes csalódás volt. A vajúdás alatt néha bejött, megvizsgált, de a kitolási szakaszban végig bent volt. De az egész szülést a szülésznőm vezette, aki egy igazi CSODA!!! Fantasztikus élmény volt vele a szülés! Mindenképp bátran merem ajánlani mindenkinek!
Minden simán ment vele. Egyetlen dolog nem sikerült, a gátvédelem. Pedig Gabi azért is mindent megtett! Az utolsó pillanatban repedtem, ami egyébként csoda lett volna, ha nem történik meg, ugyanis a kisfiam 36 cm-es fejkörfogattal, 4270 grammal és 58 cm-el született.

Összességében fantasztikus élmény volt a szülés, és a férjemmel már a szülőszobán megbeszéltük, hogy jöhet a következő baba és CSAKIS GABIVAL!!! :lol:

A kórház szép és tiszta, a dolgozók (csecsemősöktől a szülésznőkig) mindenki aranyos, egyetlen kivétel van (akit megfogadtam, hogy mindenhol és mindenkinek elmondok) a focista Nyilasi Tibor testvére, Ica. Egy vörös nő, minden második éjszaka ő dolgozik. Na ő egy rettenet. Egy gonosz, vén dög, aki gondolom máshol nem tudja kiélni a hatalomvágyát, így a kismamákon próbálja kiélni magát! Na őt kerüljétek el messzire!!! De ezt leszámítva tényleg csodálatos volt minden!

Kép


Napsugár, öröm volt olvasni a szüléstörténetedet, örülök, hogy ilyen pozitív volt számodra is a szülés! Gratulálok a kisfiadhoz, tényleg szép nagy baba! A gátvédelem nekem is hasonló okokból nem jött össze, Bebe is nagy fejkörfogattal született, és így esélytelen volt, pedig mindent megtettek! A vörös nőre meg emlékszem, grrrrrrrrrrrrr :evil:

 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy így ismeretlenül írok, de szeretném megkérdezni, hogy ismeri-e valaki dr. Csabafi Csabát?
Szeretnék egy pár infót kapni róla.

Milyen orvos? Mennyire alapos? Esetleg fogad-e sztk rendelésen is vagy csak magánban? Mennyit kér a szülésért?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok

KépKép

KépKép
 


Még annyit írnék, hogy a húgom állapotos és a Doktor urat ajánlották neki, ezért érdeklődöm.

KépKép

KépKép
 


Cukorfalat, sajnos nem ismerem a doktorurat!

 
 


Sziasztok!
Annyit szeretnék kérdezni, hogy a szülésznőnek mennyit kell fizetni, ha választott szülésznőnél szeretnék szülni?
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kat-kat, mi tavaly év elején 35-öt adtunk a fogadott szülésznőmnek.

 
 


Szia Zsu!
Köszönöm a gyors választ.
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Valaki ismeri Dr. Fülöp Tamás nőgyógyászt?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Szia!

Igen, én ismerem.
A világ legjobb szülésze. 5 hete szültem nála. Azóta is mondogatom, hogy sok jó dolog történt velem az életemben, de az egyik legjobb az, hogy nála szülhettem.

Van konkrét kérdésed?


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok, szült valaki már a Szent Imrében fogadott orvos nélkül? Milyen volt? Köszönöm a válaszokat!
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Uj forumozokent, a hetedik het fele kozeledve, szeretnem a segitsegeteket kerni!
Sajnos ugy alakult, h eddigi doktornom nem tud elvallalni. Szent Imret neztem ki a korhazak kozul es most keresem a toketes dokit. Eddig a kovetkezo orvosokrol olvastam nagyon jokat. Tudom, kicsit meg hosszu a listam es ezert is lenne jo, ha egy-ket szoval velemenyeznetek a kovetkezo dokikat!

Dr Tasi Robert,
Dr Urban Marta,
Dr Balint Balazs,
Dr Barna Peter,
Dr Zsigmond Tamas,
Dr Fulop Tamas es
Dr Faludy Pal.

Olyan orvost keresek, aki mindent elmond magatol, hiszen magamtol nem biztos, h rajovok mindenre, ezenkivul ertekelem, ha turelmes es szakmailag is megbizhato. Figyel a gatvedelemre (bar ha jol tudom, Szent Imreben mindenki gatvedelem parti) es vegig velem van, vagy megbiztaho utanpotlasrol gondoskodik szabi alatt. Most ennyi jutott eszembe.

Koszonom szepen a segitsegeteket!
bubububu
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!
Félidős kismama vagyok (20.hét) aki sajnos az évben túl esett pár lakóhely váltáson. Nem saját döntésből, hanem mert átvertek minket - albérlet csalás áldozatai lettünk illetve az ezévi ingatlan piac nagyon nem szereti a családokat.... Szerencsére sikerült "fészket raknunk" a XI. kerületben, így most már minden körzeti kapcsolatot fel tudok venni ahhoz, hogy a decemberi Nagy Nap rendben legyen. :)

Mivel még védőnői átkérésben vagyok, választott orvosom nincs, szívesen fogadok tanácsokat, hogy merre is indulhatnék el. Sajnos exvidéki létemre nincs a környezetemben olyan akinek friss tapasztalata lenne a kórházakkal, így nagyon megörültem amikor megláttam a Szent Imrés topikot! Szinte a szomszédban van, ezért adja is magát.
Ha bármilyen tanácsotok javaslatotok van a kórházzal vagy az ügyintézéssel kapcsolatban, amit megosztanátok egy első babát várónak, nagyon megköszönöm a segítséget. :)
Talán felkészületlennek találtok, de valahol mindenkinek el kell kezdenie, hogy aztán tovább adhassa a tapasztalatait. A környezetemben én leszek az első anyuka ebben a generációban. :)

(valószínűleg a "hogyan működik a doki választás folyamata" lenne a legjobb címe ennek a bejegyzésnek.. :) )

Előre is nagyon köszönöm a visszajelzéseket!
eszter25
Budapest
 
 


Sziasztok!
Úgy látom, nem nagyon jár erre senki.
Ha mégis:
Szent Imrében szeretnék legközelebb szülni. Tudtok ott olyan dokit, aki császár után vállal természetes szülést?
Köszönöm!
kati1981
Budapest XXII. kerület
 
 


@kati1981:


Szia! Kár, hogy nem nagyon vannak itt, de remélem, beindul a fórum. Én szültem itt már párszor, most is tervben van baba, kérdésedre válaszul, szerintem a Bálint doktoroknál van esélyed. A nővérem szült a Bálint Balázsnál és Ő nagyon természetes-párti, habár szerintem ott az összes orvos az.
Nálatok még csak tervben van bébi, vagy már megfogant?

Violetta
 
 


Hali.

Van itt még vlaki?
Én 2017.novemberében szültem a Szent Imrében.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia @kicsititi:


Első babánkat várjuk, a terhesség 7. hetében járok még csak. A kerületbe is csak nemrégiben költöztem... Minden hasznos infó, tipp érdekel a Szent Imrével kapcsolatban! Kinél szültél? Mik a tapasztalataid? 

lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


@lyvcsi:
Szia.

Gratulálok a babához. :-)
Én Halmos Amrita doktornőnél szültem.
Nagyon jó kórház, én elégedett voltam vele.
Ha nincs orvosod őt ajánlom, de nehéz bejutni hozzá, és várandós gondozás csak magánban van nála, de szülést a Szent Imrében vezet. A magánrendelő a Gyenefert reprodukciós Kp. Szász Károly út 3. II.kerület.
Szülésznőt érdemes keresni, mert sokat segít, és ha van rá igény akkor csecsemőst is fogadhatsz, bár a korházi védőnő segít a szoptatásnál, de fürdetés, tisztába tétel, öltöztetés stb. mégis jó ha csecsemős megmutatja, főleg az első babánál, főleg ha nem volt a környezetedbe picur akit láttál, fogtál azelőtt...
Az enyém Bojtár Zsófi volt. De nagyon szuper Nyulas Jolán is (a szobatársaknak ő volt a szülésznő, és maximálisan elégedettek voltak) ;-)

Egy blog kapcsán egyszer leírtam pár dolgot a kórházról. Bemásolom ide is.
Egy kicsit hosszú, de talán segít. Ha kérdésed van írj, próbálok segíteni ;-)


Íme az "olvasnivaló" :-D

A kórház újszerű, kicsit labirintus az első ottlétnél

A mosdók ami a vajúdóban és a szülőszobán van tiszta, van WC papír de szappan nincs... A gyermekágy mosdója már lepukkantabb. Nincs WC papír, szappan, leharcolt a zuhanyzó, a csempe, a tükör. A tisztaság átlagos, minden nap van vmi takarítás szerű, nyilván sok múlik a szobatársakon is...

A szülőszobák korszerűek, tiszták, jól felszereltek. Egy nagy alternatív szoba van, bordásfallal, káddal, labdákkal, szülőszékkel, franciaággyal, saját wc-vel. A többi un. Ikeás szoba is korrekt. Kád majdnem mindben van. Labdát, szülőszéket ha kéred hoznak. 2szülőszobára jut 1zuhanyzós WC a szobák mellett. A vajúdó szoba (apa ide nem jöhet be) 6ágyas saját zuhanyzós wc-vel.ez is jól felszerelt.

Az orvosok normálisak. (nekem fogadott orvosom, és szülésznőm volt akit a doki ajánlott). Az én doktornőm és szülésznőm precíz, lelkiismeretes, szakmailag nagyon ott vannak. Mindenben segítettek, és maximálisan elláttak.
A csecsemősök 97%-ban normálisak, kedvesek, segítőkészek. Látszik rajtuk hogy leterheltek, de ha tudnak (és persze szépen és türelemmel megkéred őket) segítenek. Lehet velük beszélgetni, ha úgy adódik, sőt még vigasztalnak is ha törik a mécses vmiért.
Megjegyezném hogy dolgoznak még külön nővérek is, de ők nagyon nem sok vizet zavarnak, habár nekem rossz tapasztalatom is volt az ottlétem alatt velük kapcsolatban.

A szülés előtt ha van fogadott szülésznőd, akkor van felkészítés, körbevezetés, elmond mindent. Próbálnak természetes úton megoldani mindent. Csak akkor van császár ha nagyon nincs más megoldás vagy ha ez a terv. Ha lehet, levzetik természetes úton a szülést. Nem preferálják az epidurált, sem más kábító fájdalmcsillapítást (persze ha nagyon kapálózol vagy úgy dönt a doki akkor adnak). A gátvédelem elsődleges. A gátmasszást már 36.héttől kérheti a szülésznő (persze el is magyarázza hogyan végezd). Szülés alatt is van gátmasszázs. A gátmetszés orvosi kompetencia. Ha ő úgy látja hogy jobban jár mindenki akkor nyisszant. ( inkább mint szanaszét repedni...).
Oxitocyn adás orvos, és állapot függő itt. Ha nem kell nem adnak feleslegesen.

Császáros műtőbe sehol nem mehet be civil! Itt sem! Apu kint vár, apaszettben. Amikor kint a baby (és nincs kontraindikácio) megkapja rögtön egy kis szőr-bőr kontaktra míg anyut varrják. Aranyóra itt állapotfüggő. Forszírozzák a minél előbbi és minél többszöri cicire rakást itt is.

A kórház honlapon elvileg van látogatási rend, gyakorlatilag nincs. Csak a vip szobában lehet bent az apuka addig és annyit amennyit akar. Egyébként nem jöhet be. Kivétel a hazamenetel napja vagy ha pl. hozza a rekesz ásványvizet és a hazai kosztot.

A babának elvileg csak popsitörlőt, krémet, pelust kell vinni. Azért nem árt 2-3 textilpelus, saját kistakaró. Ruhát adnak a kórházi készletből, de ha viszel akkor azt is rá lehet adni.

Egy kórterem 4 ágyas. Egy kórteremre jut egy mosdó, a kórtermek mellett.

Van vip szoba.

A kórházi koszt a "szokásos". Nem túl sok, nem túl tápláló, nem finom, sokszor kihűlt, de ha éhes vagy úgyis megeszed. Érdemes otthonit hozni főleg reggelire és vacsorára valót. Van mikró és hűtő is, tehát megoldható.

Az információ áramlás kielégítő. Minden kérdésemre kaptam választ, minden tudnivalót közöltek előtte, közben, utána is orvostól, szülésznőtől, csecsemőstől.

Kaptam tanácsot a helyi gyerekorvostól is, a dokimtól is, a csecsemősöktől is, gyakorlatilag mindenkitől. Ha pedig kérdésem volt készségesen megválaszolták.

Tapasztalat ami fontos: vigyél magaddal kaját szülésre és utána is, sok vizet mert fűtenek télen és irtó száraz a levegő. WC papír, kézmosószappan alap. Füldugó kötelező felszerelés!
Ha egy kis kedvességből kapnak a csecsemősök csokit-gyümölcsöt-kv/tea jellegű parát a pokróc is similabda lesz... De ez mindenhol így van!
A kórházban a védőnő hiper-szuper kedves és segítőkész és jó tanácsokkal lát el.
Roomig-in van, tehát annyit lehet veled a "bevásárlókocsiban" a kicsi amennyit akarod, de le is adhatod ha pihennél (füldugóval!).
A születési anyakönyvi kivonat és a lakcímkártya, ha jól emlékszem adókártya is ott helyben intéződik, és csak a tajkártyáért kell apának elmenni. Elmondják egyébként ezt is.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@lyvcsi:
Szia.

Gratulálok a babához. :-)
Én Halmos Amrita doktornőnél szültem.
Nagyon jó kórház, én elégedett voltam vele.
Ha nincs orvosod őt ajánlom, de nehéz bejutni hozzá, és várandós gondozás csak magánban van nála, de szülést a Szent Imrében vezet. A magánrendelő a Gyenefert reprodukciós Kp. Szász Károly út 3. II.kerület.
Szülésznőt érdemes keresni, mert sokat segít, és ha van rá igény akkor csecsemőst is fogadhatsz, bár a korházi védőnő segít a szoptatásnál, de fürdetés, tisztába tétel, öltöztetés stb. mégis jó ha csecsemős megmutatja, főleg az első babánál, főleg ha nem volt a környezetedbe picur akit láttál, fogtál azelőtt...
Az enyém Bojtár Zsófi volt. De nagyon szuper Nyulas Jolán is (a szobatársaknak ő volt a szülésznő, és maximálisan elégedettek voltak) ;-)

Egy blog kapcsán egyszer leírtam pár dolgot a kórházról. Bemásolom ide is.
Egy kicsit hosszú, de talán segít. Ha kérdésed van írj, próbálok segíteni ;-)


Íme az "olvasnivaló" :-D

A kórház újszerű, kicsit labirintus az első ottlétnél

A mosdók ami a vajúdóban és a szülőszobán van tiszta, van WC papír de szappan nincs... A gyermekágy mosdója már lepukkantabb. Nincs WC papír, szappan, leharcolt a zuhanyzó, a csempe, a tükör. A tisztaság átlagos, minden nap van vmi takarítás szerű, nyilván sok múlik a szobatársakon is...

A szülőszobák korszerűek, tiszták, jól felszereltek. Egy nagy alternatív szoba van, bordásfallal, káddal, labdákkal, szülőszékkel, franciaággyal, saját wc-vel. A többi un. Ikeás szoba is korrekt. Kád majdnem mindben van. Labdát, szülőszéket ha kéred hoznak. 2szülőszobára jut 1zuhanyzós WC a szobák mellett. A vajúdó szoba (apa ide nem jöhet be) 6ágyas saját zuhanyzós wc-vel.ez is jól felszerelt.

Az orvosok normálisak. (nekem fogadott orvosom, és szülésznőm volt akit a doki ajánlott). Az én doktornőm és szülésznőm precíz, lelkiismeretes, szakmailag nagyon ott vannak. Mindenben segítettek, és maximálisan elláttak.
A csecsemősök 97%-ban normálisak, kedvesek, segítőkészek. Látszik rajtuk hogy leterheltek, de ha tudnak (és persze szépen és türelemmel megkéred őket) segítenek. Lehet velük beszélgetni, ha úgy adódik, sőt még vigasztalnak is ha törik a mécses vmiért.
Megjegyezném hogy dolgoznak még külön nővérek is, de ők nagyon nem sok vizet zavarnak, habár nekem rossz tapasztalatom is volt az ottlétem alatt velük kapcsolatban.

A szülés előtt ha van fogadott szülésznőd, akkor van felkészítés, körbevezetés, elmond mindent. Próbálnak természetes úton megoldani mindent. Csak akkor van császár ha nagyon nincs más megoldás vagy ha ez a terv. Ha lehet, levzetik természetes úton a szülést. Nem preferálják az epidurált, sem más kábító fájdalmcsillapítást (persze ha nagyon kapálózol vagy úgy dönt a doki akkor adnak). A gátvédelem elsődleges. A gátmasszást már 36.héttől kérheti a szülésznő (persze el is magyarázza hogyan végezd). Szülés alatt is van gátmasszázs. A gátmetszés orvosi kompetencia. Ha ő úgy látja hogy jobban jár mindenki akkor nyisszant. ( inkább mint szanaszét repedni...).
Oxitocyn adás orvos, és állapot függő itt. Ha nem kell nem adnak feleslegesen.

Császáros műtőbe sehol nem mehet be civil! Itt sem! Apu kint vár, apaszettben. Amikor kint a baby (és nincs kontraindikácio) megkapja rögtön egy kis szőr-bőr kontaktra míg anyut varrják. Aranyóra itt állapotfüggő. Forszírozzák a minél előbbi és minél többszöri cicire rakást itt is.

A kórház honlapon elvileg van látogatási rend, gyakorlatilag nincs. Csak a vip szobában lehet bent az apuka addig és annyit amennyit akar. Egyébként nem jöhet be. Kivétel a hazamenetel napja vagy ha pl. hozza a rekesz ásványvizet és a hazai kosztot.

A babának elvileg csak popsitörlőt, krémet, pelust kell vinni. Azért nem árt 2-3 textilpelus, saját kistakaró. Ruhát adnak a kórházi készletből, de ha viszel akkor azt is rá lehet adni.

Egy kórterem 4 ágyas. Egy kórteremre jut egy mosdó, a kórtermek mellett.

Van vip szoba.

A kórházi koszt a "szokásos". Nem túl sok, nem túl tápláló, nem finom, sokszor kihűlt, de ha éhes vagy úgyis megeszed. Érdemes otthonit hozni főleg reggelire és vacsorára valót. Van mikró és hűtő is, tehát megoldható.

Az információ áramlás kielégítő. Minden kérdésemre kaptam választ, minden tudnivalót közöltek előtte, közben, utána is orvostól, szülésznőtől, csecsemőstől.

Kaptam tanácsot a helyi gyerekorvostól is, a dokimtól is, a csecsemősöktől is, gyakorlatilag mindenkitől. Ha pedig kérdésem volt készségesen megválaszolták.

Tapasztalat ami fontos: vigyél magaddal kaját szülésre és utána is, sok vizet mert fűtenek télen és irtó száraz a levegő. WC papír, kézmosószappan alap. Füldugó kötelező felszerelés!
Ha egy kis kedvességből kapnak a csecsemősök csokit-gyümölcsöt-kv/tea jellegű parát a pokróc is similabda lesz... De ez mindenhol így van!
A kórházban a védőnő hiper-szuper kedves és segítőkész és jó tanácsokkal lát el.
Roomig-in van, tehát annyit lehet veled a "bevásárlókocsiban" a kicsi amennyit akarod, de le is adhatod ha pihennél (füldugóval!).
A születési anyakönyvi kivonat és a lakcímkártya, ha jól emlékszem adókártya is ott helyben intéződik, és csak a tajkártyáért kell apának elmenni. Elmondják egyébként ezt is.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

De jó, hogy írtál Kicsititi! Nálunk hétvégén kapott zöldutat a baba, így most erősen nézelődőben vagyok orvos és kórházügyben. Sajnos a saját orvosom nem vállal sem terhesgondozást, sem szülést.
Első körben a Szent Imrében gondolkodom és azok alapján amiket írtál lehet, h jó döntés lesz. 
Azt nem tudod véletlenül, hogy előző császár után mi a protokoll? (bár igaz, hogy az előző 14 évvel ezelőtt volt :D )

Köszi, Léna


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@kicsititi:


Köszönöm a kimerítő információáradatot! 
Utánaolvastam a doktornőnek, nagyon szimpatikus így első blikkre. Megbízhatónak tűnik! Eddig még nem gondolkoztam fogadott orvosban, de lehet most változik a véleményem....
Időpontkéréstől számítva kb mennyi idő bejutni a doktornőhöz? Azért kérdezem, mert április 9-én megyek a kerületi SZTK-ba a 0. ultrahangvizsgálatra és kíváncsi vagyok, hogy elég lenne e ez után bejelentkezni a doktornőhöz úgy, hogy még beleférjünk a 12. hétbe.
Köszönöm a segítségedet! 
lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


@nuska:
Szia.

Elvileg bevállalnak természetes úton való szülést. Legalábbis barátnőn úgy szülte a 2.babát ott az imrében(és ott csak 2év korkülömbség van...)
Ottani dokit kell kérdezni mi a protokoll ezügyben. Nyilván komplikációmentes várandósság, fejvégű fekvés stb...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@lyvcsi:
Szia

Szerintem elég főleg hogy még csak a 0. Uh...(ugyebár bármi lehet...) Azért azt bedzéld meg vele hogy vállalja e a szülést is vagy csak a terhesgondozást...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Dr Horváth Ritáról van vkinek infója?
Köszönöm

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@nuska:


Szia!

Bocsi, hogy csak most tévedtem erre. Én végül hozzá kerültem. Milyen információkra vagy kíváncsi vele kapcsolatban? 
lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


@lyvcsi:
Szia! Köszönöm, de azóta már több találkozón túl vagyok vele, és a Facebookon csoportban hozzájutottam minden infóhoz.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
Engem érdekelne bármiféle tapasztalat/vélemény dr. Horváth Ritával kapcsolatban? Tarifáját esetleg tudjátok?
Köszi előre is :-) 

 


Sziasztok.

Dr. Pohl Ákosról van vmi infótok? Minden érdekel, főleg, hogy ha már szült vki nála...
Köszi.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron