Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
ezt a topicot azért nyitottam mert hallottam egy- két dolgot a doktor úrról de szeretnék még érdeklödni.Esetleg tudnátok segiteni hogy hol rendel,hogy lehet hozzá bejelentkezni?meg persze a piszkos anyagiak is érdekelnének :wink: Bármilyen véleményt szivesen fogadok.igazábol nem döntöttem még el hogy öt választom ha valaki mást ajánlana(bajcsyból) azt is meghallgatnám.sziasztok
 


Szia Ancsunti!
Én is hozzájárok és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Körültekintő, alapos és nem szabadul meg tőled 10 percen belül! A vizsgálat során nagyon gyengéd, ugyanakkor tök jó fej. Magánrendelése a 9.ker-ben van a Ferenc krt.-on. Én szülni is tuti nála szeretnék majd, nagyon sok jót hallottam róla. Remélem nem is olyan sokára! :D

Viszont én is szeretnék többet tudni arról, hogy mennyi nála egy szülés és milyen nála a terhesgondozás! Vki tud ebben segíteni?

Zita
 
 


Köszi Zita,
nem is igazán gondoltam hogy valaki ir még nekem választ.
és te a magánrendelésére jársz?a korházban nem rendel,nem tudod?ugy gondoltam hogy ha felhivom telefonon akkor megbeszélünk egy idöpontot és akkor a korházba megyek be.szerinted nála van ilyen?
Hány hetes kismama vagy?
Miota jársz a dokihoz?voltál már nála régebben is vagy csak miota babát vársz?uh is csinál vagy elküld máshoz?
bocsi a sok kérdésért de hát megörültem hogy valaki megszánt és válaszolt :lol:
Ancsa
 

 
 

Ancsuti!
Túl régóta nem járok hozzá, de mivel nagyon rossz tapasztalataim voltak előzőleg a dokikkal, akivel volt dolgom, és nagyon ajánlották, hát bevállaltam. Mi több mint egy éve próbálkoztunk , sikertelenül, mikor hozzá kerültünk. Nem áltatott feleslegesen, és a szokásos blabla szöveggel, hanem rögtön a tettek mezejére lépett. Az első alkalommal elindította a kivizsgálásainkat. Sajnos elég rossz leleteink születtek, főleg a férjemnek....aztán láss csodát, úgy tűnik mégiscsak, magától megoldódik a dolog, mert úgy tűnik végre,végre sikerült. Még nem mentem vissza hozzá, mert várom, hogy megerősödjön ott bent a baba, meg nem sürgős, hiszen mi akarjuk őt! Kb 8 hetesnek gondolom, de majd a doki megmondja :D ! Még várok 2 hetet, aztán megyek.
Kérdésedre: a magánrendelésén , ha odamész csinál uh-ot, mert van a szobában. A rendelő nem nagy durranás, de minden van ami kell. Engem is nézett hüvelyi uh-on, teljes vizsgálat volt, minden felmerülő kérdést alaposan megvitattunk és maximálisan kielégítő válaszokat kaptunk. Mi egy egész óráig voltunk bent nála, tehát nem sietett megszabadulni tőlünk, hogy minél hamarabb fogadhassa a következő "tejelő" betegét. Ez nekem nagyon sokat számít! Úgy láttam a kórházban is ment uh-ra kismamákkal, mikor én vérvételen voltam. Míg várakoztam ott a folyosón ott is odajött hozzám és volt 1-2 kedves szava hozzám. Hát ennyit tudok egyelőre neked mondani. És te hány hetes vagy?
Remélem tudtam segíteni!

Zita
 
 


szia Zita,
Köszi hogy válaszoltál a kérdéseimre és bocsi tényleg hogy igy rádzuditottam.azok a dolgok amiket leirtál azok tényleg szimpatikusak.
azért szeretnék a bajcsyban találni egy normális dokit mert ez közel van és sok jót hallottam róla.Tudsz nekem esetleg még elérhetöséget adni vagy nézzem meg mikor rendel a korházban és ott beszéljek vele?nem biztos hogy mindig tudnék menni a magánrendelésére ezért lenne jo ha tudnék a korházba is menni hozzá.

Gratulálok a babához :lol: és biztos minden rendben van,én sem siettem a dolgot szerintem is ráérsz menni.Bár ilyenkor eléggé türelmetlen az ember.nekem van egy 27 honapos imádnivalo kisfiam.még nem várok babát és hát ebben a "jo"anyagi helyzetben nem is tudom mikor merünk belevágni a dolgokba.de szeretnék egy jo dokit hogy ha majd el jön az idö akkor ne keljen szaladgálni.meg hát addig is kell valakihez járni.akinél a kisfiamat szültem ö nem jött be(sajna a szülésnél csalodtam benne :evil: )és messze is van.
na hát egyelöre ennyi
ha tudsz még segiteni azt meg köszönném.
 


Szia Ancsa!
Semmi gond nyugodtan kérdezz bátran, sőt örülnék visszajelzésnek, ha már voltál nála, te milyen tapasztalatokkal jöttél el tőle! Ha szeretnéd a mobilszámát megadom neked,de azt priviben, ha úgy jó neked.

Zita
 
 


Szia,
igen én is csak ugy gondoltam hogy priviben ha el küldöd a számát az jo lenne.megköszönném.
aztán meg mindenképp leirom a tapasztalatokat.
jó hétvégét, 8)
Ancsa
 


Sziasztok lányok
Én 2008-ban szültem Mosonyi dokinál ha valakinek kérdése van.
Jártam magánrendelésre,sztk-ban,és a kórházba is hozzá.Csak jót mondhatok :lol:
 
 


Sziasztok!
Most regisztráltam ide egy pár perce. Én most 35 hetes terhes vagyok,én is a Mosonyihoz járok. Itt a 17. kerületben az SZTK-ban is rendel, én nem járok a magánrendelésére. Nagyon aranyos doki, én meg vagyok vele elégedve. Teljesen véletlenül kerültem hozzá. amikor elmentem az SZTK-ba, hogy nézzék meg, h tényleg terhes vagyok-e, épen ő rendelt, végül olyan szimpi volt, hogy maradtam nála. Megbeszéltem vele, hogy nála szeretnék szülni a Bajcsyban, és azt mondta (miután beíta a kiskönyvembe a mobilszámát), hogy 70000 ft lesz. Az még szerintem egész emberi, mert mostanában olyanokat hallok, hogy egy szülés százezernél kezdődik. Szeptemberben fogok szülni.


Sziasztok!

Meg tudná adni valaki Mosonyi dr. elérhetőségét? Sajnos nyolc hetesen volt egy vetélésem és ő műtött meg szombat éjszaka. Nem ő az orvosom, de ő volt az ügyeletes. Át szeretnék menni hozzá, hogy ha sikerül a következő terhességem, már nála szülhessek.

Előre is köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: