Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tud valaki róluk valami infót? Csak a kórházban rendelnek vagy van magánrendelésük is? Tarifájuk? Szüléskor hogy viselkednek? Közvetlenek vagy távolságtartók?
Minden infó érdekel velük kapcsolatban.

Előre is köszi!


szia!

Csak véleményt tudok írni Dr. Lőrincz Ildikóról.
Nyáron szültem nála császárral. Nem volt előre megfogadott orvosom, ő volt az ügyeletes. De nagyon rendes volt velem a szülés alatt és utána is. Ha lesz következő babám biztos megkeresem!

Remélem nem csúsztam nagyon a válasszal!

Kép

Kép
 


SZIA,

uGYAN NEM MAI A TOPIK, DE HA MÉG ÉRDEKEL VALAKIT ÉN 5 NAPJA SZÜLTEM DR SZABÓ ANDEREÁNÁL, ÜGYELETES VOLT. nAGYON KEDVES VOLT ÉS NAGYON PROFI. MIVEL CSAK SZÜLÉSZNŐT FOGADTUNK (AZ ORVOSUNK A 34. HÉTEN JÁRTUNK MIKOR LEMONDTA..), NAGYON NAGY SZERENCSÉM VOLT VELE. KEDVES VOLT, NEM VOLT SOKAT VELÜNK A SZÜLŐSZOBÁN, DE N EZT NEM IS IGÉNYELTEM,DE JÖTT INDIG KÉRDEZTE HOGY VAGYOK MEGVIZSGÁLT, KICSIT VÁGOTT SZÉPEN VARRT, MÁR MÁSNAP TUDTAM ÜLNI, MINDEN NAP RÁM NÉZETT, PEDIG NEM FOGADOTT ORVOSOM VOLT. SZÓVAL SZERINTEM HAJRÁ!

Brigi
 
 

 
 

Sziasztok,
SAjnos Szabó Andrea doktornő már nem dolgozik a kórházban, vagy hamarosan nem fog.
De én is kíváncsi lennék, ha valaki Tud még Lőrincz Ildikóról? VAn magánrendelése? milyen orvos? Mi az elérhetősége? akár priviben is!
köszi

Meli
 


Itt azt írják, dr. Lőrincz Ildikó 2010 februárjában szülte fiát, most GYES-en van, de az ÁEK-ben dolgozik mellette.
http://www.aromo-rendelo.hu/Lorincz-Ildiko-dr/36/

kétfiús anyuka
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: