Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kerteminde! Nem tudom, aktuális-e még a problémád. Az én dokim is Szt. Imrés, de külsős. Nagyon jó orvos, szakmailag profi, emberileg nagyon jó. A fölösleges császárt nagyon ellenzi.
Ha még érdekel, írj, megírom az elérhetőségét.

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok,
a csecsemős nővérekkel kapcsolatban én 2010 augusztusban szültem a babámat és fogadtunk csecsemőst. Nagyon jó volt, mindent elmagyarázott és még a férjem is bejöhetett a fürdetésekhez, ami amúgy nem lehetséges. Nekünk akkor azt mondták, hogy 10-15ezer körül szoktak kapni, nyilván ez függ a megelégedettségtől és attól, hogy mennyi időt töltesz benn, stb.
orsika5
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! A 11. hétben vagyok, de még csak egyszer voltam vizsgálaton. Sajnos az az orvos, akihez mentem magánrendelésre nem vállalja el a szülést.
Érdeklődni szeretnék 11. kerületi orvosokról, akiknél a Szt. Imrében lehet szülni! Olvastam sokfélét... Dr. Nyulasi és Dr. Barna Péter szimpatikusnak tűnik.
nocse
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Kerteminde! Nem tudom, aktuális-e még a problémád. Az én dokim is Szt. Imrés, de külsős. Nagyon jó orvos, szakmailag profi, emberileg nagyon jó. A fölösleges császárt nagyon ellenzi.
Ha még érdekel, írj, megírom az elérhetőségét.

Bobek

Kedves Bobek!
Engem érdekelne az elérhetősége. :)
nocse
Budapest XI. kerület
 
 


Kedves Nocse!

Gratulálok a babádhoz, és egy kicsit irigyellek is, hogy most kezded a babavárást! :D
A dokimról tudni kell, hogy nem olcsó, és a magánpraxisa a Blahánál van. Így is érdekel?

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Polh Ákos elérhetőségét? Magánrendelés, vagy bármi?
Szeretnék menni hozzá, de eddig nem találtam sehol semmilyen elérhetőséget!
Szent Imrés most már.
Köszönöm előre is, ha tud valaki segíteni!
pintyoke80
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Félidős kismama vagyok (20.hét) aki sajnos az évben túl esett pár lakóhely váltáson. Nem saját döntésből, hanem mert átvertek minket - albérlet csalás áldozatai lettünk illetve az ezévi ingatlan piac nagyon nem szereti a családokat.... Szerencsére sikerült "fészket raknunk" a XI. kerületben, így most már minden körzeti kapcsolatot fel tudok venni ahhoz, hogy a decemberi Nagy Nap rendben legyen. :)

Mivel még védőnői átkérésben vagyok, választott orvosom nincs, szívesen fogadok tanácsokat, hogy merre is indulhatnék el. Sajnos exvidéki létemre nincs a környezetemben olyan akinek friss tapasztalata lenne a kórházakkal, így nagyon megörültem amikor megláttam a Szent Imrés topikot! Szinte a szomszédban van, ezért adja is magát.
Ha bármilyen tanácsotok javaslatotok van a kórházzal vagy az ügyintézéssel kapcsolatban, amit megosztanátok egy első babát várónak, nagyon megköszönöm a segítséget. :)
Talán felkészületlennek találtok, de valahol mindenkinek el kell kezdenie, hogy aztán tovább adhassa a tapasztalatait. A környezetemben én leszek az első anyuka ebben a generációban. :)

(valószínűleg a "hogyan működik a doki választás folyamata" lenne a legjobb címe ennek a bejegyzésnek.. :) )

Előre is nagyon köszönöm a visszajelzéseket!
eszter25
Budapest
 
 


Sziasztok!
Úgy látom, nem nagyon jár erre senki.
Ha mégis:
Szent Imrében szeretnék legközelebb szülni. Tudtok ott olyan dokit, aki császár után vállal természetes szülést?
Köszönöm!
kati1981
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok! Ha esetleg valaki erre járna :) Én még nagyon az elején járok, csak pár napja lett két csíkos a tesztem. Most szeretnék menni az első vizsgálatra, de az sztk-ban egyszerűen nem tudnak időpontot adni július előtt. Így marad a magánrendelés. Tudna valaki a XI. kerületben egy jó orvost javasolni, akinél szülni is lehet? A Szent Imrében lenne praktikus szülnöm, mert az van a legközelebb. De az is érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata a Gólyafészek születésözponttal kapcsolatban. Eddig csak jót olvastam róluk, de az áraikról semmit sem találok.
Köszi az infókat!
andreah
Budapest XI. kerület
 
 


Szia, azt kell tudni az sztk rendelésről, hogy mindig a hónap legelején kezdik kiosztani az időpontokat. Illetve lehet online is jelentkezni, úgy több esélyed van, pláne azt nézve, hogy valamikor nem képesek a telefont felvenni, vagy folyton foglalt. De amúgy nagyon kultúrált, felújított sztk rendelő, én mind a 4 gyerkőmmel ide jártam terhesgondozásra. Akiknél én szültem, már nem vállalnak szülést, de júniusban Nyulasinál voltam rákszűrésen, és nagyon szimpatikusnak találtam, mások is dícsérik, Ő biztos, hogy vállal szülést. A Szt Imre szülészete is gyönyörű, én nagyon szerettem. Van VIP szoba is, ha egyedül akarsz lenni.

Violetta
 
 


Szia. Én most szültem a Szent Imrében. A szülészet nagyon szép. A Dokim ott dolgozik a magánrendelése a nyugati téren van de havonta egyszer bele fért hogy elmenjek. Én bementem a kórházba tájďkozodni és ott ajánlanak neked orvost is. Azt sztks rendélessel mi nem voltunk megelégedve.
 
 


 
 


@andreah:


KÜLÖN MONDANI KELL, HOGY TERHESGONDOZÁSRA MENNÉL!
Akkor szinte másnapra kapsz időpontot! Nekem is kellett pár alkalom mire ez kiderült! :D
Szent Kristóf? Nyulasi Gáborhoz próbálj menni!
eszter25
Budapest
 
 


Az mondjuk sajnos nem igaz, hogy ha terhes vagy, azonnal adnak időponntot. Mikor én kértem időpontot terhesség megállapitására, konkrét dokihoz, mondták, hogy legalább 3 hét múlva kapok, mert ritkán rendel. Erre mondtam, hogy jó, akkor akihez leghamarabb van, és igy is kellett várnom 2 hetet!!!

Violetta
 
 


@anyucy:



Hű hát ezt akkor nem nagyon értem. A recepción a Szent Kristófban külön rám szólt a srác, hogy jaj miért nem azzal kezdtem, hogy várandós vagyok??? Úgy hamarabb van időpont.
Én is 3 hetekre kaptam utána, pl a 6 hetes kontrollra is már. De előtte 2-3 napra a kéréstől megkaptam az időpontokat.. :/ Nem értem akkor.
Ti is a Szent Kristófról beszéltek?
eszter25
Budapest
 
 


Igen. De lehet, hogy ez csak a nyárra vonatkozik, szabadságolás, stb... Most pl csak úgy tudtam 2 hét múlva kontrollra menni a dokimhoz, hogy Ő maga írt egy olyan szöveget az előző vizsgálati lapomra, hogy július 24-re visszarendelve, mert időpontot azt nem adtak volna a recepción. Mivel betelt. Ezért reggel ezt a papírt odaadtam lent, és úgy kaptam sorszámot.

Violetta
 
 


Sziasztok.

Van itt még valaki?
Szeretnék érdeklődni hogy Dr. Pohl Ákosnál szült e már valaki. Minden infó érdekel!
Köszönöm

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: