Új privát üzeneted érkezett!

Sok jót hallottam már róla. Kérem aki ismeri segítsen és írjon róla.
köszi :?: :lol:
 
 


Szia!

Ha megfogadod, biztos nagyon rendes, ezt sokaktól hallottam. nekem nem volt vele szerencsém, az én dokim nem ért be a szülésre, egy rezidens volt vele, de amikor döntenie kellett, hogy megcsászároznak-e,-mivel a doktornő volt ügyeletben és ő dönt-velem nagyon pokróc volt. Mentségére éjszaka volt, na de akkor is...semmit nem mondott, mikor mit csinál, a poklok poklát éltem át, ahogy húzta le kézzel a babát, hogy ne legyen csaszi.., Remélem neked nagyobb szerencséd lesz vele...

Erika

Kép
 


Sziasztok!
Én 1 éve szültem a Sulyoknál. Mint doki nem is volt vele semmi bajom. Bár furcsálottam amikor kerek perec kijelentette, hogy mennnyit kér a szülés levezetéséért. Szülés után is megvizsgált, mig a kórházban voltunk a picivel, meg odafigyelt rám. Akkor kezdtem berágni rá, amikor a rendelőbe mentünk a 6 hetes kontrolra. Még véletlenül sem vett előre, pedig akkor még szoptatos voltam, és több mint 1,5 órát kellet várni. A másik amikor spirált akartam felrakatni, megtudtam az árát, és mondtam neki, hogy az most akkor nem fog menni, mert nincs rá pénzem, ő meg közölte velem, hogy nem igaz hogy nem tudok ennyi pénzt összeszedni. Elég kellemetlen volt, azóta nem is mentem hozzá
 
 

 
 

sziasztok!

Szeretném megtudni mennyiért vállalja Bognár Ida főorvos a szülést? mert olyanokat hallok, h a vizsgálati díj 10szerese???? az kurva sok..........
10*10.000ft???? az .......
KÉREM VÁLASZOLJON AKI MOSTANÁBAN SZÜLT NÁLA!
KÖSZI :?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron